Septembar 19, 2024, 11:30:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: SNI Tribulus 750 ™  (Pročitano 4058 puta)

Van mreže Paladin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
SNI Tribulus 750 ™
« poslato: Septembar 22, 2010, 10:03:58 posle podne »
Pozdrav

Citat
Sastav 1 kapsule                                                                 Količina    % DV*
Tribulus Terrestis ( 60% saponina 20% protodioscina )            750mg    
Ostali sastojci: Magnezijum stearat, stearinska kiselina i želatin

Pre nekog vremena kaze mi jedan bodybilder u teretani da je kupio ovaj preparat i i da posle dve nedelje oseca veliki napredak u snazi i izdrziljivosti a nikakvu hemiju nije uzimao vec pola godine. On se cudio kako ovo radi a ja jos vise  ??? .  Posto se vec dugo znamo siguran sam da govori istinu.
Ne bi to bilo nista da ga i ja nisam kupio pre nekoliko dana i gle cuda iako sam na djeti sa rotaciom UH i nemam bas snage pogotovo posle dana na min UH sada osecam da se to promenilo i da  imam vise snage na svakom treningu, sto se dosad nije desavalo pa je zakljucak da ovo stvarno radi.
E sad posto sam na forumu citao o tribulusu i da on nije bas tako delotvoran kao sto ga hvale zanima me sta je onda ovo ?

Da li je moguce da zbog moje trenutne djete on jako utice na moj organizam, na djeti sam neke 3 nedelje ?

Da li je moguce da je neko djubre stavljeno u njega ? i da li uopste ovi preparati prolaze neku kontrolu? negde? (kupio u Pansportu)

Ovo drugo pitanje me najvise zanima, ne samo za ovaj preparat vec i za druge, zato sto imam, jeli, problema sa ADAS-om. Ukoliko postoji mogucnos da je neka nedozvoljena supstanca u njemu bicu sretan sto sam popio samo nekoliko komada.


izvinjavam se ako je neka slicna tema vec na forumu.
My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked
3. Be loyal to The General

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: SNI Tribulus 750 ™
« Odgovor #1 poslato: Septembar 22, 2010, 11:02:35 posle podne »
Ja znam samo da je ovaj tribulus extra a da li je nesto drugo u njemu osim biljke, jbg trebalo bi pitati VMA posto oni to kontrolisu!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SNI Tribulus 750 ™
« Odgovor #2 poslato: Septembar 23, 2010, 01:15:19 pre podne »
Zna se kako i zasto se nekad raslo od proteina jednog naseg bildera ;D

Mozda je i sad slican slucaj ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SNI Tribulus 750 ™
« Odgovor #3 poslato: Septembar 23, 2010, 06:59:30 pre podne »
nezynam sta je TOLIKO CUDNO u tom tribulusu
kao i svaki drugi
on poveca nivo prirodnog testostreona
a
valjda vec to i vrapci znaju
bilo kakvo povecanje prirodnog testa kod muskarca poveca opste pssihicko i fizicko stanje istog..bla bla bla bla
i neznam sta je cudno u tome,pogtovo nekome ko je na dijeti i gde mu je nivo testa prilcino smanjen usled delovanja kortizola da uzme takav neki preparat i da ga malo "diogne"
a mislim da ce ti se i devojka iznenaditi sa tvojim performansma prilikom sledecg sudara....hehehehehehh

tako da..to nema nikakve veze sa nicim
truiblus kao i svaku drugi tribulus samo od njega trba ocekivati realne stvari a ne uvecanje misicne mase kao sto to mnogi ocekuju

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: SNI Tribulus 750 ™
« Odgovor #4 poslato: Septembar 23, 2010, 11:22:26 pre podne »
pogotovo sto ako je na dijeti u manjku kalorija tu se skoro svaki suplement konkretno oseti da utice na neki nacin ...a pogotovo tribulus ....  nekad cak uspes da osetis i dex +whey jer bukvalno se vratis u zivot posle npr onog dana na 0 UH ;P

inace ovaj brand necu da komentarisem..od njih sam koristio glutamin i bcaa..i stvarno ne znam kakva je sirovina i ne znam ko ga pakuje i sta radi ali jaaako negativne feedback sam cuo sto me je odbilo da ga i pogledam bilo kad u buducnosti...e sad neko verovatno zna vise od mene ali kazem-nemogu da sudim,meni iskreno se nije svidelo kako je uticalo na mene i to je to
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2010, 11:24:05 pre podne Matt »
No time...