Jul 02, 2024, 09:52:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Prva Kura.  (Pročitano 5064 puta)

Van mreže davidoff2601

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Prva Kura.
« poslato: Septembar 28, 2011, 11:52:43 posle podne »
Ovako.. Znam da je ova tema mozda bila 1000 puta ali nbt.   Uzeo sam plava srca ,testesteron depo,5kg proteina glutamin surutku i naravno ishrana u fulu..

1 nedelja: 15mg metan,250mg depo
2 nedelja: 30mg metana,250mg depo
3 nedelja: 40mg metana,250mg depo
4 nedelja:40mg metana,250mg depo
5 nedelja:30mg metana,500mg depo
6 nedelja:15mg metana,500mg depo
7 nedelja:500mg depo
8 nedalja:500mg depo

I onda zastite..
Sada me zanima vase misljenje..Zelim preko zime da nabacim masu pa onda definiciju.. Zelim da mi kazete sta fali kuri i  tajming kad da pocnem da se definisem.. Mislim na mesec(mart,april) kad vec..? a za definiciju bi uzeo  sledece:  winstrol,propionat i ne znam da li da uzmem trenabol uz to? uz ishranu i sve to sto ide.. punim 21 godinu za par meseci.. Treniram par godina,pio sam razne preparate itd itd.. Imam 191cm,95kg trenutno posto sam do skoro radio definiciju.. Pio sam clenbuterol i dosta je dobar mogu reci.. Ukratko sam rekao sve sada je na vama da mi otvorite oci i dajete savete sta i kako..

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Prva Kura.
« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2011, 04:30:43 pre podne »
Ово што ти хоћеш да узмеш је неки класичан почетнички циклус али треба пар измена. Метан је као што знаш доста токсичан по јетру тако да је боља солуција користити га од 2 до 4 недеље у дозама од 25мг+. Што се тиче теста, крени одмах са 500мг.
Кад будеш радио дефиницију, трен ти је непотребан јер је то изузетно моћан стероид тако да нема потребе корисити га већ у другом циклусу.
Претпостављам да знаш како треба да се храниш и тренираш. Са циклусом почни онда кад мислиш да си најспремнији мада пробај да га одрадиш пре пролећа а онда пред лето дефку.
Само буди свестан да оно што је стечено хемијом се врло тешко одржава без исте.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prva Kura.
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2011, 04:55:36 pre podne »
Za definiciju ne uzimas hemiju zatos to je to velika glupost. Za definiciju uzmes brdo preparata bcaa-glut-whey amino + tecne aminoi trosis ih nemilice da bi sacuvao misic dok si na defki. A hemija ti nece pomoci da ga dobijes ako se vec hranis za defku bar ne hemija u tim dozava koje mi normalni ljudi uzimamo. Sto znaci dok si na defci cilj ti je da izgubis sto vise masnoce a sacuvas sto vise misica. Da metan nemas potreba da radis tu piramidu i depo kreni odmah od 500 mg to je i moj savet ali sacekaj da cujes savete iskusnijih od mene. Kod nas svi preko zime rade masu a tamo u aprilu krecu defku da bi za jun bili spremni akd odlaze na more :)
Sto se tice zastita verovatno samo tribulus u velikim dozama da ti pomogne malo da sto pre vratis lucenje tvog test kad zavrsis ciklus.  Nemoj da gradis snove od bilo koje kure ako uspes da sacuvas 2 do 3 kg misica trebas biti zadovoljan i raditi tesko da sacuvas to. Sto bi znacilo daj sebi vremena posle zavrsetka kure da jos neko vreme radis na masi i treniras kao manijak da bi sacuvao sto vise od te kure. Jer ako odradis kuru i odmah krenes defku ne verujem da ce ostati ista od onog sto si dobio :)
Sacekaj iskusne bice ovde zanimljivih postova :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Prva Kura.
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2011, 02:51:11 posle podne »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura.
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 07, 2011, 02:57:11 posle podne »
depo odmah 500. metan prve 4 ned 30+mg. mada ga mozes ubaciti i u trecoj-cetvrtoj bolji efekat taman kad depo dostigne ùecu koncentraciju. surutka,mora da se salis

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prva Kura.
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 07, 2011, 04:23:02 posle podne »
depo odmah 500. metan prve 4 ned 30+mg. mada ga mozes ubaciti i u trecoj-cetvrtoj bolji efekat taman kad depo dostigne ùecu koncentraciju. surutka,mora da se salis

35 din litra i 0.45g proteina na 100g
danas sam video u Maxiju :D haha

A slazem se za hemiju.