Septembar 23, 2024, 06:22:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Pedja Radosevic osvojio WBC pojas!!!  (Pročitano 2526 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Pedja Radosevic osvojio WBC pojas!!!
« poslato: Oktobar 15, 2006, 01:24:11 posle podne »
Mladi podgorički profesionalni bokser Predrag Radošević juniorski je šampion svijeta u WBC verziji u srednjoj kategoriji - Radosević je sinoć u Banja Luci, pred koko 2500 gledalaca na poene pobijedio Gruzijca Levana Šoniju i tako oko struka stavio pojas namjenjen najboljem bokseru svijeta u konkurenciji do 23 godine.
-Presrećan sam zbog osvojene titule, ovo je zaista ostvarenje sna. Meč je bio zaista težak, Šonija je veoma snažan borac, ali uspio sam u namjeri da pojas šampiona svijeta donesem u Crnu Goru - kazao je nakon meča za "Vijesti" Radošević.
U meću koji je trajao deset rundi sva trojica sudija su prednost dala Radoševiću - dvojica su glasala 96:94, a treći čak 98:92.
U okviru bokserskog spektakla u Banja Luci nastupio je još jedan Crnogorac - Budvanin Nikola Sjekloća je svoj drugi mec u profesionalnoj konkurenciji okončao u 2. rundi. On je klasičnim nokautom pobjedio Tandžua Gineša iz Turske.

Izvor: Vijesti

............................................

Nadam se da ce uspjesi Peđe Radoševića, koji sada ima WBC pojas (najprestižnija svjetska bokserska federacija) i savršen skor od 10 pobjeda iz isto toliko mečeva stimulisati državu, sponzore da se okrenu više individualnim takmičarima i njihovim nevelikim potrebama kako bi i drugi i bokseri, kick bokseri, atletičari, bodibilderi... mogli da donesu sjajne rezultate sa takmičenja širom svijeta...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me