Jul 04, 2024, 10:06:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: HCG dijeta?  (Pročitano 4972 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
HCG dijeta?
« poslato: Februar 12, 2011, 07:23:12 posle podne »
Naleteo sam na ovo malopre:

http://www.youtube.com/watch?v=RCCXci0AiaQ&feature=related

HCG dijeta, kako bre ovo miša mu poljubim, ima li ovo uopšte osnova?
Samo da naglasim da ne zastupam ovo ali sam na netu naleteo na more videa kako su ljudi pomoću HCG a skinuli kg, pogledajte i sami.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2011, 07:40:01 posle podne »
ja vec reko,zvuci mi kao varijanta sedite ispred tv i carobna pilula radi za vas...2funte na dan pa to ni DNP ne moze,al ajd da vidimo ako neko ima drukce iskustvo
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2011, 07:42:47 posle podne »
2funte na dan pa to ni DNP ne moze,al ajd da vidimo ako neko ima drukce iskustvo

Preterano je sigurno te 2funte i ja sumnjam da ima osnova ali po netu ludi Ameri je dižu u nebesa, pogledaj samo na YOUTUBE-u, a ne vidim način da neko ovako zarađuje zagovaranjem ove dijete.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2011, 08:45:33 posle podne »
Ja imam svoje iskustvo, nije direknto povezano sa ovom dijetom, za koju iskreno, prvi put cujem. Nisam video sta se jede u toku ove dijete, al sam primetio da je veoma mali broj kalorija u pitanju. Ja sam pre 2 godine smrsao 20kg sa unosom jako malog broja kalorija+neverovatne kolicine kardia za relativno kratko vreme. I ja bih voleo da cujem da li neko ima iskustva sa ovim, a ako nekog zanima sta sam ja tacno radio, rado cu odgovoriti.
Ja se izvinjavam ako je off, posto vidim da je tema u steroidima.
« Poslednja izmena: Februar 12, 2011, 08:53:45 posle podne Francuz »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2011, 09:39:12 posle podne »
Smrsati 20kg na vazi i izgubiti 20kg sala nije isto.Previse kardia i premalo kalorija neminovno znaci previse katabolizma.OVde se u videu propagira ideja da je moguce od samog hCG gfubiti velike koliicne sala jer ga on nekako pokrece.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2011, 11:03:22 posle podne »
Smrsati 20kg na vazi i izgubiti 20kg sala nije isto.Previse kardia i premalo kalorija neminovno znaci previse katabolizma.OVde se u videu propagira ideja da je moguce od samog hCG gfubiti velike koliicne sala jer ga on nekako pokrece.

Upravo sam to i hteo da kazem, da je u tim kg bilo i misica. Mada mi ovaj video izgleda prilicno neverovatno.

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #6 poslato: Februar 13, 2011, 01:38:15 pre podne »
koliko sam video sad malo po netu, dijeta se drzi na 500 kalorija  :o hahaa, amerikanci sve sto im ponudis progutaju.
Pa mozes da ubrizgas u sebe i vodu, na 500 kalorija moras da se topis i usput da sjebes zdravlje.
Filipe, ne znam kako ne vidis zaradu, nije to srbija da kupis hcg u apoteci .. ameri to sve lepo kupuju preko neta po ko zna kojim cenama, pa plati nutricionistu i trenera da te vodi kroz hcg dijetu, pa kupi knjigu i dvd o hcg dijeti ...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #7 poslato: Februar 13, 2011, 02:45:44 pre podne »
koliko sam video sad malo po netu, dijeta se drzi na 500 kalorija  :o hahaa, amerikanci sve sto im ponudis progutaju.
Pa mozes da ubrizgas u sebe i vodu, na 500 kalorija moras da se topis i usput da sjebes zdravlje.
Filipe, ne znam kako ne vidis zaradu, nije to srbija da kupis hcg u apoteci .. ameri to sve lepo kupuju preko neta po ko zna kojim cenama, pa plati nutricionistu i trenera da te vodi kroz hcg dijetu, pa kupi knjigu i dvd o hcg dijeti ...



nisam ja rekao da nema :D uvek svi gledaju zaradu fala bogu,od dilera pa sve do korporacija...

naravno,isto vazi za depo,dok je ovde basnoslovno jeftin,u US galenikin depo vas izadje kao propionat.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HCG dijeta?
« Odgovor #8 poslato: Februar 13, 2011, 12:48:17 posle podne »
koliko sam video sad malo po netu, dijeta se drzi na 500 kalorija  :o hahaa, amerikanci sve sto im ponudis progutaju.
Pa mozes da ubrizgas u sebe i vodu, na 500 kalorija moras da se topis i usput da sjebes zdravlje.
Filipe, ne znam kako ne vidis zaradu, nije to srbija da kupis hcg u apoteci .. ameri to sve lepo kupuju preko neta po ko zna kojim cenama, pa plati nutricionistu i trenera da te vodi kroz hcg dijetu, pa kupi knjigu i dvd o hcg dijeti ...


bravo