Septembar 21, 2024, 03:45:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Big Nog zeli borbu u Riju  (Pročitano 1391 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Big Nog zeli borbu u Riju
« poslato: Januar 07, 2011, 02:50:13 posle podne »
Želi borbu u Riju

Antonio Rodrigo Noguiera je po drugi puta u medijima iskazao koliko bi mu značila borba u Brazilu..

Bivši PRIDE i UFC prvak, Antonio Rodrigo Nogueira je nedavno govorio o oporavku nakon operacije. Pod svaku cijenu se želi što prije vratiti u oktagon a ima i jednu posebnu želju; želi se sučeliti s „najzločastijim čovjekom na planeti“ Brockom Lesnarom.

- Imao sam artroskopiju kuka. Imao sam komadić kosti u kuku, operirao sam to. Najteži dio je taj što moram biti 6 tjedana na štakama. – rekao je Nogueira.

Na pitanje novinara u San Diegu o ciljevima, Antonio Rodrigo je odgovorio kako bi svakako volio nastupiti na UFC-u koji će se održati u Riju de Janeiru u Brazilu u kolovozu ove godine. Ujedno bi to bio njegov povratak u oktagon. Za tu priliku bi svakako htio Brocka Lesnara, bivšeg UFC prvaka.

Nogueira je poznat po tome što je uvijek ulazio u ring ili kavez protiv mnogo većih i težih protivnika a izlazio bi kao pobjednik. Brock Lesnar bi svakako bio još jedan veliki ispit za njega.

U posljednje dvije godine Minotauro je nastupio u UFC-u samo tri puta, upisao je dva poraza. Prvi poraz mu je nanio Frank Mir kada je izgubio privremeni pojas prvaka u teškoj kategoriji. Zatim je pobjedio Randyja Couturea, da bi prošle godine u veljači bio nokautiran od prejakog Caina Velasqueza.

www.croring.com
« Poslednja izmena: Januar 07, 2011, 02:55:17 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me