Jul 02, 2024, 01:38:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Gde gresim u dijeti? molim procitati  (Pročitano 2433 puta)

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Gde gresim u dijeti? molim procitati
« poslato: Februar 22, 2011, 02:38:10 pre podne »
Pozdrav ljudi, nov sam na forumu.Imam 24 godine visok sam 178 cm 85kg i oko 24% body fat. Idem 6 meseci u teretanu po 2-3 puta nedeljno i lose se hranim,povecao sam unos proteina ali dosta junka ima,jos sam pocetnik ali sam dosta naucio o ishrani i zadovoljan sam rezultatima jer sam ocajno izgledao,imao sam maltene sire kukove od remena i oko 82 kg sve u dupetu i stomaku :) slika:http://img838.imageshack.us/i/20100522152436.jpg/ ...Resio sam da krenem sa definicijom i sredim ishranu i smislio sam neku moju dijetu na kojoj sam vec 6 dana pa me zanima vase misljenje.Od suplemenata koristim WHEY,BCAA,GLUTAMIN,MULTIVITAMIN,CREATINE MONOHIDRAD(koji sam izbacio) i Krenuo sa sagorevacem VPX MELTDOWN.Dakle dijeta je

trenutno slike http://img830.imageshack.us/i/20110124230124.jpg/              http://img137.imageshack.us/i/1298031723479.jpg/

1. obrok 2 tablete meltdowna 80g ovsenih i 0,2 l balans jogurta + multivitamin
2.300g belog mesa + crni tost ili kifla + 50g badema , nekad tunjevinu u maslinovom ulju +  crni tost ili kifla + 50g badema
onda teretana sa tegovima + 2 tablete meltdowna + 10g BCAA pa posle toga cardio 30-40 min
3. PWM 60g whey 20g gluta i 12g bcaa
4.200-250g belog mesa + neka salata + 1crni tost ili kifla , nekad 1 celo jaje + 4 belanca + 100g belog mesa + salata + 1crni tost ili kifla
5. 200g ella sira

Poceo sam da treniram 5x nedeljno. 3x tegove+cardio 2x cardio i mislim tako narednih mesec dana pa 2 nedelje malo slabije i malo losije ishrane pa opet ispocetka.


Sta treba da promenim u dijeti?Da li mogu da nastavim sa koriscenjem kreatina jer sam negde procitao da se izbacuje kad si na definiciji???Meni se cini da sam preterao sa UH,ne znam ni koliko dnevno unesem kalorija...ali ne mogu tako preko noci da promenim rezim ishrane bas mi je tesko ovih nekoliko dana.Da li da predjem na Keto dijetu?malo pre sam citao o njoj i dali ima neka druga dijeta,video sam da se pominju LOW CARB I ROTACIJA UH.



Pozdrav,
Djole,
« Poslednja izmena: Februar 22, 2011, 02:41:19 pre podne Djokili »

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Gde gresim u dijeti? molim procitati
« Odgovor #1 poslato: Februar 22, 2011, 03:22:44 posle podne »
dobro dosao...
gdje su ti ovdje UH tipa riza,krompir,tjestenina??
PWM nevalja...puno ti je 60gr wheya....stavi 30gr whey i ubaci 30gr UH(dekstroza)
ja bih od 2 i 4 obroka napravio jos  jedan sto se tice mesa...u 2 obroku bi smanjio na 200 gr i u trecem na 200 i ostat ce ti 150gr za jos jedan obrok....
imas niski unos UH citavo vrijeme cca 100gr citav dan(zato ti i jeste tesko ovih dana)...a razmisljas o low carb dijeti i o rotaciji UH i o keto dijeti???Ali najvise buni sto ti kazes da ces narednih mjesec dana da se ovako hranis pa ces 2 nedelje da se hranis slabije i malo losije ishrane ???????

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Gde gresim u dijeti? molim procitati
« Odgovor #2 poslato: Februar 22, 2011, 03:54:34 posle podne »
Ok mogu da ubacim 30g whey-a za dorucak i 30g u PWM.Pio sam dextrozu u PWM ali sam je izbacio jer je to secer a cilj mi je smrsam,zasto da nastavim da pijem?jel bi mogao neko da mi prepise ishranu,tako bi mi bilo najlakse :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gde gresim u dijeti? molim procitati
« Odgovor #3 poslato: Februar 22, 2011, 07:25:00 posle podne »
pozdrav
ja nikada necu moci da shvatim da neko ode nesto da kupi i da onda trazi savet KAKO DA TO KORISTI
mislim,meni je prosto nevoerovatno da ovo po ko zna koji put citam te da COVEKU NEKO UVALI OVOLIKU GOMOLU SUPLEMENATA I DA GA ODJEBE NA TAJ NACIN ILI MU PREPRUCI NEKU GLUPOST...prosto neverovatno
dakle redom
ukoliko ti je cilj da smrsavis a vidim da je jeste onda bi trebalo da prvo sredis ishranu po dijetu koju sam np0r napisao 1.2.3 trbunjsaci za leto su to..
niako nemoj da ides na cettonic dijetu prvi jer to ostavi za kraj..
suplemtaciju koji si kupio mozes da ukolopis u neku od dijeta tj da pokusas da sam koncpirasd  deijetu prema uputstimva tamo navedrnim pa da svi skupa korgujemo jer je ovako priclino iluzorno da ti se pise i onda ti pr kazess..pa ja ne volim tnjuevinu..itd

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Gde gresim u dijeti? molim procitati
« Odgovor #4 poslato: Februar 22, 2011, 07:33:45 posle podne »
Jel moze link od tih dijeta.Ne mogu da nadjem.
Whey i creatin koristim od pocetka.BCAA sam kupio pre mesec dana a sagorevac i glutamin od nedavno i odusevljen sam glutaminom
Inace volim sve da jedem sem brokolija,mislim mogu i to ali ono sa zapusenim nosom :)
« Poslednja izmena: Februar 22, 2011, 07:44:55 posle podne Djokili »

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Gde gresim u dijeti? molim procitati
« Odgovor #5 poslato: Februar 22, 2011, 08:20:17 posle podne »

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Gde gresim u dijeti? molim procitati
« Odgovor #6 poslato: Februar 22, 2011, 08:45:41 posle podne »
Hvala!!!
Ovo je spas za sve moje probleme :)