Septembar 20, 2024, 12:20:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prirodne vezbe posle teretane  (Pročitano 7655 puta)

Van mreže Backey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 173
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #15 poslato: Decembar 29, 2012, 10:51:15 pre podne »
Samo mi reci sto je tesko u gym,da dignes 100kg ili da ucis jedan potez 10 mjeseci???Nmg da vjerujem da mozete da kazete poserem se na sw i tako to..Sad ja treba da kazem poserem vam se na teretanu???Svako se bavi sa cim zeli ne vidim zasto tako hetujete sw..Pozdrav..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #16 poslato: Decembar 29, 2012, 11:06:35 pre podne »
Ne odgovara ti istina?

Jebiga, tvoj problem...

Ja ti kazem, ako hoces nesto pametno onda se bavi gimnastikom, ti momci su mnogo spretniji i snazniji od onoga sto sam vidio od ovog na ulici, to na ulici moze mozda dobor posluziti da se neka curica na tebe napali, ali gimnasticarima ne mozete ni prismrditi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #17 poslato: Decembar 29, 2012, 11:17:05 pre podne »
Samo mi reci sto je tesko u gym,da dignes 100kg ili da ucis jedan potez 10 mjeseci???Nmg da vjerujem da mozete da kazete poserem se na sw i tako to..Sad ja treba da kazem poserem vam se na teretanu???Svako se bavi sa cim zeli ne vidim zasto tako hetujete sw..Pozdrav..

pa to je logicni da svako radi ono sta hoce ui sta zeli i da zbog toga snosi ili ne snosi posleidce
ovde nie rec o tome
vec je rec o tome da neko dodje i kaze da radi street workout npr za masu
e to je vec SRANJE po intelgenciji onih koji znaju STA RADE za razliku od onih koji nemaju pojma sta cine..

Van mreže Backey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 173
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #18 poslato: Decembar 29, 2012, 11:40:50 pre podne »
Za to sto se tice mase slazem se sa tobom,jer sam  i ja krenuo u teretanu iskljucivo da bi dobio masu..Sto tice sw i gimnastike to nije isti sport..Sw samo ima elemente gimnastike..

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #19 poslato: Decembar 29, 2012, 11:43:33 pre podne »
Imam post o ishranu, tu sve pise. A ovo da znam sta radim, mislim da znam. Vec smo diskutovali, neko se opredeli za jedno, neko za drugo.
Hmm, ako me interesuje masa promenicu ishranu, i da, napredovacu. A cekaj, meni je zaista smesno kako si to napisao, mislim bavi se gimnastikom ako zelis sve to..
Ovde se zaista ne treba ukljucivati u ovakve konverzacije, izgleda da sam pogresio sto sam to uradio. Mislim stvarno, ovde je poslednja stvar poredjenje, tj sta mogu oni, sta mozemo mi i sta mozete vi..
A to vezano za snagu, juce sam prvi put probao bench i izvukao 90kg a nikad pre toga nisam probao tako nesto tako da mislim da ti je komentar suvisan. I da, radio sam "prirodne" vezbe. :)
Pozdrav.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #20 poslato: Decembar 30, 2012, 09:29:53 posle podne »
Evo kolega ljudi koji su nesto postigli u ovom sportu(nacinu zivota) su ti rekli lepo svoje misljenje i sta sad ja mogu na to da dodam?, a da tebi dodje do mozga.

Nije mi bila namera da vredjam, to sam i stavio/naglasio u tom postu, a da znate sta radite po pitanju izgradnje tela, pojma nemate, bar ne oni koji imaju izjave poput tvojih.

Druze imas >20 postova i vec ispravljas krive drine, prepucavas se sa jednim Pedjom Petrovicem, najverovatnije zato sto nemas pojma sa kim pricas, a sto je najgore pokusavas nas da ubedis da znas sta radis, a da mi svi gresimo.

Nista pusti ti lepo slike, rezim ishrane i treninga, suplementacije......, pa ako se sve poklopi sa tvojom pricom, ja cu prvi priznati da sam pogresio.

Da ne ostane na praznoj prici, evo ti moja slika od pre mesec dana, kada sam se posle 4 meseca pauze i jedenja svega i svacega(bilo je i povrede) vratio 'na posao':

http://is.gd/hJGVGx

"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #21 poslato: Januar 02, 2013, 07:07:03 posle podne »
Problem je u tome sto nema meni sta da dodje do mozga, ti jednostavno ne prihvatas ovaj nacin treniranja i to je to. To je tvoj problem.
To je tvoje misljenje da nemamo pojma, ja tako ne mislim i to je to. I naravno, svi koji idu u teretanu ce stati na tvoju stranu a ko radi bw vezbe ce stati na moju, tako da tu nema razloga za nastavljanje iste price.
Ne prepucavam se ja uopste sa Pedjom Petrovicem, i da, znam ko je on. Ja to uopste ne vidim na taj nacin, i mislim da sam u pravu. I da, ja ne pokusavam da ubedim nikoga u bilo sta, ponovicu, ne vredi ubedjivati nekoga za ovakve stvari, ovo je forum gde je prioritet teretana tako da je sva ova prica vezana za ovo gubljenje vremena. Ne vredi nastavljati.
I da, hocu. Trenutno nemam vremena, al' uskoro hocu.
Svaka cast!

Van mreže Colaticc

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
    • youtube
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #22 poslato: Januar 23, 2013, 01:51:14 pre podne »
Samo da dodam neke ok niksinih sledbenika kako razmiljaju :D ''pa pravi misici su oni nastali od pravih vezbi. kao na primer kod gimnasticara,a ne oni koji su nastali od raznih masina kao kod bodibildera. znaci ako hoces prave misice koje mozes da koristis u realnom zivotu radi prave vezbe,npr. sklekove,trbusnjake,zgibove,pr­opadanje,cucnjeve itd... i koristi samo ciste tegove i to uglavnom bucice,a ne sprave i masine.'' :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #23 poslato: Januar 23, 2013, 06:07:22 pre podne »
Samo da dodam neke ok niksinih sledbenika kako razmiljaju :D ''pa pravi misici su oni nastali od pravih vezbi. kao na primer kod gimnasticara,a ne oni koji su nastali od raznih masina kao kod bodibildera. znaci ako hoces prave misice koje mozes da koristis u realnom zivotu radi prave vezbe,npr. sklekove,trbusnjake,zgibove,pr­opadanje,cucnjeve itd... i koristi samo ciste tegove i to uglavnom bucice,a ne sprave i masine.'' :D

auuuuuuuu
nisi ni krenuo u teretani
ne razlkujes protein od kafe
a vec delis ovakve savete koji su vise nego smesno
molim sve da ne obracaju paznju na ovakve postove i izjave

Van mreže Colaticc

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
    • youtube
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #24 poslato: Januar 23, 2013, 10:24:09 pre podne »
Nije ovo savet i nisam to ja rekao nego sam nasao na niksinom klipu   debatu o pravim misicima.Pa mi je bilo smesno i rekoh sto da ne podelim to sa vama da vidite sta sve ljudima pada na pamet :)

Van mreže idzuo

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Prirodne vezbe posle teretane
« Odgovor #25 poslato: Januar 25, 2013, 08:39:27 posle podne »
Problem je u tome sto nema meni sta da dodje do mozga, ti jednostavno ne prihvatas ovaj nacin treniranja i to je to. To je tvoj problem.
To je tvoje misljenje da nemamo pojma, ja tako ne mislim i to je to. I naravno, svi koji idu u teretanu ce stati na tvoju stranu a ko radi bw vezbe ce stati na moju, tako da tu nema razloga za nastavljanje iste price.
Ne prepucavam se ja uopste sa Pedjom Petrovicem, i da, znam ko je on. Ja to uopste ne vidim na taj nacin, i mislim da sam u pravu. I da, ja ne pokusavam da ubedim nikoga u bilo sta, ponovicu, ne vredi ubedjivati nekoga za ovakve stvari, ovo je forum gde je prioritet teretana tako da je sva ova prica vezana za ovo gubljenje vremena. Ne vredi nastavljati.
I da, hocu. Trenutno nemam vremena, al' uskoro hocu.
Svaka cast!

Pazi mene samo zanima jedna stvar posto gledam po 20 ljudi svaki dan koji rade samo "Prirodne vezbe" i svi su gradjenji kao penderci na izvlacenje!!! Ne razumem sta vi zelite da postignite?
Gimnasticari se bave gimnastikom, bodybilderi rade na telu u smislu na dobijanju misicne mase, a vi sto trenirate na sipkama sto pricate protiv teretane i da su vasi misici pravi a nasi lazni sta je vasa poenta?

svi zajedno ne mozete da skupite 100kg i radite po neke izmesljine zgibove po ceo dan a rezultata nigde?


CEMU SVE OVO AKO MOZE OBJASNJENJE??
Koliko dajes,toliko dobijas...