Jul 07, 2024, 11:18:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Kura  (Pročitano 2212 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Kura
« poslato: Maj 14, 2011, 06:44:08 posle podne »
Posto pocinjem 4 nedelju diete i rezlutati su odlicni za neke 3 nedelje mislim da stanem sa defkom i krenem na masu i naravno vec bi trebao da spremam artilljeriju.. Do sad sam (kad sam bio mali) imao par kura uglavnom je to bio sustanon sa dekom i mozda jednom winstrol... Dobio sam tada sta sam hteo ( za sport kojim sam se bavio) ali sada me ne zanimaju isti rezlutati kao i ranije vec me sada zanima cista masa ili ti izgled...  Kura bi isla jedno 8 nedelja... Nije mi problem da se bodem svaki dan... Oralne steroide ne zelim

Test - Propionate        700 mg week Svaki dan 100 mg  ili eod 200 mg????
Boldenon                    500 mg week 2 x 250
Trembolone    acet     300 mg 3 x 100 week

Uz to bi islo oko 4 gr proteina na dan po kg telesne tezine i oko 4-6 gr UH (krenuo bih sa 4 pa bih gledao rezlutat)
Trening 3 dana pa 1 dan pauza... Prvi mesec Klsicni trening Osnovne i izolacione po 1-2 Osnovne 4 serije i po 2 izolacione 3 Serije.  Jedna misicna partija dnevno. Drugi mesec giga setovi ... (Taj redosled zato sto sada radim giga setove pa da promenim i prebacim na klasicni trening pri pocetku kure tj posle  mesec i po  dana radjenja giga setova)
Ajde udride po kritikama :):):)
« Poslednja izmena: Maj 14, 2011, 06:46:10 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Kura
« Odgovor #1 poslato: Maj 14, 2011, 09:47:32 posle podne »
kako se ja divim ljudima koji mogu ispostovati 4gr proteina po kg tjelesne tezine mislim kad se ima para  ;D ;D ;D a mi obicni smrtnici se borimo 2gr sorry za off jbg nisam ti ja strucan za stereoide ja sam natural  :D
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Kura
« Odgovor #2 poslato: Maj 14, 2011, 10:05:17 posle podne »
do jaja samo sve je to strava na papiru.....
a prop ako mozes bolje svaki dan 100mg

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Kura
« Odgovor #3 poslato: Maj 15, 2011, 03:25:47 pre podne »
Buduci da te sad zanima cisto izgled,veruj mi da bi ti i 500mg propionata bilo puna kapa,ja bih isao 150mg eod dakle 450 week. Boldenon ili tren uzmi sta ce ti oba,kad vec ides propionat,uzmi tren a i ides 100mg eod.Ja razumem da si ti vec koristio steroide i da mozda mislis da stalno treba povecavati doze,ali veruj mi (bez namere da vredjam stavrno) nemas ti toliko mnogo misica pa da ti treba gram hemije nedeljno za napredak.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Kura
« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2011, 05:10:49 pre podne »
Buduci da te sad zanima cisto izgled,veruj mi da bi ti i 500mg propionata bilo puna kapa,ja bih isao 150mg eod dakle 450 week. Boldenon ili tren uzmi sta ce ti oba,kad vec ides propionat,uzmi tren a i ides 100mg eod.Ja razumem da si ti vec koristio steroide i da mozda mislis da stalno treba povecavati doze,ali veruj mi (bez namere da vredjam stavrno) nemas ti toliko mnogo misica pa da ti treba gram hemije nedeljno za napredak.
Zato sam i postovao ovo da bih cuo misljenja ljudi koji znaju )  Sto se tice misica znam da ih nemam cak sta vise mislim da sam zgoljav sa svojih 97 kg nema tu ljutnje ni vredjanja. Pogotovo ne od tebe.
Pre hemije cu zasigurno pati na 92-93 tako da ce to biti uzas. Ako mislis da ce mi to doneti dobre rez onda cu tako  i da uradim. Ti si mi i rekao da odem na low carb i donela mi fantasticne rezlutate. Ljudi u teretani mi kazu da sam se povecao a ja smrsao 5 kg :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti