Jun 26, 2024, 03:05:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: NITRO GOLD FUSION!!  (Pročitano 1601 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NITRO GOLD FUSION!!
« poslato: Jun 25, 2012, 11:15:28 pre podne »
Nitro Gold PRO sadrži Protein FUSION™-proteinski blend iz čak osam različitih proteinskih izvora. Različiti proteini imaju drugačije vreme apsorbcije: brzi koji otpušta aminokiseline u krvotok već za nekoliko minuta i spori koji hrani mišiće aminokiselinama i do sledeća četiri sata.

Proteinski izvori : mikrofiltriran izolat i koncentrat proteina surutke, hidrolizovan protein surutke, izolat proteina mleka, micelarni kazein, peptidi proteina surutke, peptidi glutamina, L-leucin, L-izoleucin, L-valin, kalcijum kazein bogat sa glutaminom, albumin jajeta.

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29926
« Poslednja izmena: Jun 28, 2012, 06:50:23 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: NITRO GOLD FUSION!!
« Odgovor #1 poslato: Avgust 22, 2012, 05:43:44 posle podne »
Jako lepog ukusa protein.Ja sam uzeo ukus vanilu-kokos.Inače jako dosta peni kada se razmuti i na dnu šejkera se pojave kao neki sitni kristali sličnu kristal šećeru.Da li je to kreatin ph-x možda?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NITRO GOLD FUSION!!
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2012, 06:01:55 pre podne »
Jako lepog ukusa protein.Ja sam uzeo ukus vanilu-kokos.Inače jako dosta peni kada se razmuti i na dnu šejkera se pojave kao neki sitni kristali sličnu kristal šećeru.Da li je to kreatin ph-x možda?

niti je phx na dnu a o tome zasto neki protein peni smo pricali vec nekoliko puta