Jul 02, 2024, 01:00:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Kako do mase za gornji dio tijela  (Pročitano 9707 puta)

Van mreže KRKIĆ DOBRIVOJE

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #15 poslato: Mart 24, 2011, 09:40:21 posle podne »
druze ja ne znam o kakvim "balvanima" pricas,nogama ti treba mase koliko i svim ostalim misciima. Ti nesto jako dobro ne radis oko treninga i ishrane ako vezbas vec god ipo dana.


Imas ti masti svuda samo sto si gore jako mrsav,to ne znaci da samo dole gomilas masti.


pisao si o hrani,ali koje su to kolicine harne?? Koliko grama proteina uneses na dan?Koliko UH? Meni izgleda kao da jedva pazis na ishranu,ili imas pantljicaru u pantljicari

Bili su balvani filipe,sad sam dosta izmrsao pa se to smanjilo,imao sam onako zaljevene noge,a gornji dio isto kao i sad nepromjenjen,pazim na ishranu koliko mogu jer nemogu bas ono skroz jer mu mogucnosti nedozvoljavaju,znaci kad se udebljam,udebljam se samo u nogama,guzici i stomaku a ostalo ostaje nepromjenjeno kao kad sam najmrsaviji!

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #16 poslato: Mart 24, 2011, 10:01:20 posle podne »
e kako me covek nasmeja sa balvanima

Van mreže KRKIĆ DOBRIVOJE

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #17 poslato: Mart 24, 2011, 10:15:53 posle podne »
e kako me covek nasmeja sa balvanima

Ti mene nasmijas znas,ja sam rekao to i ponavljam da znate da nepisete gluposti,ovo je slika sad kad sam izmrsao 20 kg ,a kad sam mislio na balvane nisam mislio da su mi noge u misicicama nego debele ko balvani.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #18 poslato: Mart 24, 2011, 11:38:04 posle podne »
napisi kako se hranis TACNO
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #19 poslato: Mart 24, 2011, 11:41:17 posle podne »
e kako me covek nasmeja sa balvanima
covek ima problem sta tu ima da te zasmejava?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #20 poslato: Mart 25, 2011, 05:55:18 pre podne »
evo da i ovaj gore (pedja) nesto kaze
prijatelju
ti si mrsav i po tvom telu se vidi da vapi za nekom dobrom promenu u smislu kvlaitetnog povecanja misicne mase
ovo sto ti pricas o nogama itd necu ni da komenatrisem vise jer se vidi (po tvom telu) da o treningu dosta malo znas jer meni po ovim slikama tvoje telo deluje kao telo KONSTATNO PRETRENIRANOG COVEKA
gornji dei ti NIJE SUV vec si MRSAV
a to su dva razlitia pojma
noge su ti u potpunom balansu sa gornjim delom tela samo sto  nisu "suve" kao gornji deo jer postoje osovne razlike o tome kako i gde se zadrzava visak vode,kao sto filip rece estrogen,salo it dit ditd i
ali
posto je problem i elementarne stvari ondaje ilozorno pricati o tome kako i na koji nacin ce tecnost zadrxava vise u donjem delu tela nego u gonjem pa s toga tebi noge deluju "masivno" :D ma koiko god paradoiskalsno zvucalo svakom ko gledao ovu sliku
moj ti je savet
da krenes da OZIBJNO VEZBAS i da se pravlino hranis i onda ces isrugno biti zadovljan sam sa sobom
ovako te ovo odlvlaci samo u neboulze

Van mreže KRKIĆ DOBRIVOJE

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #21 poslato: Mart 25, 2011, 10:04:49 posle podne »
Hvala Filipu  i Pedji na odgovorima,podrutiti cu se da promjenim neke stvari onoliko koliko mogu,sad cu ponovo krenuti sa treningom 5x5,koji sam vec koristio nekih 4 mjeseca i dobro se pokazao imao sam jako malo sala i misici su napredovali prilicno,radio sam po sistemu 3 puta nedeljno,Cucanj 5x5;bench 5x5 i mrtvo d. 1x5,a sad planiram da ubacim jos 3 serije vratila i propadanja jer je tako pretvidjeno,pa cemo vidjeti i ishranu jos dotjerati i pojacati.,kad radim po tom treningu osjecam se kao supermen,jak sam ,izdrzljiv ma sve,mogu trcati ko lud u super formi budem ali i za dobijanje misica se pokazao dobro.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Kako do mase za gornji dio tijela
« Odgovor #22 poslato: Mart 26, 2011, 12:43:11 pre podne »
radi ti radije nesto oko 10 ponavljanja za misicni rast.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure