Septembar 24, 2024, 12:15:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pudzianowski protiv Sylvie!?  (Pročitano 1344 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Pudzianowski protiv Sylvie!?
« poslato: Februar 28, 2010, 03:09:50 posle podne »
Pudzianowski protiv Sylvie u travnju

Nakon uspješnog MMA debija u prosincu prošle godine, peterostruki osvajač Worlds Strongest Man natjecanja, Mariusz Pudzianowski, bi uskoro mogao u ring protiv puno opasnijeg protivnika u obliku bivšeg UFC prvaka Tima Sylvie.

Borba bi se trebala održati 23. travnja u Bostonu, savezna država Massachusetts, gdje od ponedjeljka počinje vrijediti zakon po kojem se mogu održavati borbe po MMA pravilima.

Ovo će biti najveći turnir ikada, na sjeverozapadu. UFC dolazi ovdje u kolovozu i njih će biti teško pobijediti. Mislim da će ovaj turnir biti bolji od onoga što oni donose izjavio je za Boston Herald jedan od promotora Corey Fischer. Njegov suradnik u orgaizaciji je poznati boksač Eric "Butterbean" Esch.

Od ostalih boraca najavio je nastupe još nekih UFC veterana, - Rich Clementija, Yves Edwardsa te Houston Alexandera.

www.profightstore.com/
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Pudzianowski protiv Sylvie!?
« Odgovor #1 poslato: Februar 28, 2010, 04:21:26 posle podne »
Znaci nece sa A. Emelianenkom ?
Jedva cekam njegov sledeci mec pa sa kim god