Oktobar 05, 2024, 11:58:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.335 poruka u 18.768 tema - 20.975 članova - Poslednji član: SlolskaNd
X3MShop banner

Autor Tema: Problem!  (Pročitano 1503 puta)

Van mreže Tarzance Malecko

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Problem!
« poslato: Januar 16, 2014, 02:37:22 pre podne »
Ovako ,Visok sam 182,kilaza 98 kg Treniram 2god,ishrana fina,ali imam jedan problem i zamolio bih onog ko ZNA da mi razjasni stvari malo :D
Nemam problem stajanja u mesto i to ,dobijam kilazu ,rastem sve se lepo odvija sem jedne stvari,a to je...
Npr. Ruke mi samo rastu ,ali je isti oblik,samo se "duju" nema promena u smislu biceps vise da izlazi ,da se triceps malo vise ocrtava,znaci samo se "duju" . E sad razmisljao  sam da li da pocnem da radim manje kilaze vise ponavljanja (inace radim max kilazu koju mogu 10,8,6 ponavljanja) Da li da smanjim BF (nisam iscrtan,imam sala ,ali ne previse)... CILJ: Hocu oblikovane ruke (telo)
Nadam  se da ste me razumeli, da menjam trening ,neku suplementaciju? (preporucite)...
Mislim da je to do BF a najvise i sto ne radim definiciju :D
Veliki pozdrav svima... :)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Problem!
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2014, 02:41:21 pre podne »
Dobro mislis ;D

Samo druze defka se ne radi u teretani, nego narodski uprosteno: "probusi kasiku" ;)

Prelistaj pod forum Nutrition i sklopi sebi plan ishrane, posle ga prezentuj ovde pa cemo da vidimo.
Jerbo tebe ocigledno cima sto jedes lose i najverovatnije fino preko potrebnog.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Tarzance Malecko

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Problem!
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2014, 03:09:38 pre podne »
Znas kako ,razmisljao sam samo da skratim malo hranu ,vise ponavljanja manja kilaza i ono trcanje ,vozim biciklu i to... Ali se plasim da se ne stanjim mnogo :D

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Problem!
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2014, 03:30:17 pre podne »
To sa ponavljanjima su notorne gluposti, koristi se taj pristup ali za neke druge stvari.

Najverovatnije neces morati puno da smanjujes, vec samo da regulises, tj, kad i sta jedes.
Najbolje ti lepo napisi kakva ti je ishrana sad(obroci za jedan dan), da ja ne gatam ovde u sitne sate ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Problem!
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2014, 11:41:26 posle podne »
Opet, stalno ista prica.... Obrati paznju na hranu i sve ce doci na svoje, imas dosta tema o ishrani, nadji nesto, probaj, videces kroz neki odredjeni vremenski period (ne bas preterano brzo) rezultate i onda ces znati kako i sta dalje... Samo hranaaaa, trening u toj prici nije glavni faktor ;)
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison