Septembar 20, 2024, 09:00:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana / kancelarijski posao+srednje godine / greske i saveti-ideje  (Pročitano 12593 puta)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ishrana / kancelarijski posao+srednje godine / greske i saveti-ideje
« Odgovor #45 poslato: April 18, 2013, 06:11:10 posle podne »
ja popijem do 2 l max dnevno. i to ne svaki dan naravno. nego ono..kako kad :D

Kad vodu piješ?  ???

Juče sam čula od drugarice da gazirana voda sprečava izgradnju mišića  ;D zamislite onda šta coca cola zero radi - jede ih :D hahahah
suck it up, buttercup

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Ishrana / kancelarijski posao+srednje godine / greske i saveti-ideje
« Odgovor #46 poslato: April 18, 2013, 06:18:15 posle podne »
jao.drugarica ti je vrlo pametna :D ..pa ne popijem svaki dan 2l.. nego nekad kad mi dosadi voda vise.. onda uzmem colu zero. i popijem... :D ..mislis da bi mogao svaki dan? pa grlo bi mi oslo od toliko gaziranog

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ishrana / kancelarijski posao+srednje godine / greske i saveti-ideje
« Odgovor #47 poslato: April 18, 2013, 06:29:42 posle podne »
Ne znam, ali problem jeste zavisnost od tih gluposti, isto tako sam se i ja bila navukla na zero jer "nema kalorija a ima kofeina" pa sam jedva batalila posle. Kao što reče Ishmerish, ko zna šta ima unutra i bolje bataliti ili što više smanjiti.

Hleb je 100% cist po meni (razano integralno brasno, voda, so), nema kvasca niti bilo kakvih aditiva. Toliko je tezak i kompaktan da ne poverujes a ukus je solidan. Proizvodi ga neka firma Neven iz okoline Bgd, postoji i jecmeni i pirincani ako se dobro secam, samo sam nasao to u jednoj zdravoj hrani (ako je dozvoljeno napisacu u kojoj).

Vrh su! Lično ne jedem, ali mojima nosim iz Beograda njih u Niš ;) raženi najukusniji, a pšenični je nekako laganiji..
suck it up, buttercup