Jul 12, 2024, 12:16:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Puklo vlakno na bicepsu  (Pročitano 3774 puta)

Van mreže marko1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Puklo vlakno na bicepsu
« poslato: Decembar 05, 2010, 08:27:27 posle podne »
Pozdrav svima ja sam Marko, treniram oko 5 godina sa pauzama tu i tamo. Zadnja 2 meseca sam ubacio bas jake treninge super serije da vidim dokle cu da izdrzim. Hrana je sredjena a od suplementacije koristim Xpand xtreme, glutamin SNI od kilo, dymatize tecne amino i mega gainer, inace sam pio uvek protein i znam da je on najbolji al reko aj da oprobam malo gainer kako ce da radi, i radi on fino ali malo me i masti, jbg ipak je to gainer. Radim 3-1 po 2 grupe misica naizmenicno (biceps-ledja, triceps-grudi, ramena-noge) i na zadnjem treningu biceps-ledja kako sam dohvatio ez sipku i poceo tako sam osetio blagi bol u desnom bicepsu, nastavio sam sa vezbanjem i kad sam vec odradio par serija, biceps nateko i predjem rukom preko spoljne strane i osetim kao neki kanal po duzini bicepsa. To mi se vec jednom desilo na istoj ruci pre 3-4 godine i vec mi je ostala rupa samo se sad malo prosirila pa me zanima da li moze ta povreda nekako da se sanira jer pretpostavljam da ce tako svaki put da puca jer je vec nacet taj biceps.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.590
Odg: Puklo vlakno na bicepsu
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2010, 09:08:53 posle podne »
hmm , koliko ti je otekla ruka? jel pomodrela ? medicinski ti je to problem matori , moras otici kod strucnjaka ! da ti se to snimi i vidi sta je , trebao si to da proveris i pre 3-4 godine kad ti se desilo ... 

Van mreže marko1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Puklo vlakno na bicepsu
« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2010, 09:17:23 posle podne »
Nije ruka otekla u opste, niti je pomodrela, samo osecam pod rukom da mi je kao kanalcic sa spoljne strane bicepsa na dugoj glavi, kao da se deo misica pokidao. Bolelo je juce malo sad me ne boli, ruka savrseno radi mada cu napraviti pauzu nedelju dana dok vidim sta cu, kod kog doktora da odem. Znam da je trebalo jos prvi put da se obratim lekaru al jbg.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Puklo vlakno na bicepsu
« Odgovor #3 poslato: Decembar 05, 2010, 11:11:31 posle podne »
pa mi nismo doktori ovde,/to je vec strucan problem idi kod doktora najbolji odg ces dobiti od njega.........

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: Puklo vlakno na bicepsu
« Odgovor #4 poslato: Decembar 05, 2010, 11:12:58 posle podne »
Samo kod doktora
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže marko1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Puklo vlakno na bicepsu
« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2010, 08:50:40 pre podne »
Znam da niste doktori al reko aj da postujem mozda je neko imao slican problem pa da me uputi gde sta kako, kod kog doktora da odem, da neodem u dom zdravlja tamo neki djurica da me pregleda koji nema veze sa vezom pa da me jos seta.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Puklo vlakno na bicepsu
« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2010, 03:57:40 posle podne »
odi kod lekara i nemoj da se lecis preko interneta
snimak ce da pokaze sve