Septembar 20, 2024, 04:45:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: TESTED D-ASPARTIC DAA  (Pročitano 9539 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
TESTED D-ASPARTIC DAA
« poslato: Maj 24, 2011, 03:07:50 posle podne »
USKORO SAMO U NUTRITION SHOP-u OGISTRA
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30273

RAZMISILITE MALO O NAJNOVIJIM NAUCNIM OTKRICIMA KADA JE U PITANJU LUCENJE PRIRODNOG TESTOSTERONA.

...Pre nego sto krenete da procitate o samom sastavu D-ASPARTIC-a mozda bi trebal malo da proucite ovo


http://www.musclewarfare.com/rnd_s002.html


pa onda:


D-Aspartic Acid (DAA) novi je prirodni stimulator testosterona. DAA znači D formu asparaginske kiseline koje telo proizvede iz neesencijalnih aminokiselina.
Prednosti DAA-a su:

- stimulira povećavanje cikličnog AMP (cAMP - adenozinmonofosfata) u živčanih receptorima
- poveća oslobađanje GnRH hormona (hormon koji oslobađa gonadotropin i poruči hipofizi da se je razina testosterona snizila) u nevro-endokrinom sustavu
- povećava proizvodnju još dvaju drugih hormona: oksitocina i vasopresina.

Tested D-Aspartic Acid sadrži 100% D-Asparic kalcijevog zelata te je bez ostalih dodatka. Ako želite DAA koji na prirodni način stimulira oslobađanje testosterona, DAA od proizvođača Tested pravi je izbor

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2011, 03:46:58 posle podne »

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #2 poslato: Maj 27, 2011, 03:51:37 posle podne »
kad ce biti ovog preparata na shopu?
i interesuje me Pedja,preciziram...znam za navikavanje organizma,da li ce biti vece pojacano lucenje testa od npr 4,5000mg tribulusa ili isto kao na npr1,5-2000mg?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #3 poslato: Maj 28, 2011, 05:22:34 pre podne »
kad ce biti ovog preparata na shopu?
i interesuje me Pedja,preciziram...znam za navikavanje organizma,da li ce biti vece pojacano lucenje testa od npr 4,5000mg tribulusa ili isto kao na npr1,5-2000mg?

od pon ili utorka u prodaji
a pitanje nsiam razumeo
naravno da ce veca kolcina trib izazvati vece lucenje testa
ali neka te to ne vara pa da mislis ako popije celu kutiju od jednom da ces biti u mogcosti da na taj nacin povecas test  koji ce da vrsti sintezu proteina tj da bi dobio na MASI kako to neki prodavaci vole da kazu klincima i da ih ubede da se od trbilusa dobija masa

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #4 poslato: Maj 28, 2011, 09:56:00 pre podne »
kad ce biti ovog preparata na shopu?
i interesuje me Pedja,preciziram...znam za navikavanje organizma,da li ce biti vece pojacano lucenje testa od npr 4,5000mg tribulusa ili isto kao na npr1,5-2000mg?

od pon ili utorka u prodaji
a pitanje nsiam razumeo
naravno da ce veca kolcina trib izazvati vece lucenje testa
ali neka te to ne vara pa da mislis ako popije celu kutiju od jednom da ces biti u mogcosti da na taj nacin povecas test  koji ce da vrsti sintezu proteina tj da bi dobio na MASI kako to neki prodavaci vole da kazu klincima i da ih ubede da se od trbilusa dobija masa
Znam za te price,ali posto ja inace imam na talase nizak pa visok nivo testa,meni je itekako pomagao na tih 5000mg da napakujem...posle opet pad :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #5 poslato: Maj 28, 2011, 10:07:28 pre podne »
da napauujes sta?

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #6 poslato: Maj 28, 2011, 10:54:21 pre podne »
Nisi me raumeo,posto imma cesto do krajnjih granica nizak test,sa tribulusom napredujem normalno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #7 poslato: Maj 29, 2011, 10:13:03 pre podne »
Nisi me raumeo,posto imma cesto do krajnjih granica nizak test,sa tribulusom napredujem normalno.

pa ok


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #9 poslato: Jun 10, 2011, 05:47:48 pre podne »
tacno ovo oko doza
mada 3 x 2 caps su nesto sto svima koji imaju problema sa hormnima nakon upotrebe aas POMAZE VISE NEGO DOVOLJNO

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTED D-ASPARTIC DAA
« Odgovor #10 poslato: Jun 23, 2012, 11:05:18 pre podne »
RAZMISILITE MALO O NAJNOVIJIM NAUCNIM OTKRICIMA KADA JE U PITANJU LUCENJE PRIRODNOG TESTOSTERONA.
D-Aspartic Acid (DAA) novi je prirodni stimulator testosterona. DAA znači D formu asparaginske kiseline koje telo proizvede iz neesencijalnih aminokiselina.
Prednosti DAA-a su:
-          stimulira povećavanje cikličnog AMP (cAMP - adenozinmonofosfata) u živčanih receptorima
-          poveća oslobađanje GnRH hormona (hormon koji oslobađa gonadotropin i poruči hipofizi da se je razina testosterona snizila) u nevro-endokrinom sustavu 
-          povećava proizvodnju još dvaju drugih hormona: oksitocina i vasopresina.
Testosteron je glavni anabolicki hormon u ljudskom telu. Opste je poznato da su anabolicki procesi u direktnoj korelaciji sa kolicinom slobodnog testosterona. Veća količina testosterona znači bolji oporavak posle treninga i veći dobitci na mišićnoj masi!

Upotreba anaboličkih steroida je zakonom zabranjena i nosi rizik od neugodnih i po zdravlje opasnih posledica.

Jedino rešenje je, na prirodan i bezbedan način podici nivoe endogenog testosterona. Upravo tu na scenu stupa potpuno novi proizvod na nasem tržištu: California Fitness DAA!

DAA je najnovije otkriće na polju sportske suplementacije. D-Aspartic acid je izomer aspartične kiselline koji se ne može naći u ishrani, a u nasem telu nastaje nizom biohemijskih reakcija I služi kao neurotransmiter.

Njegovo ergogeno delovanje ostvaruje se preko indirektnog delovanja na osovinu Hipotalamus-Hipofiza-Testisi. DAA utice na hipotalamus da oslobađa vise GnRH koji potom stimulise adenohipofizu da oslobodi veću količini LH i FSH hormona, koji posrednim delovanjem na Lejdigove ćilije testisa povećavaju proizvodnju testosterona.

Više naučnih studija, vršenih na eminentnim svetskim univerzitetima su potvrdilo je da upotrebom ovog suplementa dolazi do značajnog povećenja nivoa endogenog testosterona (prosečno za 42%) u roku od samo 12 dana! Takođe nije zabeležena pojava bilo kakvih neželjenih efekata.


http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30273