Septembar 23, 2024, 01:22:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Strugar poražen od Belonija  (Pročitano 3471 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Strugar poražen od Belonija
« poslato: April 16, 2011, 12:35:19 pre podne »
Strugar poražen od Belonija

Crnogorski kik bokser Ivan Strugar poražen je večeras u Podgorici od Francuza Frederika Belonija, u meču za titulu profesionalnog šampiona svijeta u disciplini lou kik, kategorija do 88,6 kilograma.
Beloni je do pobjede došao na poene, jednoglasnom odlukom sudija.
On je i 2005. godine bio bolji od Strugara, a zabilježio je 101. pobjedu u 104. meču na profesionalnom ringu.
Beloni je, nakon meča, kazao da je prezadovoljan što pojas nosi u Francusku.
“Strugar je bio težak protivnik i zadao mi je puno problema. Zadovoljan sam što pojas nosim u Francusku. Hvala organizatorima na korektnoj borbi“, kazao je Beloni nakon meča.
On je ponudio Strugaru novi meč u Francuskoj.
Strugar je doživio peti poraz, a kao profesionalac ostvario je 54 pobjede.
Crnogorski borac kazao je da mu je žao što je porazom sve razočaraao.
“Žao mi je što sam razočarao sebe, svoju porodicu, trenere i publiku. Nadam se da ću uspjeti da nastavim nakon ovog poraza i ponovo sa publikom slaviti pobjede. Čestitao bih svom protivniku na pobjedi“, rekao je Strugar.

www.vijesti.me
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #1 poslato: April 16, 2011, 03:30:34 posle podne »
previse sam emotivan kad je ivan u pitanju, jako mi je zao zbog poraza ...Beloni je zasluzeno dobio,smatram nije nepobjediv i da ga je Ivan par puta uzdrmao al mu je nedostajala snaga i izdrzljivost moze ga Ivan dobiti ako se bolje spremi,to je jako tesko u njegovim godinama ...
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #2 poslato: April 18, 2011, 10:21:03 pre podne »
Ne slazem se,ne mora da znaci da ima veze s godinama... znam mnogo boksera koji u 40tim vjezbaju i bore se na vrhunskom svjetskom nivou... zadnji mec sto sam gledao je od nazovi "veterana" Dejvida Tue... covjek je teskas i boksuje 12 rundi bez vecih oscilacija...  da ne pominjem Evandera holifilda i ostale "starce" koji su mnogo zajebani... By the way Beloni je Strugarov Vrsnjak...
Naravno da mi je zao sto je Ivan izgubio ali... Mi smo megalomani i mislimo da je nase najbolje sto postoji...Ok mozda je on najbolje sto mi imamo al po mom misljenju daleko je to od vrhunskog borca uvjek bilo...
Κύριε ἐλέησον

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #3 poslato: April 25, 2011, 01:47:46 pre podne »
beloni je mnogo izdrzljiviji od ivana i iskusniji, to se vidjelo, mnogo toga mu je nedostajalo,a da moze da ga dobije,moze ,ja sam ubijedjen u to
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #4 poslato: April 25, 2011, 09:19:04 pre podne »
da opet malo dignemo temu.. sinoc je bila emisija,povodom ovog mecha koji je izazvao dosta kritika.. Kazu da je ivan u dan mecha,koristio hiberbarichnu saunu,i da je on u trenutku borbe bio jedino spreman za krevet,nikako za borbu.. kazu da je zbog toga rizikovao i zivot,kao i to da je fascinantno kako nije bio u nokdaunu.. e sad.. pricha se svashta jbg..

Spartak

  • Gost
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #5 poslato: April 25, 2011, 02:34:33 posle podne »
da opet malo dignemo temu.. sinoc je bila emisija,povodom ovog mecha koji je izazvao dosta kritika.. Kazu da je ivan u dan mecha,koristio hiberbarichnu saunu,i da je on u trenutku borbe bio jedino spreman za krevet,nikako za borbu.. kazu da je zbog toga rizikovao i zivot,kao i to da je fascinantno kako nije bio u nokdaunu.. e sad.. pricha se svashta jbg..

pa jbg,dobro se krkalo pa se  u zadnji cas oslobadja vode.Njegova greska

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #6 poslato: April 25, 2011, 03:05:04 posle podne »
Svi borci skidaju pred mech. To sto njemu ovaj put nije uspelo pa je sad to i epska borba gde je on rizikovao zivot je glupost. Zeznuo se, bio losiji...sta sad.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže gora

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #7 poslato: April 25, 2011, 11:21:19 posle podne »
hah druze, strugar ide u istu teretanu gde i ja, ima milion prica i samo jedna je njegova..po njegovoj prici on je bio potpuno spreman za mec, nikada u boljoj formi, cak se iznenadio sta se dogodilo u ringu..kaze da je najveci problem u svemu bila ogromna pauza pre meca, mnogo je odmaramo pre ulazka u ring i nije stigao da se zagreje..e sad, nismo mi da sudimo, ipak je to zestok tehnicar sa manjkom kondicije

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #8 poslato: April 26, 2011, 08:56:54 pre podne »
Pa dobro sta sad? Izgubio covek. Nije bitno kolko puta padnes vec kolko puta ustanes i vratis se nazad ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #9 poslato: April 26, 2011, 11:39:49 pre podne »
da opet malo dignemo temu.. sinoc je bila emisija,povodom ovog mecha koji je izazvao dosta kritika.. Kazu da je ivan u dan mecha,koristio hiberbarichnu saunu,i da je on u trenutku borbe bio jedino spreman za krevet,nikako za borbu.. kazu da je zbog toga rizikovao i zivot,kao i to da je fascinantno kako nije bio u nokdaunu.. e sad.. pricha se svashta jbg..

Ja ne znam cemu sad takve price, te predugo mu je trajao izlazak na ring, te imao je grceve,  Beloni ga je jednostavno masakrirao i kraj...
Umjesto da muski prihvati i podnese poraz, tu samo neke "razloge" nalazi....
Gore neko pominja Holifilda, Dejvida Tua, uporedjivati njih sa Ivanom je i previse smijesno, to je kao da uporedjujete mercedes i zastavu :)

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Strugar poražen od Belonija
« Odgovor #10 poslato: April 26, 2011, 11:52:47 posle podne »
moguce i da je cuo da je dinar ojacao prema evru, pa ga je to dodatno omelo...
The training is nothing, will is everything.