Avgust 02, 2024, 11:23:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.263 poruka u 18.760 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Koji tip treninga da koristim za misicnu masu i sta bi mi pomoglo od suplemenata  (Pročitano 4999 puta)

Van mreže markovr92

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Koji tip treninga da koristim za misicnu masu i sta bi mi pomoglo od suplemenata
« Odgovor #15 poslato: Februar 14, 2010, 11:08:20 pre podne »
Pedja,sta mi ti preporucujes od suplemenata da bih nabacio cistu misicnu masu....visok sam 180cm i tezak 78kg ???
MarkoDimitrijevic

Van mreže Michelin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Koji tip treninga da koristim za misicnu masu i sta bi mi pomoglo od suplemenata
« Odgovor #16 poslato: Februar 14, 2010, 11:30:25 pre podne »
l zasto su svi toliko ozapeli za praskove. posebno pocetnici zar je toliko jako stalo biti velik za par meseci. zar se vise nista nemoze bez toga uciniti?

pa zato jel je u domenu naucne fantastike da neko pjede 1.5 kg mesa i 50 jaja i da ima 18-22 god
kapish?
Kuzim 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.323
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji tip treninga da koristim za misicnu masu i sta bi mi pomoglo od suplemenata
« Odgovor #17 poslato: Februar 14, 2010, 04:10:23 posle podne »
Pedja,sta mi ti preporucujes od suplemenata da bih nabacio cistu misicnu masu....visok sam 180cm i tezak 78kg ???

MESI,JAJA,RIBU,POSNE SIREVE,RIZU ,KROMPR

pa onda kada to orgniazujes onda razmisljas o whey proteinu i creainu npr

Van mreže markovr92

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Koji tip treninga da koristim za misicnu masu i sta bi mi pomoglo od suplemenata
« Odgovor #18 poslato: Februar 14, 2010, 08:18:48 posle podne »
Da li je dovoljno 500gr mesa dnevno za moju tezinu od 80kg ???
MarkoDimitrijevic

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Koji tip treninga da koristim za misicnu masu i sta bi mi pomoglo od suplemenata
« Odgovor #19 poslato: Februar 14, 2010, 09:06:41 posle podne »
nema veze to brate,nego da ti unos proteina bude oko 3gr/kg ok?
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže Trogdor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Koji tip treninga da koristim za misicnu masu i sta bi mi pomoglo od suplemenata
« Odgovor #20 poslato: Maj 11, 2010, 11:35:31 pre podne »
a ima li ko treninge od chad  waterbury-a?
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_body_training_performance/totalbody_training Fenomenalno razmisljanje ima chad,ja radim ovaj trening i odlican je ;)