Septembar 28, 2024, 01:15:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetak rotacije UH!  (Pročitano 2408 puta)

Van mreže francez27

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Pocetak rotacije UH!
« poslato: Jun 21, 2013, 12:24:45 pre podne »
Ovo mi je prvi post, iscitao sam dosta tema i postova kako bih ukapirao rotaciju UH.
Bilo je dosta zbunjivanja kao u temi 123 trbusnjaci za leto gde je opisana jedna rotacija a u samoj temi su drugi ubacili svoje neke rotacije i tu je doslo do velike zabune, nije ni bitno...
Cilj mi je da izgubim salo sto oko stomaka gde ga ima najvise tako i na ostalim mestima, po prirodi sam dosta aktivna osoba u teretanu idem vec nekih 15 i vise godina sa pauzama duzim i kracim sto zbog bolesti operacije i dr.
Trenutno imam 88 kg 178 cm i 34 god, jelo se sve i svasta i to u vecernjim satima, imam solidnu misicnu masu vec neko vreme nekih mesec ipo sam koliko toliko regulisao ishranu, izbacio junk ubacio koji obrok vise itd.
treniram 4 do 5 puta nedeljno u teretani obicno odmaram cetvrtak i nedelju ubacicu i kardio, krenuo bih sa jednom nulom nedeljno pa ako mozete da mi date neki primer rotacije i koliko gr/kg proteina da unesem, pozdrav i hvala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetak rotacije UH!
« Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2013, 06:33:51 pre podne »
pa sve je to moglo da e nadje tamo i nista nije pobrkano,osim sto je tema preobimna a tebe mrzi da cistas zar ne?
a sto se tice tvog pitanja
pa na zalost nema PARCIJALNOG SKIDANJA sa delova sa kojih ti zelis (u tvom i u vecini slucajeva je to stomak)
a s opbzirom da imas 34 god i da je tu metaoblizma vec down little onda npr

100-150-0-150-100-75-50 bi bilo ok

Van mreže francez27

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pocetak rotacije UH!
« Odgovor #2 poslato: Jun 21, 2013, 08:50:46 pre podne »
Ne moras da mi verujes ali vecinu postova sam procitao, tvoji kao i postovi pojedinih forumasa su ok razumeo sam sustinu cini mi se? bitna mi je  bila potvrda od tebe. Oko parcijalnog skidanja sala razumemo se nisam ni mislio drugacije, ako moze jos samo oko proteina koliko gr dnevno bi bilo dovoljno u mom slucaju 2 gr * kg?
Pretpostavljam da su uh srezani bas bog skidanja sala, pogresio bih da nisam postavio pitanje stavio bih vise uh.
Hvala ti puno na odvojenom vremenu javljam rezultate i postavlam slike, pozzdrav i svako dobro.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetak rotacije UH!
« Odgovor #3 poslato: Jun 21, 2013, 10:10:09 pre podne »
nema potrebe za 2 gr
ali s obzirom da ti treba,a gledajuci tvoje paramtera i uzvesi u obzir aktivnost nor umerna da ti treba oko 2700-3000 cal i ako ih smanjis za bar 20% to je negde oko 2150-2250 cal da bi imao kvalittan i rez i reuzlatte
kazem
ovo sve s obzirom da imas 34 god i da cela prica ide prema dole sa godnima (kao i pihtije :D)
tako da racunam da bi dan gde imas 500 gr mesa npr,1 tunjevna,150 gr rize i 5 jaja sto je cca oko 2150 cal za tebe bilo vise nego PRIMERENO
ponavljam
NEMOJ DA ROBUJES OVOME STO SAM NAPISAO jer nemam pojma o tebi ama bas nista
ali to da li ces uneti 20 gr princa vise na dan od 150 gr ili 15 gr manje na dan od 75-NIJE BITNO..

Van mreže francez27

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pocetak rotacije UH!
« Odgovor #4 poslato: Jun 21, 2013, 02:48:30 posle podne »
Shvatio sam u potpunosti, javljam ti se sa rezultatima, u mom slucaju je tesko sve ispostovati zbog posla i obaveza, malo dete i dr. razumes, ali postoji volja. Nego da predjemo sa reci na dela pa se javljam.
Hvala ti i zelim ti uspehe u daljem radu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetak rotacije UH!
« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2013, 07:36:38 posle podne »
Shvatio sam u potpunosti, javljam ti se sa rezultatima, u mom slucaju je tesko sve ispostovati zbog posla i obaveza, malo dete i dr. razumes, ali postoji volja. Nego da predjemo sa reci na dela pa se javljam.
Hvala ti i zelim ti uspehe u daljem radu.


nema na cemu da hvalis
obavezno da se javis