Septembar 20, 2024, 11:32:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: POMOC! Sta uraditi?  (Pročitano 2151 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
POMOC! Sta uraditi?
« poslato: Avgust 31, 2010, 01:27:12 pre podne »
Ljudi, da li je obavezno ( pretpostavljam da jeste ) da se uzima neki multivitamin kada si na rigoroznoj dijeti? Znaci, kada osoba bukvalno gladuje, sa mozda 2 obroka dnevno i dosta trcanja?
Inace, da me ne napadate, nije rec o meni, vec o dobroj drugarici sa nulom od znanja o ishrani. :)
Da je bar nateram da pije multivitamine, da se ne upropasti do kraja.
Sta da joj predlozim, koji multi? Jer su to ipak nenormalni treninzi, sati trcanja+gladovanje...

Da li ovo http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=170se da je ovo dosta slabije ali da pitam. Da li je kvalitetno kao naprimer Dym Super multi ili Ultimate Daily complete???

NEMOJ DA LINKUJES-hvala
« Poslednja izmena: Avgust 31, 2010, 12:05:26 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže DUH KOJI HODA

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: POMOC! Sta uraditi?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2010, 03:26:26 pre podne »
Slusaj batice,ja sam poslusao dva coveka koji su mi rekli nesto sto je ok. Pored redovne ishrane i svega samo malo multija sam uzimao i dobiosta sam dobio,zavrsene sve analize i negativan na sve ali sam obavestio i ljude ovde da bi se stekla navika da se kaze,prica o tome a ne da se misli da je blejanje na kompu,,ipak ima dosta ljudi koji treniraju oko nas  odgovornost mora da postoji...Moja nesmotrenost u uzimanju multija na saom pocetku umesto tek u 3,4 nedelji treninga me je dovela do toga da moram da odmorim 3 nedelje organizam da bih izbacio proteine,tj. smanjio ALT i AST...MOJ SAVET: KADA KRENE DA TRCI,TRENIRA,SVE UMERENO A ORGANIZAM CE SAM DA TRAZI HRANU,TI JOJ PRIPREMI SPISAK ISHRANE PO DANIMA...

Pozz i sve najbolje

Spartak

  • Gost
Odg: POMOC! Sta uraditi?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2010, 06:13:59 pre podne »
Ljudi, da li je obavezno ( pretpostavljam da jeste ) da se uzima neki multivitamin kada si na rigoroznoj dijeti? Znaci, kada osoba bukvalno gladuje, sa mozda 2 obroka dnevno i dosta trcanja?
Inace, da me ne napadate, nije rec o meni, vec o dobroj drugarici sa nulom od znanja o ishrani. :)
Da je bar nateram da pije multivitamine, da se ne upropasti do kraja.
Sta da joj predlozim, koji multi? Jer su to ipak nenormalni treninzi, sati trcanja+gladovanje...



pa ako ti je drugarica,sjedni s njom 1h i popricajte o ishrani
« Poslednja izmena: Avgust 31, 2010, 12:05:42 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: POMOC! Sta uraditi?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 31, 2010, 10:57:36 pre podne »
pa ako ti je drugarica,sjedni s njom 1h i popricajte o ishrani
U mnogo slucajeva to je nemoguca misija,jer npr Blic zena,Lepota i zdravlje i slicni casopisi izbace takve dijete da se coveku pomuti u glavi kad ono procita...a prvo sto ona pomisli je,da kad su svi uspeli sa tim sto ne bi i ona

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POMOC! Sta uraditi?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2010, 12:14:42 posle podne »
ti prvo drugaricu treba da dovedes ovde ili da joj kaze da to sto radi je potpuno pogresno pa cak i pored vitamina koje bi uzela moze da napravi VELIKU STETU ORGANIZMU
dakle
nemoguce je nesto raditi bez bar malo znanja o ishrani a to malo moze  da se odista ovde nauci

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: POMOC! Sta uraditi?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 31, 2010, 12:47:49 posle podne »
Naravno Pedja, ja sam ovde naucio ne malo, nego mnogo vise sto sam ikad mislio da moze da se nauci na forumu. A sto se tice drugarice, njoj se ne moze objasniti da se moraju jesti proteini da bi se ocuvali misici, jer onako ionako cilja da ima onaj "manekeski izgled", to jest kost i koza. Hvala vam u svakom slucaju svima, pokusacu da je odgovorim od svega toga, ili bar da joj uvalim multivitamin.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POMOC! Sta uraditi?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 31, 2010, 01:54:08 posle podne »
sve je to ok
samo joj prre svega probaj objansiti da ce pre da zavrsi na nekoj infektoloskoj ili ne daj boze nekom drugom odeljenju ukoliko tako nastavi da si to radi.
kazem ti...
vitamin ce joj pomoci sigurno ali ako nastavi tako...imuni sistem pada kao pokosen.

evo ti pa pogldaj ovde npr sta moze da se koristi kao zastita za imunitet

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=129

to su znaci IMUN PROTECOTRI koji u kombinaciji sa nekim vitaminom mogu da poboljsasju stanje..
mada.....PAMETNIJE DA SE CUVA I DA JOJ OBJASNIS NEKE STVARI