Septembar 21, 2024, 11:46:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: fig amino liquid  (Pročitano 2784 puta)

Van mreže kewler

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
fig amino liquid
« poslato: Januar 18, 2007, 10:14:03 posle podne »
zanima me da li je neko uzimao ovo i uopste vase misljenje o proizvodu ? ( ako vam nije mrsko ) :D
klad sam vec tu da vas pitam idem u teretanu 3 mjeseca (znam da je malo i ne ocekujem nista specijalno )
visok sam 186 tezak 90 kg
preporucisde mi da uzmem ove amino liquid 12000 i mass gainer ( kombinacija glutamina , proteina i creatina )
treniram 6 dana sedmicno ( odnoso 3 +1trening)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2007, 01:56:17 pre podne »
Po 10000000... i ko zna koji put.... uzmi whey,creatin,glutamin i dex.Kad sracunas koliko dobijes kupovinom gejnera (uglavnom secer) a koliko za sve to platis,pa onda preracunas ovu opciju koju sam preporucio,sve ce ti biti jasno.Isto vazi za amino kiseline koje jesu odlicna stvar...ali samo za one koji imaju dovoljno kesha da prvo obezbede whey,crea,gluta,ishranu i sve osnovne stvari.... i u kolicinama par puta vecim nego sto je preporuceno na pakovanje-dakle SKUUUUPO...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2007, 06:47:29 pre podne »
meni nikada...ali nikada nece biti jasno zasto svi cim udju u teretanu prvo pitanje koje postave.....buraz..jesu li aminokisleine dobre!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #3 poslato: Januar 19, 2007, 10:08:21 pre podne »
A meni nikad nece biti jasno kako mene ne mrzi da milijardu puta kucam isto objasnjenje :twisted: :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #4 poslato: Januar 19, 2007, 10:48:47 pre podne »
jebote treba postaviti sticky sta uzeti od suplemenata za prvi put i napisati sta su ustvari te mega mase,mass geineri,da je to smece i sl....,i kad bi sticky bio ko zna da li bi se i tada citalo

haj nemojte plasiti novog clana ,eto sasacg ti je sve lijepo rekao da ljepse ne moze... kada se ima love tako radi 99% ovog foruma ,dakle:whey,dex,creatin,glutamin... poslusaj ga neces pogrijesiti

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #5 poslato: Januar 19, 2007, 03:30:11 posle podne »
meni nikada...ali nikada nece biti jasno zasto svi cim udju u teretanu prvo pitanje koje postave.....buraz..jesu li aminokisleine dobre!!!
Zato sto zvuce zajebano i sto se pije po 10 komada!

Van mreže kewler

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #6 poslato: Januar 19, 2007, 11:20:06 posle podne »
ja se stvarno izvinjavam ako sam ponovio temu
znam da je vama sad smjesno 3 mjeseca ali i svi ste vi nekad morali poceti !
ja samo hocu da se informisem da me ne mogu lako zajebati , i da mi svakojaki likovi ne mogu solit pamet o necemu
hvala svima koji su mi odgovorili i potrosili malo slobodnog vremena na ovaj post
« Poslednja izmena: Januar 19, 2007, 11:22:56 posle podne kewler »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #7 poslato: Januar 19, 2007, 11:28:30 posle podne »
ja se stvarno izvinjavam ako sam ponovio temu
znam da je vama sad smjesno 3 mjeseca ali i svi ste vi nekad morali poceti !
ja samo hocu da se informisem da me ne mogu lako zajebati , i da mi svakojaki likovi ne mogu solit pamet o necemu
hvala svima koji su mi odgovorili i potrosili malo slobodnog vremena na ovaj post

Stvar je u tome da novi clanovi bez iskusta treba prvo malo da prelistaju sajt,potraze da li postoji odgovor na pitanje koje ih interesuje,upotrebe opciju "search" i td. ,a ne da se svaki put postavlja jedno te isto ili bar skoro isto pitanje i da se ponavljaju isti odgovori... OK?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kewler

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #8 poslato: Januar 19, 2007, 11:33:43 posle podne »
ma znam , pretrazio sam ( trazio sam ove amino kiseline fig) ali nigdje nisma nashao nista
pa me zanimalo da li je ko koristio
i znaimalo me je vase misljenje ( jer su mi neki likovi govorili kao te su prejake za tebe shta ce tebi to :S)
pa sam ja pitao za vase misljenje kad sam vec tu a prelisato sam dio onog shto me zanima ( predamnom je velikii prostor za istrazivanje  :lol:)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #9 poslato: Januar 19, 2007, 11:52:14 posle podne »
Eto vidis kako sve moze fino da se odradi,malo search-a,malo nase pomoci,malo vise NE-slusanje duduka po raznim teretanama...i eto korisnih info i napretka :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #10 poslato: Januar 20, 2007, 01:42:18 pre podne »
( jer su mi neki likovi govorili kao te su prejake za tebe shta ce tebi to :S)



pozdravi te likove puno
ili jesi ili nisi

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2007, 05:57:33 posle podne »
bilo bi da postoji opcija da dok ne procitaju odredjene teme da ne mogu da postavljaju nove, iliti da ne mogu da pisu u podforumu dok ne procitaju najbtniji info!!
Liberte toujours

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #12 poslato: Januar 29, 2007, 01:13:05 posle podne »
meni nikada...ali nikada nece biti jasno zasto svi cim udju u teretanu prvo pitanje koje postave.....buraz..jesu li aminokisleine dobre!!!

Nije to nista dodji u Relax jedan se raspitivao za  "analne kiseline"  :lol: :lol: :lol: e to kad sam čuo nisam verovo svojim ušima,
ala se od njih uradis bruka...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: fig amino liquid
« Odgovor #13 poslato: Januar 29, 2007, 05:05:01 posle podne »
SVE STO JE ANALANO..ZAJEBANO JE..A POGOTVO KADA SU U PITANJU KSILENE KOJE ULAZE ANALNO..

BRRRRR...VEC SAM SE NAJEZIL