Jul 04, 2024, 02:21:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Kombinacija dijeta,Pomoc  (Pročitano 1796 puta)

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Kombinacija dijeta,Pomoc
« poslato: Februar 18, 2011, 07:34:06 posle podne »
E ovako uskoro krecem sa definicijom pa bi mi trebalo par saveta jer ne zelim ovaj put da pogresim prilikom izboa dijete i treninga za definiciju.
Jako sam sklon gojenju pa mi je iz iskustva do sada svaka dijeta sa vise UH jako sporo donosila zeljene rezultate,a prethodne godine KETO samo u prvih 6 nedelja donosila zeljene;a sada me plasi da probam sa rotacijom jer mislim da ce mi biti previse hidrata?
Vremenski peeriod za koji bih zeleo da se dovedem u red je 12 nedelja koliko ce mi trajati i kura.Zanima me kavu biste mi kombinaciju dijeta  preporucili  da probam,kao i da li i kako da menjam LOW sa Hitom.Nemam problem ni sa vremenom za treninge(tu mislim da redovno radim kardio ujutru a posle i 2 kardia dnevno) ni sa ishranom koja mislim da je skroz podredjena vezbanju
Unapred hvala na savetima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kombinacija dijeta,Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2011, 08:50:51 pre podne »
animal
a na osnovu cega si ti zakljucio to sta govoris
mislim,prosto je nevoerovatno da izneses konstataciju a da nisi u ni jednom primeru naveo sta si u stvari radio .
dakle
rotacije sigurno bi trebale ici pre cettonica
ali ti kolioko vidim spominjes i neku kuru pa onda kapiram da je rec o aas koje planiras da uimas jel?
to menja celu stvar iz korena i u domenu naucne fantastike je tebi odrediti bilo sta na osnovu informacija koje si dao u svom postu
dakl pitnaja

1 kako si yakljucio da si sklon gojenju (nemoj da kaazes da brzo vracas kg kada sidjes a dijete i jedes junk)
2 koju si dijeti radio i tacni podatci o njoj
3 kakva je kura u pitanju
4 kakav je cettonic bio tada i dali je tada hemija bila
5 sadasnje stanje tvojih kg i slika po mogucnosti

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Kombinacija dijeta,Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2011, 06:27:07 posle podne »
animal
a na osnovu cega si ti zakljucio to sta govoris
mislim,prosto je nevoerovatno da izneses konstataciju a da nisi u ni jednom primeru naveo sta si u stvari radio .
dakle
rotacije sigurno bi trebale ici pre cettonica
ali ti kolioko vidim spominjes i neku kuru pa onda kapiram da je rec o aas koje planiras da uimas jel?
to menja celu stvar iz korena i u domenu naucne fantastike je tebi odrediti bilo sta na osnovu informacija koje si dao u svom postu
dakl pitnaja

1 kako si yakljucio da si sklon gojenju (nemoj da kaazes da brzo vracas kg kada sidjes a dijete i jedes junk)
2 koju si dijeti radio i tacni podatci o njoj
3 kakva je kura u pitanju
4 kakav je cettonic bio tada i dali je tada hemija bila
5 sadasnje stanje tvojih kg i slika po mogucnosti

1.zato sto sam dobar deo zivota kuburio sa viskom kilograma,a konkretno mislim da mi se stvara masno tkivo i kad uz proteine jedem razumne kolicine pirinca,ocsenih i krompira dok sam na masi

2.do sad sam radio Low karb sa jako malo hidrata i keto
1.OBROK 3 cela jaja+5 belanaca
2.OBROK 50g wheja+3 caps omega 3
3.OBROK  250-300g mesa+ zelena salata+50 g oraha
4. OBROK 50g wheja+3 caps omega 3
5. OBROK 250g mesa+50 g oraha
6.OBROK 30 gr casseina

3.winstrol + trenbolon acetat + test ,clen i t3

4.ova gore navedena je bila i prosli put kada sam bio na keto,ali ja mislim da sam je zbog ne zadovoljstva rezultatom drzao predugo.12 nedelja pa je jednostavno prestala da daje zeljene rezultate uz kardio.Razumem da mi je u tom trenutku mozda dosta vode ostalo ali i fina kolicina masti koja bi po nekoj logici trebala da nestane sobzirom na sve okolnosti.Zato i trazim pomoc oko kombinacije dijeta i neki savet sta bi mogao da pokusam kako bih dobio zeljeni efekat?

5.195cm/109kg,slike na zalost nemam :(

Hvala Pedja unapred

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kombinacija dijeta,Pomoc
« Odgovor #3 poslato: Februar 20, 2011, 06:18:50 pre podne »
animal
ova dijeta koju si napisao je sasvim solidna cettonic dijeta i defitvino postoji negde greske
hemija ovde ne bi trebala da ima mnogo utacija (retencija vode je tu sigurno ) ali ne u toj meri da bi radila to sto ti navodis
moj ti je savet da ovaj put pre nego sto krenes na bilo koju kuru URADIS PRIMING,a da ti prvi izbor dijete bude ROTACIJE SA UH

to sto si se ti gojio u mladosti ne mora da bude nikakav pokazatelj
vise paznje treba da obratis na to STA SI JEO U MLADOSTI da bi taj efkeat bio jer gledjauci ovo sta si naveo tj visinu i tezinu ja bih rekao da si ti klasican mezomorf (telesna gradja) preko nego neki ekto i endo
ostavljam mogucnost neke kombinacije ali na skroo 2m visine nesto ne verujem u to
ali nije bitno
savet
kao sto rekoh pre kure uradi priming u nekom peruodu od 4 do 6 nedlje
obicno se to koristi kao priprema za neku dobur masu ali ja bih rekao da ce tebi dobro doci u ostvarinju tvog cilja
posle toga bi trebalo da ides na sistem rotacija

100-250-0-200-100-50-0

sa tim u da ne  kada imas 0 UH ne povecaavs doze B vec zdravih masit
ovo da ti traje nekih 6 nedlje i da onda krenes na DOBAR cettonic gde ce priorotet cardio treninga biti LOW INTESY a dok si na carb rotacija HIT ali sa tim da ga uvek radis ujutro na prazan stomakj,te ukoliko si u mogucnstoi da ga odradis i 15-20 min posle trneinga
stva ocuvanja vmisica kao i kod svih drugih je supelemtacija pred cardio i oko treninga a smatram da posto si dugo clan ovog foruma da ti je to veoma jasno i nacin upotrebe iste...

dali je moguce ovo da uradis po mojim savetima>?

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Kombinacija dijeta,Pomoc
« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2011, 07:51:37 posle podne »
animal
ova dijeta koju si napisao je sasvim solidna cettonic dijeta i defitvino postoji negde greske
hemija ovde ne bi trebala da ima mnogo utacija (retencija vode je tu sigurno ) ali ne u toj meri da bi radila to sto ti navodis
moj ti je savet da ovaj put pre nego sto krenes na bilo koju kuru URADIS PRIMING,a da ti prvi izbor dijete bude ROTACIJE SA UH

to sto si se ti gojio u mladosti ne mora da bude nikakav pokazatelj
vise paznje treba da obratis na to STA SI JEO U MLADOSTI da bi taj efkeat bio jer gledjauci ovo sta si naveo tj visinu i tezinu ja bih rekao da si ti klasican mezomorf (telesna gradja) preko nego neki ekto i endo
ostavljam mogucnost neke kombinacije ali na skroo 2m visine nesto ne verujem u to
ali nije bitno
savet
kao sto rekoh pre kure uradi priming u nekom peruodu od 4 do 6 nedlje
obicno se to koristi kao priprema za neku dobur masu ali ja bih rekao da ce tebi dobro doci u ostvarinju tvog cilja
posle toga bi trebalo da ides na sistem rotacija

100-250-0-200-100-50-0

sa tim u da ne  kada imas 0 UH ne povecaavs doze B vec zdravih masit
ovo da ti traje nekih 6 nedlje i da onda krenes na DOBAR cettonic gde ce priorotet cardio treninga biti LOW INTESY a dok si na carb rotacija HIT ali sa tim da ga uvek radis ujutro na prazan stomakj,te ukoliko si u mogucnstoi da ga odradis i 15-20 min posle trneinga
stva ocuvanja vmisica kao i kod svih drugih je supelemtacija pred cardio i oko treninga a smatram da posto si dugo clan ovog foruma da ti je to veoma jasno i nacin upotrebe iste...

dali je moguce ovo da uradis po mojim savetima>?

Naravno da je moguce da uradim to,pa ne bih ni trazio savet da nisam spreman to da ispostujem.

Interesuje me samo nesto u vezi priminga,posto jedino sto znam o tome je iz texta koji je postavio Vladar,da li si mislio i na sistem treninga koji je on naveo ili samo na ishranu,tj prakticno 2 dana samo kardio,cetiri kombinacija tegova i jedan of ili da uz regularne treninge ubacim taj kardio koji vec radim a samo promenim ishranu prema datom principu??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kombinacija dijeta,Pomoc
« Odgovor #5 poslato: Februar 21, 2011, 10:37:38 pre podne »
mislio sam da radis SVOJ TRENING posto si vec iskusan u tome da da primernis sistem ishrane koji je vladar predlozio