Jun 30, 2024, 02:28:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Jiri Borkovec  (Pročitano 14108 puta)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Jiri Borkovec
« Odgovor #30 poslato: Mart 15, 2011, 05:11:15 posle podne »
Pa dobro to sve zavisi od ukusa...ovakvih kao sto je nova ima milion u svakoj ulici,obicna devojka bez trunke misica.
Prva je definitivno jedna od retkih primeraka zena koje vezbaju,meni je lepse kad je zena cvrsta i zategnuta :)
cek, zena sa sto vise misica je sto lepsa?
hmm
jbg sto kazes ukusi ali ovo drugo si malo preterala..

Van mreže Jelena_Kresojevic

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 154
Odg: Jiri Borkovec
« Odgovor #31 poslato: Mart 15, 2011, 05:53:53 posle podne »
Boky_LA nisi me shvatio :)Meni se zenski bb uopste ne dopada,cenim ih i postujem,ali mi se to ne svidja.Ali mi se isto tako ne dopada ni kada izadjem iz kuce i na svakom cosku vidim imitaciju Natase Bekvalac,Ane Nikolic itd.i gomilu ISTIH  riba koje smatraju da je dosta imati lepu facu i ugraditi silikone i to je to. . .A sto joj dupe visi do poda ili se mrda na sve strane sa 20god. . .Meni su figure idealne-vretenasti,lepi misici,sve zategnuto,oblikovano i na svom mestu.Al sto kazes-ukusi su razliciti,i ja sam mnogima prevelika i uzasna isto toliko koliko se meni ono drugo ne dopada ;)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Jiri Borkovec
« Odgovor #32 poslato: Mart 15, 2011, 06:48:16 posle podne »
ne znam kolika si D: ali meni je ekstra ona ukrajinka npr Okasana cini mi se da se zove.. to je po mom ukusu npr

sa ostalim se slazem :)

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Jiri Borkovec
« Odgovor #33 poslato: Mart 15, 2011, 08:21:43 posle podne »
Sadašnja lepša, bivša zgodnija! :)