Jun 30, 2024, 08:22:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.952 članova - Poslednji član: admindebug
X3MShop banner

Autor Tema: Ko još vjeruje Ubojici dječjeg lica!?  (Pročitano 1299 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Ko još vjeruje Ubojici dječjeg lica!?
« poslato: April 08, 2010, 05:59:05 posle podne »
Josh Barnett se i dalje pravi lud ili pokušava cijeli svijet napraviti ludim. U posljednjem intervjuu američki je borac još jednom porekao uzimanje nedozvoljenih sredstava zbog čega je prošle godine suspendiran i zbog čega je otkazana njegova borba protiv Fjodora Jemeliajnenka.

"Nisam uzimao steroide, da sam uzimao ne bih pristao na test. Mogao sam čekati i odugovlačiti i pokušati nadmudriti sustav. Imao sam mogućnost čekati do posljednjeg mogućeg trenutka...", objasnio je svoju teoriju Barnett kojem je ovo drugi put da je uhvaćen sa nedozvoljenim supstancama u uzorku krvi. Podsjećamo, davne 2002. oduzet mu je naslov UFC ovog prvaka i suspendiran je na šest mjeseci nakon borbe u kojoj je pobijedio prvaka Randyja Couturea. Tada su mu u krvi nađene tri vrste anaboličkih steroida.

"Ubojica dječjeg lica", kako ga nazivaju, ima nekoliko teorija kako je moglo doći do greške u testu.

"Trebalo im je puno vremena da mi konačno dostave rezultate. Nemam dokaze, ali mislim da se moralo raditi o grešci", objašnjava Barnett i dodaje:

"Može se raditi i o zagađenim dodacima prehrani koje koristim. Gotovo 20 posto svih dodataka na tržištu u sebi imaju neke nedozvoljene supstance. Postoje proizvođači za koje znam da je to činjenica i koji su u prošlosti već imali problema s tim. U sebi su sadržavali prave anabolike."

Upravo se ovih dana rješava njegova žalba čije se prvo ročište pokušava održati već gotovo pola godine. Najprije se njegov odvjetnik nije pojavio pred istražiteljima, da bi prilikom posljednjeg zakazanog termina, Barnett boravio u Japanu gdje je odrađivao borbu protiv Boba Sappa. Atletska komisija Kalifornije ga je upozorila da do 10. travnja mora kontaktirati njihov ured, a ukoliko se to ne dogodi, konzekvence se neće pozitivno odraziti na njegovu karijeru. Barnett je po tom pitanju izjavio da se još mora konzultirati sa svojim odvjetničkim timom koji će odlučiti je li mu to trenutačno u interesu ili ne.

M.P.

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Ko još vjeruje Ubojici dječjeg lica!?
« Odgovor #1 poslato: April 08, 2010, 07:19:42 posle podne »
Nije problem zakljuciti zasto mu je podvaljeno. Pa UFC odavno pokusava srusiti Affliction sto im je i uspjelo ovim potezom, jer bi zaradili GOOOOOOOOOOOOOOMILU na mecu Fedor -Barnett. Postavicu nedje ovih dana intervju sa Dana White-om, sto je sve izasrao za Fedora ( prije meca sa Rogersom)

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Ko još vjeruje Ubojici dječjeg lica!?
« Odgovor #2 poslato: April 09, 2010, 02:01:15 posle podne »
Dana je serator  i licno mislim da ce UFC za koju godinu biti isti cirkus kao i wwe, zasada im malo fali.