Jul 06, 2024, 10:07:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc....  (Pročitano 3057 puta)

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Pomoc....
« poslato: Jun 24, 2012, 02:18:17 posle podne »
Znaci za nekih 4 meseca sam se ugojio jedno dobrih 10kg sto mi je bio i cilj , medjutim sve mi to ide u stomak nikako da malo dobijem mase na rukama....Sta da radim?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Pomoc....
« Odgovor #1 poslato: Jun 24, 2012, 02:27:54 posle podne »
Znaci za nekih 4 meseca sam se ugojio jedno dobrih 10kg sto mi je bio i cilj , medjutim sve mi to ide u stomak nikako da malo dobijem mase na rukama....Sta da radim?

Pocni da se hranis kako treba ;)
Jeo si losu hranu i sve je zavrsilo kako visak (salo) na stomaku.
Napisi ishranu kojom si dobio tih 10kg.

Inace, promasio si temu, ovo nema veze sa kardio treningom, a mozda i ima jer ces sada hteti da skidas tih 10kg :D

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Pomoc....
« Odgovor #2 poslato: Jun 25, 2012, 01:08:29 posle podne »
kad hoces da dodas masu u ruke a ne u stomak, moras ovo da radis:

kad legnes da spavas, neka ti ruke budu ispod tela. Kad sedis savi se da ti ruke budu ispod stomaka da dodiruju zemlju.
e onda ce hrana da se talozi u ruke, one ce biti nize od stomaka, prirodni pad je cudo!

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Pomoc....
« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2012, 06:36:46 posle podne »
Pa u ta 4 meseca i sad dosta sam citao oko treninga i ishrane na ovom forumu ali i na drugim..Dosta sam ubacio belo meso u ishranu , potom pirinac , cak sam i ovsene jeo ujutru , naravno i trenirao sam...Naravno nisam se bas uvek pridrzavao ovakve ishrane jer nemam bas ni para toliko...Ali nisam isao iz krajnosti u krajnost tipa da sam jeo nesto masno i slicno...Jednostavno kad nisam imao za zdravu hranu pokusavao sam da impovizujem sa necim slicnim ...U svom prvom postu malo sam se pogresno izrazio kad sam rekao da nemam mase na rukama...Otkad sam krenuo ovako dobio sam mase iznad podlaktice ka gore medjutim u tom predelu gde je podlaktica mrsava mi je ruka u odnosu na telo...


kad hoces da dodas masu u ruke a ne u stomak, moras ovo da radis:

kad legnes da spavas, neka ti ruke budu ispod tela. Kad sedis savi se da ti ruke budu ispod stomaka da dodiruju zemlju.
e onda ce hrana da se talozi u ruke, one ce biti nize od stomaka, prirodni pad je cudo!


Ovo ozbiljno ili me zezas?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc....
« Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2012, 06:40:09 posle podne »
Citat
Pa u ta 4 meseca i sad dosta sam citao oko treninga i ishrane na ovom forumu ali i na drugim..Dosta sam ubacio belo meso u ishranu , potom pirinac , cak sam i ovsene jeo ujutru , naravno i trenirao sam...Naravno nisam se bas uvek pridrzavao ovakve ishrane jer nemam bas ni para toliko...Ali nisam isao iz krajnosti u krajnost tipa da sam jeo nesto masno i slicno...Jednostavno kad nisam imao za zdravu hranu pokusavao sam da impovizujem sa necim slicnim ...U svom prvom postu malo sam se pogresno izrazio kad sam rekao da nemam mase na rukama...Otkad sam krenuo ovako dobio sam mase iznad podlaktice ka gore medjutim u tom predelu gde je podlaktica mrsava mi je ruka u odnosu na telo..

malo te zeza
nije bitno
nego
a sta bi ti u stvari hteo?

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Pomoc....
« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2012, 07:16:34 posle podne »
Koliko je to dosta mesa u ishrani...??


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Pomoc....
« Odgovor #6 poslato: Jul 10, 2012, 03:52:43 posle podne »
Koristim samo belo meso jer nemam bas pare za crveno...Ipak ja nemam svoj izvor finansiranja...Recimo jedem 250gr mesa dnevno...
A sto se tice Pedjinog pitanja :
Mrsav sam u rukama a dok sam u stomak odlicno izgleda (cak imam i malo sala koje moram skinu ti) ...Pa ne ide mi bas to kako da sam u stomaku takav a ruke mi mrsave... Kako to da korigujem?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pomoc....
« Odgovor #7 poslato: Jul 10, 2012, 05:35:01 posle podne »
Tako sto ces jedno pola godine minimum da vredno treniras i lepo se hranis, za tako nesto ti treba strpljenje,marljivost i malo znanja.
Men sana in corpore sano !