Septembar 16, 2024, 10:32:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana I suplementi za Maj 2010  (Pročitano 6077 puta)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #15 poslato: Maj 07, 2010, 12:44:30 posle podne »
gourmet je ukusniji TO SVI KAZU
ali jagoda gourmet i borovnica12 hour(jedina priblizna jagodi) ne mogu da se uporede,gourmet je ukusniji dosta
generalno svi je gourmet ukusniji,ali ZA moj ukus cokolada elit 12 je ukusnija
kada sam rekao da je gourmet ukusniji nisam mislio za mene nego ZA SVE je gourmet ukusniji,mada glupavo da pricamo o tome...a elit 12 se dobro muti,svi mutimo u SEJKERU i to je to,sta ima da ga mutim u casi,bitno je da moze u sejkeru....
moja misljenja se nisu promenila,UVEK pise-hvalim ono sto SAM JA PROBAO,nikada neces videti od mene da pljujem BSN ili da ga hvalim iz raloga samo sto ga nisam probao kao i LABRADU...ne kazem da tu to losi proizvodi cak naprotiv...ali jednostavno ne volim da pricam o necemu sto nisam probao(kao sto me nikada neces naci na temama vezanih za AAS,a znam koliko toliko o tome da mogu da pricam nesto,ali jednostavno nije to moj fazon;) isto za kreatin nisam nista pricao dok ga nisam probao pre godinu dana;))
e to je druga prica da svi kazu..JA kazem da jeste..ynaci probao sam 90% stvari koje postoje kod nas na trzistu i mnogo sto sta sto jos nema...
inace mutiti u sejkeru nije parametar da se nesto dobro muti, znas i sam, jer tu moze da se umuti i stari ultra pro i biotech whey. moze i malter da se umuti :)
to se radi u casi i to je parametar da li nesto peni ili se muti.

znam da ne pljujes nisam to ni rekao..vec si pristrasan malo..