Jun 28, 2024, 05:46:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda?  (Pročitano 1380 puta)

Van mreže synL

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Povreda?
« poslato: April 13, 2011, 09:38:14 posle podne »
Prije sat vremena sam bio u teretani,radio prsa,Bendz. Zadnje ponavljanja u zadnjoj seriji je bilo najveca patnja od kada sam prvi put usao u teretanu.Radio sam seriju sa 100 kg , 6 ponavljanja,i za zadnje nisam imao snage,nazalost nisam ni pozvao da mi neko stane iznad mene u slucaju da nemognem da izbacim tu kilazu,pa sam sam uradio...osjetio sam toliko grcenje,kao da cu puknuti,prsa I STOMAK ,kao i pritisak u glavi.te narednih 10 minuta sam morao lezat pored od bolova u stomaku...otisao sam kuci,kako se hladim,sve mi je gore , i sve vise bolova osjecam.Sutra sam mislio ici doktoru,a da li postoji neka pomoc za veceras  ? :/ Molio bih za pomoc i bez komentara da drugi put pazim sta radim i neradim sam jer toga sam svjestan i nikad i nisam radio sam,al veceras... i ne bih postavljao temu ,vec bi se strpio do sutra da bolove nenormalne neosjecam :/
« Poslednja izmena: April 13, 2011, 09:42:59 posle podne synL »

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Povreda?
« Odgovor #1 poslato: April 13, 2011, 09:44:24 posle podne »
Zašto ne bi otišao već večeras, primiće te na hitnu bez problema, samo malo dramatizuj situaciju... mislim, ako te već toliko boli...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Povreda?
« Odgovor #2 poslato: April 13, 2011, 09:44:31 posle podne »
Ne cekaj sutra, vec se pokupi sada i pravo u hitnu pomoc oni ce ti dati uput za bolnicu . Moze da bude i ozbiljnije ... moze da ne boli samo donji stomak nego i testisi..

ih filip je bio brzi 7 sekundi :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."