Septembar 20, 2024, 11:38:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac  (Pročitano 2258 puta)

Van mreže nenabedgirl

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« poslato: Januar 19, 2011, 05:00:59 posle podne »
eeej, cao... ja sam nevena, imam 19 godina. visoka sam 170cm i imam 66 kg. vec nekoliko meseci trcim oko 40ak minuta, truidum se da se pridrzavam nekoj zdravoj ishrani..hleb ne jedem, slatkise takodje, ali imam problem u glavi  :) letos sam imala sasvim zadovoljavajucu tezinu 59-60kg...naravno vise sam se kretala, jednostavno zivotni tempo mi je bio brzi, trcala sam i radila vezbice...kako je pocelo hladno sve manje sam isla na trcanje, jer sam trcala po parku...vezbala sam kuci ali naravno nije ni prineti dobrom kardio treningu..terala sam se da krenem u teretanu ali nikako.. i sve je bilo relativno ok dok nisu dosli periodi slavlja, rodjendana iitd, a ja sam jedan od najvecih obozavalaca hrane, i da mogu, jela bih kao stoka :) i tako se ja opustim i u periodu od malo pre nove godine do nekog 10og januara, nabacim 5-6 kg..a za mene nema gore za zensko, nego da bude debela, i mnogo sam postala nervozna, sto mi i nije bilo dobro, posto sam se gojila na nervnoj bazi  >:( vratila sam se na kardio treninge, , trbusnjake i to, takodje i setam, i usputno radim i sa tegicima, istezanje...i pocela bih da koristim neki sagorevac masti, ali bas nisam u toku sa tim pa bih neku preporuku, ko ima iskustva..skinula bih tih 5-6 kg..gledala sam po forumu ali bih opet da neko kaze bas meni sta da radim... jedem kuvano povrce, doruckujem voce (grejpfrut, jabuku sa cimetom), rucam to kuvano povrce, jedem kupus salatu uglavnom, ribu, belo meso i ne volim bas...ishrana mi je malo  cudna, nemam tacno vreme kad doruckujem, rucam i veceram..uzela bih onaj animal cuts, nekako mi on najefikasniji, i proveren...svi ga hvale..MOLIM VAS POMOZITEE :) hvala unapred!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2011, 08:01:42 posle podne »
nevena
prvo taj koji ti je rekao za animal je hmm..aj da ne kazem sta ali u najmanju ruku smesan (ps-da ti nisi iz backe palanke jer je ovde sada umesto shotguna animal cuts i za masu i definciju i zglobove itd.?)  jer to zene i ne bi trebale da koriste
ali ono sta je najviznije kod tebe je HRANA koja je VISE NEGO KATASTFORLANA
imas tipcinu dijetu iz nekih sarenih novina.
dorucak-voce
rucak -trava
vecera..-preskoci,a ko ne mozes da preskocis jedi vodu..

neverovanto koliko ljudi nasedaju na ove fore
nevena
uz ovu i ovakvu sihranu VODIS SEBE samo do toga da ces u skorije vreme da se RAZBOLIS
dali si mozda ikada sebe pitala iz kog razloga ti treba toliko da skines/drzis kilazu na 59-60 kg i onda za 10 dana dobijes 5-6 kg?
pa evo
cika peki ce da ti kazes
IZ RAZLOGA STO SI SA TOM ISHRANOM SA TRAVAMA,VOCEM I OSTALIM SRANJIMA ZAUSTAVILA STOPU BAZALNOG MATABOLZIMA I NATERLA TELO DA SE BORI ZA OPSTANAK,PA TAKO CAK I KADA POJDES KIFLICU TELO JEDVA DOCEKA TAJ TRENUTAK TE SVE I JEDNU kal IZ TE KIFLICE prim radi,ONO TALOZI SA KASNIJE TJ ZA NEDAJ BOZE JER ZNA DA MU TI CES KAD TADA/a evo vidi i kada/ da uskratis gradivne materije,energetkse amterije itd
moj ti je savet da pre glupih saeta o animal cuts itd SE DODATNOG EDUKUJES KADA JE REC O ISRHANI

Van mreže nenabedgirl

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2011, 11:11:17 posle podne »
eeeej pedja hvala na savetima :) samo ja da pridodam jos :) ovako... ne hranim se tako jer sam citala po novinama, i znam da bih trebala da imam 5 obroka, manjih, i to sve da ne pisem, da cu tako da ubrzam metabolizam i to, i sve je to tacno sto pricas, samo veliki je problem u mojoj glavi.. ja sam nevidjeni kompleksas, kad sam bila mala bila sam debela, i onda samo odjednom, neki kao moji problemi, nisam jela, i smrsam oko 10kg..i to bude super, i onda pocnem da brinem o izgledu. leti ne razmmisljam ni o cemu, hranim se kako se hranim, jedem i slatko i kasno ma sve, bazeni, more itd i smrsam..kako krene hladnije, ja pocinjem da razmisljam kako cu da se ugojim cim stavim nesto u usta..i onda krece to moje ili jedem ili ne jedem uopste :( aa do glave je problem, kad ne jedem meni super, cak i  kao kad jedem a to je nesto ne mnogo strasno meni u glavi kako sam katastrofa sto jedem, jer ja ako se neizgladnjujem meni je u glavi da nema nikakvog rezultata to moje treniranje i kad dodjem s treninga obicna supica mi pokvari raspolozenje jer mislim da se gojim... zbog toga sam pocela da razmisljam o nekim sagorevacima, jer bi to bio brze postignut cilj koji ce da me podstakne, jer sam sebi mrsavija lepsa iako se nisam mnogo ugojila, imam vise samopouzdanja i dr... nemam mogucnosti da doruckujem nesto drugo, jer idem u skolu, a do ponudjenih stvari su kifle bureci sendvici, a to nije dobro... da li da pocnem l karnitin da kristim, valjda ce uz trening malo da ubrza topljenje :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2011, 01:47:35 posle podne »
ali ocigledno da nisi shvatila ono sta sam hteo da ti kazem....

STETA....ODISTA VELIKA STETA

ali jos jednom da ti pokusam ukazati
SAGOREVAC nije cudesna preprat koji ces da pijes i da se topis...
to su neke prirodne stvari koje mogu neznatno da ti povecaju temp tela,poboljsaju probavu,urade blagu diurezu itd...ali ONO STO SKIDA KG I CINI LEP IZLGED JE ISHRANA

ali dobro
vidim da ti si veoma ...hmmm...neznam ni kako da se izxrazim a da ne ispadne nesto sto ne mislim
ali dobro
neke od sagorevaca koje bi ti preorcio a da odgovaraju zenama

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30175

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30182

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30076

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30230

jos jednom
STETA STO SI TOLIKO TVRDOGLVA I NE SHVATAS STA ZELIM DA TI KAZEM TJ U KOLIKOJ SI OPASNOSTI

Van mreže nenabedgirl

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2011, 02:27:32 posle podne »
:(( a nisam toliko tvrdoglava... evo predlozi mi ishranu, rado cu da te poslusam koliko god mogu to sebi da priustim... aa o sagorevacima razmisljam jer bi to bilo malo ubrzanije, nego samo ishranomm... evo i mama kaze da si u pravu, i da se batalim hemije :) aa mnogo me nekako kritikujes, kad bi ovako pricao sa mnom, objanisla bih ti i lakse bi me shvatio :)

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #5 poslato: Januar 20, 2011, 02:31:08 posle podne »
sagorevac nije hemija :D
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže nenabedgirl

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #6 poslato: Januar 20, 2011, 02:32:18 posle podne »
ja od sad cutim :) ne znam nista pa bolje da budem glupa za sebe :)

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #7 poslato: Januar 20, 2011, 02:34:04 posle podne »
hahaha ma opusteno.... :D
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže nenabedgirl

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #8 poslato: Januar 20, 2011, 02:39:37 posle podne »
ma totalno :) :) :) :) aa gde je pedjaaaaaaaa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: lenja (ali ipak treniram) mali (ali ne zanemarljiv visak kg), savet za sagorevac
« Odgovor #9 poslato: Januar 20, 2011, 06:27:44 posle podne »
evo pedje
kazi mi jedno
kako stojis sa
belim mesom,tunjevinom,pirincem,krompirom,kuvanim mesom,oslicem, itd itd itdd?
nije problem da ja tebi predolzim jelovnik vec je proiblem da ja pisem 30ak min i onda ti npr kazes..e ovo ne volim da jedem jer ovo ne mogu itd itd itd itd...
znaci...
ovd odista ima jako mnogo tema na tu temu i devojaka sa istim ili slicnim problemom
ajde vidi npr ove teme
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,21237.0.html

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,18268.0.html

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,20980.0.html

pa da pokusas nesto sama od ove cele price da sastavis pa da korigujemo