Jun 20, 2024, 01:50:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: depo + stanozol  (Pročitano 7731 puta)

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 02, 2010, 02:28:10 posle podne »
u pravu si, glupavo zvuci. koliko sam shvatio dok sam citao ovde, ovo nije dobra kombinacija sa te strane da se vinstrol koristi u cuting ciklusima a da bi dosao do toga moram prvo da imam  ciklus dobijanja mase, a ova kura nije ni tamo ni ovamo, to kapiram, ispravi me ako gresim. I,  da zelim vise mase, slazem se sa tobom, ali zaista ne previse, jer pravi bb izgled ni ne volim preterano, a kada bih uzeo test i deku ili nemam pojma boldenon, pretpostavljam da bih dobio daleko vise nego sa ovom kombinacijom, samo sam na to mislio.
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2010, 02:32:54 posle podne Djoka »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 03, 2010, 11:35:10 pre podne »
Citat
kapiram Pedja da nisi trenirao i ucio ceo zivot o ovome da bi svakoj budali koja kao ja naleti na forumu objasnjavao zasebno, ali ako vec skrenes paznju na to koliko sam strasno velika neznalica crvenim slovima, onda bi mogao da mi das i neki savet ili odgovor,u suprotnom ne vidim sto bi se ukljucivao u raspravu,uz svo postovanje.

ja nisam oznacio crvenim slovima da bi dokazao da ti se ne razumes u ovo sto je vise nego ocigledno
vec sam pomislio da FILIP nije video ono sta si ti napisao tj gde kazes da ti je suplementacija skupa a da hoces hemiju da koristis
pa preko nego sto ti bilo ko pomogne oko kure da ti pomogne da razumes STA ZNACI SUPLEMENTACIJA U KURI SA AAS TJ HRANA + SUPLEMTACIJA KADA SE UZIMA HEMIJA
iz tog razloga stam oznacio CRVENIM SLOVIMA a ne da bi dokazaio koliko ti neznas
elem
ovo je forum kojeg svi vezuju uz mene i naravno DA MI JE DUZNOST DA SE UKLJUCIM U RAZGOVRO KADA ON SKRENE SA PRAVE PUITANJE iz razloga sto kada ne daj boze se sejbes ili kada nekome kazes sta koristi ti ces da kazes da si procitao KOD PEDJE NA FORUMU i onda IMAM JA PROBLEM
o tome se radi
ja ti necu dati sigurno direktan savet koristi to i to i to jer je to krivicno delo
ali mogu sa svojim opaskama da POKUSAM da te navedem na ensto sto valja ako si vec odlucio
medjutim
ako ti si dosao a ociolgedno da jesi da trazis potvrdu onoga sta hoces da uradis e onda je ot problem
jer to sto hoces NIJE DOBRO iz RAZLOGA STO TI JE HEMIJA NA PRVOM MESTU A SVE NA DRUGOM pre nego sto ta kombinacija je toliko losa..
o tome se radi

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 04, 2010, 02:43:07 posle podne »
ok, jasno je, tvoja reputacija je u pitanju i sa te strane treba da skrenes paznju, ali me onda i ispravi.
znam da hemija nije carobni stapic i znam da sad kad sam uzeo ne mogu da jedem cokolade i pice, da treniram svaki peti dan i da ocekujem da cu se silno razviti. smatram da je hemija samo nesto sto ce mi bustovati i potpomoci i ishranu i trening i tako i gledam na to.
a potvrdu da nesto uradim ne trazim jer sam vec uradio, pa se sada interesujem da vise saznam za neki sledeci put, kad vec nisam imao mozga da to uradim pre nego sto sam krenuo u celu pricu sa aas

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 04, 2010, 05:19:47 posle podne »
ok, jasno je, tvoja reputacija je u pitanju i sa te strane treba da skrenes paznju, ali me onda i ispravi.
znam da hemija nije carobni stapic i znam da sad kad sam uzeo ne mogu da jedem cokolade i pice, da treniram svaki peti dan i da ocekujem da cu se silno razviti. smatram da je hemija samo nesto sto ce mi bustovati i potpomoci i ishranu i trening i tako i gledam na to.
a potvrdu da nesto uradim ne trazim jer sam vec uradio, pa se sada interesujem da vise saznam za neki sledeci put, kad vec nisam imao mozga da to uradim pre nego sto sam krenuo u celu pricu
A sto se nisi lepo informisao pre svega toga , sto nisi citao forum , nego ODMAH TRAS ROKANJE HEMIJOM A NEMAS NIKAKVO ZNANJE VEZANO ZA TO !!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 04, 2010, 06:43:22 posle podne »
Citat
a potvrdu da nesto uradim ne trazim jer sam vec uradio,

e jbg