Septembar 20, 2024, 12:22:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moj problem  (Pročitano 5887 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Moj problem
« Odgovor #15 poslato: Jun 14, 2012, 04:18:54 posle podne »
Da Spartak, slazem se...ja licno ne znam nikoga da je cisto jeo na masi duze od par mjeseci...


iskreno, ni na defki :)
sad si me ubio u pojam pravo :) :-[ ja evo vec 3 sedmica na rotacijama,bas se ono patim...imam rezultata ali nesto sporo ide skroz..i bas htio da postavim thread na tu temu....

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Moj problem
« Odgovor #16 poslato: Jun 14, 2012, 05:24:55 posle podne »
pa možeš nekad u 4. ili 5. tjednu ubaciti i junk day ako bas nikako ne mognes,ali ako si vec izdrzao toliko,onda mozes i do kraja...

Van mreže Kv4dric3pz

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Moj problem
« Odgovor #17 poslato: Jun 17, 2012, 07:53:34 posle podne »
pa možeš nekad u 4. ili 5. tjednu ubaciti i junk day ako bas nikako ne mognes,ali ako si vec izdrzao toliko,onda mozes i do kraja...

Sto bi ceo cheat day ubacio, da vratis ono sto si izgubio zadnjih dana bez potrebe, ako ti se bas nesto slatko jede, zameni 50-100 grama kvalitetnog uh sa nekim slatkisima, bice ti dovoljno za psihicki boost a dosta bolje nego ceo dan da jedes sta ti padne pod ruke.

Van mreže DzoniRS

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Moj problem
« Odgovor #18 poslato: Jun 20, 2012, 03:13:08 posle podne »
Ljudi posle par dana ovakve ishrane kao sto ste mi rekli gdje sam cak povecao obroke na 8 puta dnevno stanje se cak pogorsalo pao sam na 67 kg i pojma nemam sta da radim.Isao sam da vadim nalaze ali sve je najboljem redu.Sad stavarno ne znam sta cu  :-\

Spartak

  • Gost
Odg: Moj problem
« Odgovor #19 poslato: Jun 20, 2012, 03:26:23 posle podne »
jebote pao si 1kg....to moze da bude i voda.
sto se tripujes toliko. AKo osjecas da ti je malo,onda ubaci jos malo ugljenihidrata/zdravih masti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj problem
« Odgovor #20 poslato: Jun 20, 2012, 03:27:48 posle podne »
jebote pao si 1kg....to moze da bude i voda.
sto se tripujes toliko. AKo osjecas da ti je malo,onda ubaci jos malo ugljenihidrata/zdravih masti
upravo tako
progresivno povecanje UH za pod 25-35 gr na nedljenom nivou

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Moj problem
« Odgovor #21 poslato: Jun 20, 2012, 06:07:12 posle podne »
Ljudi posle par dana ovakve ishrane kao sto ste mi rekli gdje sam cak povecao obroke na 8 puta dnevno stanje se cak pogorsalo pao sam na 67 kg i pojma nemam sta da radim.Isao sam da vadim nalaze ali sve je najboljem redu.Sad stavarno ne znam sta cu  :-\

Ne iskoriscava tebi tu telo nista, sto me i ne bi cudilo ako sa tih 2m i 68 kga radis klasicni split sa jednom grupom misica nedeljno...

Spartak

  • Gost
Odg: Moj problem
« Odgovor #22 poslato: Jun 20, 2012, 07:13:56 posle podne »
Ljudi posle par dana ovakve ishrane kao sto ste mi rekli gdje sam cak povecao obroke na 8 puta dnevno stanje se cak pogorsalo pao sam na 67 kg i pojma nemam sta da radim.Isao sam da vadim nalaze ali sve je najboljem redu.Sad stavarno ne znam sta cu  :-\

Ne iskoriscava tebi tu telo nista, sto me i ne bi cudilo ako sa tih 2m i 68 kga radis klasicni split sa jednom grupom misica nedeljno...

a sto bi trebao da radi ? :)

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Moj problem
« Odgovor #23 poslato: Jun 20, 2012, 10:07:46 posle podne »
full body, uper/lower split nek isprobava sve moguce programe samo da ne stoji na toj klasici ako uopste i radi po njoj