Septembar 21, 2024, 01:42:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: VI Memorijalni turnir Miodrag Gidra Stojanovic  (Pročitano 3941 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
VI Memorijalni turnir Miodrag Gidra Stojanovic
« poslato: Oktobar 18, 2011, 09:22:53 pre podne »
„Ultimate fajt“  savez Crne Gore i „ultimate fajt“ klubovi “Gidra” i “Ginis” 31. listopada u SC “Morača”, organiziraju šesti memorijalni turnir “Miodrag – Gidra Stojanović” u ultimat fajtu.

Gidrin memorijal je postao tradicija i održava se svake godine povodom sjećanja na Baranina Miodraga Gidru Stojanovića, sportaša, Guinnesovog rekordera, prvog MMA promotera a poznatijeg kao najjačeg Srbina.

Najavljen je dolazak boraca iz Amerike, Francuske, Bugarske, Makedonije, Hrvatske, Srbije i Crne Gore, a zvijezda večeri je Amerikanac Terry Martin, s kojim je organizator u pregovorima, a koji je do sada imao više od 40 mečeva. Boje Crne Gore braniti će Mirko Vlahović, Vladimir Vučković i Bojan Spalević.  Iz Hrvatske stiže Matej Truhan koji će po MMA pravilima zaplesati sa Srđanom "Crazy Serbian Dancer" Sekulićem.

Na turniru će se održati 10 vrhunskih borbi, a za pojas “Miodrag Gidra Stojanović” boriti će se dva šampiona. Ovaj turnir u Podgorici će biti na mnogo višem nivou nego svi ostali do sada (drugi je 2004. takođe održan u SC “Morača” pred osam tisuća posjetitelja), za šta će se pobrinuti čelni ljudi iz Saveza, na čelu s predsjednikom Milošem Stojanovićem.

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: VI Memorijalni turnir Miodrag Gidra Stojanovic
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 18, 2011, 06:23:32 posle podne »
jedva cekam  :)

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: VI Memorijalni turnir Miodrag Gidra Stojanovic
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2011, 10:27:07 posle podne »
bio sam na svim koji su bili u beogradu
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: VI Memorijalni turnir Miodrag Gidra Stojanovic
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 19, 2011, 03:07:05 posle podne »
Jel ovo na slici Dado ,  ispod piše Golden glory Nemačka, jel se on sad za njih bori ?
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže fafa

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: VI Memorijalni turnir Miodrag Gidra Stojanovic
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 29, 2011, 07:29:06 posle podne »
Vladare moram da te ispravim. Nije on bio najjaci Srbin nego najjaci Crnogorac po nekim mojim evidencijama. Tj tako sam procitao... a inace on rodjen u Baru i zivjeo je u Baru  ;) 

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: VI Memorijalni turnir Miodrag Gidra Stojanovic
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2011, 10:25:04 posle podne »
Prenio sam info sa profighterstore-a.

Ako je greska izvinjavam se.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me