Septembar 28, 2024, 01:15:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Cudan osecaj u testisima  (Pročitano 7006 puta)

Van mreže rippedripped

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Cudan osecaj u testisima
« poslato: Jul 02, 2011, 10:05:25 pre podne »
Dobar dan svima.

Poceo sam kuru sa anavar only pre 4 dana, 40mg dnevno- posle dorucka 20mg i pre treninga 20mg. Naravno da se jos nista ne desava sto se tice snage/izdrzljivosti itd. Ali imam bas cudan osecaj u jajima/ predelu prepona! Bas je cudan osecaj! Sex sa devojkom mi ide normalno. Ovo je sada mozda smesno objasnjenje  :) , ali kao kada ste na bazenu ili kada je hladno, onda nam se jaja uvek "skupe i stegnu su"  e tako nekako je najblize :) nezgodan osecaj, odvlaci mi paznju tokom dana i neprijatno mi je (i kada sedim mi je cudno). Nisam jos probao, ali sigurno ce mi biti cudno kada budem radio cucnjeve u teretani.

Ja sam obratio paznju da dobijem stvarno anavar, ne neko drugo sranje od fake-a sto ima dbol u sebi ili nista. Prvu sam dobio fake, otvorio sam bio temu ovde posto sam posumnjao. Cak sam 2 dana uzimao dok sam saznao da to nije to. Posle sam prekinuo naravno, i drugar mi je nabavio Thalandski SB.

Nezgodan osecaj jako, jel moze neko da mi pomogne ili da mi makar razjasni?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2011, 11:02:31 pre podne »
Tebi je bas frka od hemije, a?  :)

Skupi jaja i ako si se vec odlucio na hemiju, spremi se na bockanje - od ovoga nista pametno neces dobiti...  ;)

evo i ovo copy-paste sa foruma:

Anavar (oxandrolone)
Active Life: 8-12 hours Drug Class: Anabolic/Androgenic Steroid (Oral) Average Dose: Men 20-50 mg/day......Women 5-15 mg/day Acne: Only in higher doses Water Retention: Rare High Blood Pressure: Rare Liver Toxic: Yes, c17-alfa-alkylated steroid. Due to low doses, toxicity is low to medium Aromatization: None DHT Conversion: Low Decrease HPTA function: Dose depandant


Jos jednom: logika ja necu da se bodem i da kombinujem vise steroida jer od toga cu dobiti 20kg itd... a ja hocu samo par kg pa sam zato uzeo neki "bezbedni" oral - nije dobra...  ;)

Van mreže rippedripped

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #2 poslato: Jul 02, 2011, 11:27:33 pre podne »
Nije mi frka od hemije brate:)

Sve mi je jasno sta kazes, naravno inj je neuporedivo bolje. Ali nisi mi nista odgovorio, verujem da je ovo samo par dana sada na pocetku pa ce biti ok. Jel tako? A sto se tice anavara, to mi je trenutno idealno, zato sto necu ni 1 kg da dobijem, treba mi eksplozivna snaga za tegove i sprinteve itd+ def uz dobru ishranu. Za toksicnost je isto ok, posto ne planiram u skorije vreme kuru. Nema toliko side-ova (zavisi od doze naravno), tako da mi je ideala varijanta! eto zbog toga. Nego reci mi dali mogu nesto da preduzmem u vezi ovoga ili kako stoje stvari? Nije da boli, nego "smeta" mi. Ili ce samo proci? Znam da na kraju ciklusa treba da se uradi PCT, sto i hocu naravno.

Pozdrav

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #3 poslato: Jul 02, 2011, 11:43:59 pre podne »
treba mi eksplozivna snaga za tegove i sprinteve itd+ def

ovo se dobija od anavara?
Nisam to znao.

Znam da na kraju ciklusa treba da se uradi PCT, sto i hocu naravno.

extra brate...imas materiju u malom prstu

nego eto cisto da dodam, ne brini se za to stezanje, procice...

Van mreže rippedripped

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #4 poslato: Jul 02, 2011, 12:22:44 posle podne »
Sto, jel anavar ne daje takve efekte, mislim slicno kao winstrol samo sto je dosta slabiji??

Ok. hvala na info. Samo me je brinulo to "stezanje".

Pozdrav

Van mreže rippedripped

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #5 poslato: Jul 02, 2011, 12:46:34 posle podne »
treba mi eksplozivna snaga za tegove i sprinteve itd+ def

ovo se dobija od anavara?
Nisam to znao.

Znam da na kraju ciklusa treba da se uradi PCT, sto i hocu naravno.

extra brate...imas materiju u malom prstu

nego eto cisto da dodam, ne brini se za to stezanje, procice...
Znam sta mislis, kao imam materiju u malom prstu tj. nemam pojma. Vecina bi sada rekla da ne treba pct. Ima puno kontradiktornih izjava. Ali nista mi ne fali da ulozim malu investiciju da mi bude 100% dobro na kraju, mislim 40mg var skavi dan ce mozda da me mali "ugasi" na kraju.
Hvala u svakom slucaju :)
« Poslednja izmena: Jul 02, 2011, 12:48:31 posle podne rippedripped »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #6 poslato: Jul 02, 2011, 03:04:25 posle podne »
stezanje je prozurokovano privremenim hipergonadizmom,jer se u samom bas pocetku desava suprotno od smanjenja pa i otud tako nesto.Meni je tako i na pocetku kure i kada zavrsim sa kurom pa krenem tribulus.Normalna stvar ne brini se
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže rippedripped

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #7 poslato: Jul 02, 2011, 04:03:34 posle podne »
stezanje je prozurokovano privremenim hipergonadizmom,jer se u samom bas pocetku desava suprotno od smanjenja pa i otud tako nesto.Meni je tako i na pocetku kure i kada zavrsim sa kurom pa krenem tribulus.Normalna stvar ne brini se

Hvala na objasnjenju! Sta mislis, da i ja krenem sa tribulusom kada zvrsim ili cak i sada?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #8 poslato: Jul 02, 2011, 04:17:32 posle podne »
nema ti poente sada,ides kad zavrsis ciklus
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže rippedripped

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Cudan osecaj u testisima
« Odgovor #9 poslato: Jul 02, 2011, 04:22:32 posle podne »
Ok. Hvala !!  :)