Septembar 19, 2024, 06:48:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: HOT BLOOD  (Pročitano 4097 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
HOT BLOOD
« poslato: April 05, 2013, 03:18:34 posle podne »
OSETI MOC!!
Ukoliko želite bolju mišićnu „pumpu“, maksimalan volumen mišića, i, u isto vreme, da povećate nivo snage, energije, izdržljivosti i mentalnog fokusa na treningu, „zagrejte“ krv uz Scitec-ov Hot Blood, koji sadrži jedinstvenu formulu koja vas neće ostaviti ravnodušnim. „Nabreklost“ mišićnih ćelija daje signal telu da započnu procesi koji će dovesti do mišićnog rasta, odnosno do povećane sinteze proteina i zaustavljanja mišićne razgradnje.

HOT BLOOD klikom na link ispod:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30085

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HOT BLOOD
« Odgovor #1 poslato: April 06, 2013, 09:38:52 pre podne »
joj kod mene  u teretani su se svi primili na ovaj NO....valjda jako ime ima :D

ime mu je krvavo i toplo do j...a

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: HOT BLOOD
« Odgovor #2 poslato: April 06, 2013, 10:58:40 pre podne »
Sad je moderno reci "do dzige". ;D Cini mi se da si pogresio na shop stranici Pedja. Valjda je 20g doza, ti si napisao "izmešati 2g sa 100-170ml hladne vode." Taj koji bude probao 2g, verovatno ce da se odusevi kako reaktor radi. :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HOT BLOOD
« Odgovor #3 poslato: April 06, 2013, 07:55:47 posle podne »
Probao sam ga dok je bio samo u kesicama par puta i mislim da radi prilicno dobro
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: HOT BLOOD
« Odgovor #4 poslato: April 06, 2013, 07:58:38 posle podne »
Probao sam ga dok je bio samo u kesicama par puta i mislim da radi prilicno dobro
Takodje
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.