Septembar 20, 2024, 07:38:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolji PROTEIN  (Pročitano 19408 puta)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #30 poslato: Septembar 08, 2011, 12:13:51 pre podne »
durze, sta ti ocekujes od 2.5kg PRASKA, alooo, o cemu pricamo ?

pricamo o tome kolika se maximalna kilaza moze nabacit sa whey-om od 2,5kg ukljucujuci dobru ishranu...?? ako znas odgovor pls reci mi..
Pa jedno 15kg cistih misica :D :D

pitanje je skroz nelogicno,razmisli i sam :)



A vas dvojica nemate pametnija posla nego da idete po forumu i smarate klince??
alo, dečko ima 15 godina, nema pojma o treniranju, ishrani, suplementaciji... zar ga samo interesovanje za treningom i želja da nešto nauči o tome, ne čini znatno "naprednijim" od svojih vršnjaka? Ako nemate volje ili vremena da objašnjavate, onda preskočite, neko će im već odgovoriti, a ako ne, onda će biti prinuđeni da sami dođu do odgovora čitanjem drugih tema.
Vi ste sa 15 godina imali pojma šta je protein? Vi niste ni pre 2 godine bili na nekom mnogo višem nivou (sudeći po vašim prvim postovima) a sad kad ste saznali red je došao da se izdrkavate na onima koji ne znaju. A gotovo svako je pri kupovini prve kante wheya razmišljao o tome koliko će kg dobiti od nje, sumnjam da ste i vi bili neki izuzetak od toga.

btw. Iza ovako nadobudnog stava sigurno se kriju veliki rezultati, 100% sam siguran...  :)
x2

e za ovo jos x3187490174

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #31 poslato: Septembar 08, 2011, 12:34:38 pre podne »
Pa pazi druze, od 2.5kg proteina, iz dobru ishranu dobices dosta! :)
Ako ti kazem da je dodavanje misicne mase EXTREMNO USPESNO na 1kg mesecno cistih misica... razumeces poentu :)
Mlad si imas u organizmu sve sto ti treba, pun hormona, udri ti po gvozdju, pij protein, i uzivaj.
Posto si aktivan verovatno po ceo dan, gledaj neki Blend da uzmes da te "hrani" duze vreme, da ga iskoristis svog a ne da ispiskis visak.

Al ajde da lupim pa da ti kazem da ako unosis dovoljno hrane i to radis redovno, u prvom tromesecju ces dodati bar bar 5kg.
Problem sa "decom" tako da kazem + proteini = roditelji ce da ti polude :P
Popricaj s njima, vidi kolko se razumeju, neka oni malo finansiraju to (sto bi bilo idealno) i onda si na konju.
Protein je dobar od 7 do 77 godina, od sahiste do rudara, za svakog ko dodatak...
Ja evo gledam od prvog oktobra da uzmem jedan blend, i eventualno neki brzi protein za posle i pre treninga po mericu. Al ebg, 100e ce da ode na to :P Imace skoro za 2 meseca - znaci za to, za zamenu od skoro pola kila mesa dnevno ( da ti priblizim uporedjujem sa mesom) daejm 50 e mesecno.

sad je idealno vreme da krenes da "gruvas" i da sledece leto izgledas odlicno na plazi :)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #32 poslato: Septembar 08, 2011, 03:02:26 pre podne »
kojih 1 kg...i 300 grama puna kapa za natural :P
od praska ces dobiti 0kg...u kuhinji je masa
da citiram sam sebe :)
Citat
sto imate neku neodoljivu potrebu da napadate ljude...pa zar niste i vi kada ste kupili prvu kantu whey-a u zivotu pomislili,uuuuuu sad cu da napredujem 5 puta brze...
...nemoj misliti ako skupis pare i kupis 2 kante whey-a,da ces dobiti toliko i toliko misicne mase,da ces krenuti da rastes ko iz vode i da prasak cini cuda...
on sluzi da brze oporavi misic,brzo se vari pa je misicu brzo dostupna hrana neophodna za oporavak...a meso ces dobiti samo jakom ishranom... tako da odgovor opet moze biti ~0
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2011, 03:05:32 pre podne Black&Decker »

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #33 poslato: Septembar 08, 2011, 03:40:04 pre podne »
Time se uopće ne treba opterećivati i nabijati si nepotrebne komplekse. Momče, tvoje je da znaš čemu služi određeni suplement. Dakle, koja je njegova uloga prije/poslije/u toku treninga,odnosno,da znaš koliko,čega,i kada to trebaš konzumirati.

A ti ako hoćeš znati više,to je isto uredu. I ja ću ti rado odgovoriti onoliko koliko znam,ali gledaj da razmišljaš racionalno i da ne ideš kupovati nešto s pretpostavkom " Aha, Whey protein.Hm, čuo sam da je dobar za masu i nabijanje čistih mišića. Kupit ću. Svi to piju,pa ću i ja. "

"Svi" nisu ti. I ti nisi "svi",i nikada nećeš biti. NE postoje dvije osobe na svijetu sa identičnim genetskim kodom,a da bi se to desilo,hipotetički, čovjek bi se morao rađati svake milisekunde. I tada je upitno da li bi se poklopila dva ista čak i u rasponu od par triliona godina.

Ti ako imš novca kupi whey. Dobit ćeš odgovor koji tražiš. I nemoj vjerovati svakome, ovdje bar znaš da možeš dobiti savjet od ljudi koji ono što iznose ovdje javno temelje na stvarnom iskustvu, a ne imaginarnom ili pod krinkom nečega/nekoga.