Septembar 28, 2024, 01:12:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Neka pomoc...?  (Pročitano 5378 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Neka pomoc...?
« Odgovor #15 poslato: Jun 22, 2013, 11:36:12 pre podne »
Ljudi svaka vama cast na odlicnomizgledu, ali ja izgleda jednostavno ne mogu nista da promenim, verovali ili ne hranim se iskljucivo tako, ostavljam dusu na svakom treningu, ne pijem ni alkohol ni sokove...jedino sto ne mogu kvalitetno da spavam, patim od nesanice....ali sta god radio, moje telo ostaje uvek isto...ne merim hranu, odokativno jedem oko 150 gr belog mesa po obroku, pirinac i krompir uzimam koliko mogu da pojedem, u poslednjih 2 meseca, uh jedem po 100-150 gr dnevno ili nekad ne unosim uopste da bih skinuo salo...
 

drugar
ali NE RADIS NESTO KAKO TREBA
NIJE MOGUCE-DAKLE,NE POSTOJI NI JEDNA JEDINA MOGUCOSTI NITI JA KAO NEKO KO SE BAVI SA OVIM 25 GODINA DA TI MENI KAZES DA TAKO PAZIS NA HRANU I DA KORISTIS TO STO KORISTIS I TRENIRAS KAKO KAZES DA TRENIRAS A IZLGEDAS TAKO!!!!
TO NIJE MOGUCE!!!

Van mreže Neki_nebitan_lik

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Neka pomoc...?
« Odgovor #16 poslato: Jun 22, 2013, 12:06:26 posle podne »
Nemam ni jedan razlog da lazem, samo sam zeleo da vidim da li neko ima identican problem kao ja...Odgovorno krivim svoju genetiku i metabolizam za ovakav ocajan izgled posle 5 godina aktivnog vezbanja, verujte, postoje izrodi poput mene koji jednostavno ne mogu da napreduju ni malo u ovom sportu bez obzira na trud..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Neka pomoc...?
« Odgovor #17 poslato: Jun 22, 2013, 12:45:40 posle podne »
Citat
Uz to, konstantno se osecam naduto i imam problem sa gasovima....Interesuje me da li neko od vas ima slicnih problema?
Probaj nekoliko dana izbaciti ovsene...

I zajebi ovo "odokativno" mjerenje mesa i ostalog, uzmi vagu, ona je jeftina i onda ces tacno znati na cemu si...

Ne mozes spavati? To je jedan od simptoma pretreniranosti...

Koliko radis serija i ostalo na treningu?

I koliko je to "visegodisnje mucenje"?

Ja ovo na slici sam napravio za 3-4 godine, a bio sam kao burence ili tkz "pauk gradja", stomacic momacki, a rukice i nogice ko cackalice tako da ako neko treba da krivi genetiku to sam ja...




Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Neka pomoc...?
« Odgovor #18 poslato: Jun 22, 2013, 02:17:01 posle podne »
Slažem se sa Peđom, neko ko se tako hrani i ostavlja dušu u teretani ne može tako loše izgledati. Moje mišljenje je da ne znaš trenirati. Čak i ljudi koji sami "junk" unose u sebe ako dobro treniraju izgledaju MNOOOOGOOOO bolje od tebe.
100% ti trening ne valja, tj. nije ni blizu hardcore kako ga ti opisuješ.
A little knowledge is a dangerous thing.