Septembar 20, 2024, 03:19:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sta jesti uz Animal Cuts  (Pročitano 3073 puta)

Van mreže yahoo22

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
    • Find Beautiful Womans from your city for night
Sta jesti uz Animal Cuts
« poslato: Januar 25, 2011, 02:32:34 pre podne »
Pozdrav svima, novi sam na forumu pa mi oprostite ako sam nesto propustio a nadam se cu ovdje biti aktivan dugo vremena.
Idem u teretanu vec nekih mjesec dana (kvalitetan rad) - isao sam i prije al to je sve smijesno bilo kako se radilo....
Imam 87 kg na 177 cm i rado bih skinuo nekih 10kg manje/vise. Najvise sam se ugojio sa strane stomaka i to bih volio da regulisem.
Poceo sam da uzimam Animal Cuts prije nekih 7 dana ali sam svjestan da moram i ishranu do maximuma da sredim (do sada sam vec izbacio sve slatko, sve vrste sokova i ono sto najvise goji - hamburgeri, cevapi itd...) ali koliko vidim, moram da se hranim 6 puta dnevno. Ujutru oko 11 popijem na prazan stomak AC pa onda jedem nesto tipa zitarice sa mlijekom (na njih pise da su integralne) tek oko 12 (prvi obrok), onda jedem sat vremena prije treninga (tunjevina, jaje i slicno) (u 3h) a pola sata prije popijem i drugu dozu AC-a. Posle treninga jedem kvalitetno bilo sta mi se spremi :) (krompiri, riza, riba) i do spavanja jedem uglavnom jos samo jednom jer nemam neki veliki apetit. Pa bih vam bio zahvalan ako bi ste mi preporucili sta to da da jedem cak 6 puta na dan i koliko mogu da ocekujem od AC-a? savjetuje mi se i da uzmem whey da pijem ali nisam upucen.
Evo trenutne situacije kod mene:
http://www.dodaj.rs/f/3T/oR/4CtJkPCd/photo1-2.jpg

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Sta jesti uz Animal Cuts
« Odgovor #1 poslato: Januar 25, 2011, 05:29:06 pre podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12.0.htm
trazi malo po forumu,ima sve sto te zanima