Septembar 09, 2024, 05:53:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Zacepljenje  (Pročitano 2691 puta)

Van mreže fundament

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Zacepljenje
« poslato: April 02, 2012, 06:45:18 posle podne »
Nije bas odgovarajuce pitanje, ali da li se nekome od vas desavalo da se usi zacepe u sred treninga?
Imali smo mnogo srece, podizali su nas roditelji koji su ozbiljno shvatali svoje obaveze.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Zacepljenje
« Odgovor #1 poslato: April 02, 2012, 06:49:50 posle podne »
Ne bas zacepe, ali kada radim noge slabije cujem jedno 15 minuta poslije treninga...vjerovatno pritisak...mada ja inace imam problema sa sluhom i usima...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Zacepljenje
« Odgovor #2 poslato: April 02, 2012, 07:25:38 posle podne »
meni se redovno desava kad se malo isforsiram,kad se napnem ko vo napravi mi se taj pritisak u usima,valjda od nepravilnog disanja...
los osecaj,sto je najgore nit cujem sta mi neko prica,a jos gore ne cujem sebe sta pricam,pa pocnem onako zadihan frfljam ko mutav..u tim trenucima izbegavam svaki razgovor maksimalno :P

ne znam da li ja tripujem,ali meni pomogne zvaka dok vezbam,il bilo sta da grizes,da ti popusti taj pritisak...

Van mreže fundament

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Zacepljenje
« Odgovor #3 poslato: April 02, 2012, 10:11:35 posle podne »
Black&Decker, ista prica skroz kod mene. Probacu sa zvakom. Izgleda da je to uobicajeno?
Imali smo mnogo srece, podizali su nas roditelji koji su ozbiljno shvatali svoje obaveze.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Zacepljenje
« Odgovor #4 poslato: April 02, 2012, 11:59:07 posle podne »
Bolje da necujete , nego da se zadavite dok izvodite neku vezbu, to je daleko opasnije, zamisli radis grudi i na nekoj vecoj kilazi ti se zaglavi zvaka ... Sto se tice tvog sluha, kad radis vezbe kod pozitivnog dela ne izbacuj vazduh na nos nego na usta i neces iamti problema sa usima
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."