Avgust 27, 2024, 04:05:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.329 poruka u 18.766 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Armstrongov program za zgibove i BB program  (Pročitano 1612 puta)

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Armstrongov program za zgibove i BB program
« poslato: Jun 03, 2011, 07:37:58 posle podne »
Posto planiram da upise Vojnu Akademiju, zeleo bih da povecam broj zgibova koje mogu da uradim. Trenutno radim oko 12 komada(sirokih).
Mojj BB program se sastoji od toga da 1 dan vezbam, 1 dan odmaram, tako da u proseku nedeljno imam oko 4 treninga, radim uglavnom jednu particiju po treningu, osim sto ubacim podlakticu ili listove na svaka 2,3 treninga. Imam oko 1,5 godine vezbackog iskustva u teretani, a pre toga sam se bar jedno 5 godina redovno bavio sportom. Ishrana solidna.
Da li je dobra ideja da uporedo sa ovim programom u teretani radim Armstrongov program za zgibove(radio bih ga od ponedeljka do petka, tj 5 dana nedeljno), sa kojim verujem da ste upoznati. Zanima me da li bi to bilo kontraproduktivno ili pretreniranje, tj da li bih takvim nacinom treninga napravio sebi vise stete nego napredka?
Pozdrav, i hvala unapred!
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Armstrongov program za zgibove i BB program
« Odgovor #1 poslato: Jun 03, 2011, 07:39:01 posle podne »
Da dodam, Armstrongov program za zgibove bih radio oko podneva, a trening u teretani je u vecernjim casovima.
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Armstrongov program za zgibove i BB program
« Odgovor #2 poslato: Jun 03, 2011, 09:25:54 posle podne »
Tesko da ces moci i jedno i drugo. Suvise za organizam. Mozes da probas, ali teretanu smanji npr. 3 puta nedeljno, lakse i nista ALI NISTA DO OTKAZA. Tako cuvas CNS za zgibove, koji su ti bitniji u ovom slucaju.
No curling in the squat rack!

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Armstrongov program za zgibove i BB program
« Odgovor #3 poslato: Jun 03, 2011, 11:26:46 posle podne »
Hvala! :) Imacu to na umu.
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.