Jul 08, 2024, 05:14:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Bogdanb
X3MShop banner

Autor Tema: Problemi u selu...  (Pročitano 1477 puta)

Van mreže Mali-Bata

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Problemi u selu...
« poslato: Novembar 28, 2011, 01:29:06 pre podne »
Imam jedan problem za koji mi je potrebna pomoc, teretana u kojoj idem je sada preko zime neupotrebljiva jer je previse hladno, mogu da treniram samo kod kuce. Pitanje da li cu moci da napredujem ako nastavim sa koliko toliko dobrom ishranom i whey-om ali caka je u tome sto cu moci da vezbam samo sklekove, trbusnjake, zgibove, cucnjeve...probacu da nabavim i bucice...tj da ih napravim :) Dajte neke ideje, ili ce ovako da bude kul, ako je nemoguc napredak barem da ne opadnem u snazi i naravno masi...:)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Problemi u selu...
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2011, 08:07:29 pre podne »
Gledaj da nabavis bucice i klupu makar, moze svasta da se iskombinuje, telo ti je naviknuto na trening sa opterecenjem i tesko da ces da napredujes od sklekova...
Men sana in corpore sano !

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Problemi u selu...
« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2011, 02:00:35 posle podne »
a sto se svi iz sela koji vezbaju u toj ter. ne skupe i nabave jedan smederevac? mora bar neko da ima jedan stari u garazi

Van mreže Mali-Bata

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Problemi u selu...
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2011, 07:25:23 posle podne »
a sto se svi iz sela koji vezbaju u toj ter. ne skupe i nabave jedan smederevac? mora bar neko da ima jedan stari u garazi
Probali smo tu varijantu, ali desi se da vrati, pa se gusimo ceo dan i nemoguce je za trening...probali smo i varijantu sa kaloliferom ali gazda nam je pravio problem za racun za struju...itd, itd...

Van mreže sdftgh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Problemi u selu...
« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2011, 11:20:48 posle podne »
Две маје, дукс и цепај, немаш друго решење.  ;)

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Problemi u selu...
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2011, 12:02:45 posle podne »
Kako je Arni trenirao u svom negrejanom podrumu zimi, kaze morao da odlepljuje prste sa sipke uvek. Stisni zube i cepaj, i meni je slicna situacija bila u teretani pre gde sam isao. :)
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.