Septembar 21, 2024, 01:00:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Hcg i oteknuta koljena  (Pročitano 3654 puta)

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Hcg i oteknuta koljena
« poslato: Jul 20, 2010, 07:52:44 posle podne »
Skinuo sam se sa kure depo+tren+proviron,ubo hcg dan nakon toga koljena su mi otekla i puna vode,postoji li mogucnost da je povezano sa hcg-om,vec treci dan ne mogu da hodam,hodam blago skupljenih koljena jer ih ne mogu ni skupiti ni ispruziti vise.Postoji li mogucnost da je vezano uz hcg,osim hcg-a ovih dana pijem samo jos elasti joint od labrade,koji cisto sumnjam da bi mogao biti povezan s ovim.

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Hcg i oteknuta koljena
« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2010, 08:20:12 posle podne »
Koje doze su bile u pitanju depo-a?
Koliko nedelja je trajala kura?
Posle koliko dana od poslednje inj. roida si kranuo sa HCG-om?

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Hcg i oteknuta koljena
« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2010, 08:22:32 posle podne »
ma nije do kure,radio sam vec takvu istu i sve je bilo ok,problemi su nastali nakon hcga

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Hcg i oteknuta koljena
« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2010, 08:31:41 posle podne »
To nema veze sto si radio, pa nisi imao problema.
Izvadi krv, proveri konc. mokracne kiseline u krvi. Ako je konc. povecana znaci da se oksalati nakomilavaju, sto je posledica neceg drugog. Zato sam te pitao koje doze su bile, narocito trena, jer deluje veoma nepovoljno na bubrege.

Van mreže Gringo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Hcg i oteknuta koljena
« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2010, 11:44:18 posle podne »
UUUUU BIT CE PROBLEMA VELIKIH ALI NE POSUSTAJ SLICNO ISKUSTVO

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Hcg i oteknuta koljena
« Odgovor #5 poslato: Jul 21, 2010, 12:02:08 pre podne »
Skinuo sam se sa kure depo+tren+proviron,ubo hcg dan nakon toga koljena su mi otekla i puna vode,postoji li mogucnost da je povezano sa hcg-om,vec treci dan ne mogu da hodam,hodam blago skupljenih koljena jer ih ne mogu ni skupiti ni ispruziti vise.Postoji li mogucnost da je vezano uz hcg,osim hcg-a ovih dana pijem samo jos elasti joint od labrade,koji cisto sumnjam da bi mogao biti povezan s ovim.

Vidi brate ja sam već godinu dana na HCG i povremeno mi se dešavalo da imam nakupljanje tečnosti u stomaku ili oko zglobova...
Uradi Ureu, Kreatinin da se vidi funkcija bubrega..... i biohemiski status urina
I eho abdomena i uro-genitalnog trakta....
Može doći do velikih komplikacija....
ako uzimas veliku dozu HCG može se desiti da imas erekciju u trajanju od 24h, i krvarenje iz uretre( to sam gledao svojim očima na poliklinici za endokrinu u Bg)
Ako si u BG otidji u dr Subotića 13 tamo imas dobru dr koja se bavi tim stvarima....
Pauziraj sa HCG-om 10 dana pa vidjet ćes da li je od toga
ALI OBAVEZNI KREATININ I UREU URADI
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Hcg i oteknuta koljena
« Odgovor #6 poslato: Jul 21, 2010, 02:35:27 posle podne »
sasa85 hvala na savjetu,iz bih sam,danas cu otici izvaditi nalaze koje si mi preporucio,splasle su mi otekline na koljenu,ali ipak cu otici.Doze su bile velike,prevelike 5000 iu podjeljeno na 3 svaka tri dana,jbg ovo mi je druga kura,nisam znao a slusao sam nekog ko je u sportu vec dugo vremena.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Hcg i oteknuta koljena
« Odgovor #7 poslato: Jul 21, 2010, 07:21:52 posle podne »
dobro si prosao sledeci put proveri pre uzimanja :P

javi sta si uradio sa nalazima