Jun 30, 2024, 08:02:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Jeff Monson: Fjodor može dobiti bilo koga (VIDEO)  (Pročitano 1679 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Jeff Monson: Fjodor može dobiti bilo koga (VIDEO)
« poslato: Novembar 22, 2011, 11:38:57 posle podne »
Mnogi kritiziraju izvedbu Fjodora Jemjeljanjenka na nedjeljnjoj priredbi M-1 Globala, u kojoj je odlukom sudaca pobijedio Jeffa Monsona. "Snowman" se ne slaže, a izgled njegovog lica i invalidska kolica upućuju na to da se nije dobro proveo u ringu s "Posljednjim Carem".

Jeff Monson speaks about Fedor Emelianenko fight

"On je domaćin i primio je puno podrške, a tako je i trebalo biti. Bilo je lijepo jer su i mene dobro primili, nisu mi zviždali," izjavio je Monson, nadodavši kako su Fjodorovi udarci nogom uvelike utjecali na tijek borbe.

"On je odlično proveo svoj plan i spriječio moj, koji je bio da vršim pritisak i otjeram ga uz konope. Henderson i Werdum su iskoristili njegovu agresivnost, no u borbi sa mnom bio je jako strpljiv. Vjerujem da on može dobiti bilo koga. Naučiti ću nešto iz ove borbe i vratit ću se bolji."

Nekada nedodirljivom Rusu subotnji trijumf možda nije vratio staru slavu no Fjodor će, prema svemu sudeći, do još jednog uspješnog nastupa pokušati doći 31. prosinca protiv Satoshija Ishiija. Jemjeljanjenko je u intervjuu nakon borbe zahvalio Bogu na prvoj pobjedi u dvije godine.

I.F./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me