Septembar 22, 2024, 05:24:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Kako poceti??  (Pročitano 2548 puta)

Van mreže Dzigi95

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Kako poceti??
« poslato: April 24, 2011, 11:03:18 posle podne »
Zdravo svima,
Nov sam na forumu, imam 15 godina, 190cm visok oko 70 kg tezak....poceo sam da treniram u teretani i da se inforimisem malo o ishrani itd....
Naime zelim da nabacim malo mase, posto sam mrsav....treniram vec oko 3 meseca i mogu vec primetiti blagi napredak....da li mzoete da mi date savete oko ishrane, da li mi je rano za suplemente i da mi napisete neku ishranu za dobijanje mase...
Treniram 3 puta sedmicno.....:)
Unapred hvala.

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Kako poceti??
« Odgovor #1 poslato: April 25, 2011, 01:04:37 pre podne »
zelim ti dobro doslicu na forum i razlog sto ti niko nece da odgovori na tvoj post je zato sto si jedan od 1000000 njih koji trazi isto a samo treba citati forum i dobit ces odgovore na sva tvoja pitanja... imao si srece pa sam ja raspolozen da ti dam odgovor :) jos predpostavljam da se bavis kosarkom pa trazi po forumu ishranu i suplementaciju napisano je xxx puta ;) samo citaj i budi strpljiv
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Kako poceti??
« Odgovor #2 poslato: April 25, 2011, 01:15:13 pre podne »
sto su nesto nagrnuli sad pred leto.. :D jedno 10 ovakvih tema u 3 dana  :D

Van mreže Dzigi95

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Kako poceti??
« Odgovor #3 poslato: April 25, 2011, 09:47:32 pre podne »
Ok....nego sam gledao svi pisu nege ogromne tekstove, a kosarkom sam se davno bavio, pa bih sad malo da nabacim mase..

Van mreže gora

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Kako poceti??
« Odgovor #4 poslato: April 25, 2011, 11:31:05 posle podne »
kada ste vec poceli oko toga.. imam i ja problem, 196cm i 76kg.. pa sada ovako, nikada se nisam bavio tegovima samo vratilo razboj i sklekovi..
e sad je problem u metabolizmu, jedem kao svinja sve i svasta, nemam neki meni, samo sta stignem.. nisam bas pri parama jer studiram odvojen od porodice i studentima je novac bitan:D tako da ako neko od vas ima neki predlog kako da nabacim koji kg sa sto manjim novcanim ulogom..:)

Van mreže Dzigi95

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Kako poceti??
« Odgovor #5 poslato: April 25, 2011, 11:32:44 posle podne »
Takodje brte....ja sam 190 oko 70kg...a jedem slodino....a koje si godiste ti?

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Kako poceti??
« Odgovor #6 poslato: April 25, 2011, 11:59:54 posle podne »
Ne bacaj pare na alkohol, slatkise itd itd... jedini nacin
jbg ovaj sport je sport koji zahteva neka ulaganja

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Kako poceti??
« Odgovor #7 poslato: April 26, 2011, 12:13:12 pre podne »
kada ste vec poceli oko toga.. imam i ja problem, 196cm i 76kg.. pa sada ovako, nikada se nisam bavio tegovima samo vratilo razboj i sklekovi..
e sad je problem u metabolizmu, jedem kao svinja sve i svasta, nemam neki meni, samo sta stignem.. nisam bas pri parama jer studiram odvojen od porodice i studentima je novac bitan:D tako da ako neko od vas ima neki predlog kako da nabacim koji kg sa sto manjim novcanim ulogom..:)

Kupuj jeftinu ribu, kupuj na veliko ako je jeftinije.