Jul 12, 2024, 05:03:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening :)  (Pročitano 4831 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #15 poslato: Januar 14, 2010, 03:38:13 posle podne »
meni je zao sto na DIFu nema vise takvih kao sto si ti onda sigurno ne bi bili tu gde jesmo nego bi bilo i SPORTSKI OBRAZOVANA NACIJA a ne samo TALENTOVANA
to je bilo lepo 60 i 70 a mozda i 80 ih godina...ali sada ti je TALETNAT samo za TV da gudis po nekoj violini a sto se tice sporta samo mala stepenica ka uspehu...
TELENTI SADA PROPADAJU jer su u tripu tih i takvih trenera koji smatarju da je dovljni imati TELENAT i da ces uspeti ili konretkno u rukometu sa kojim mi se dete bavi..nema veze sto dete NE MOJE nema motoricke sposobonosti razivijene i nema veze sto je sa 13 godina ima 195 visine ali i 57 kg TEZINE i sto je potpinui ANITITALENAT ZA SPORT u sve i jednom smislu reci vec je taj vrhuski trneer rekao ON JE VISOK i BITI CE RUKOMTAS...kraj rpice i za nejgove roditelje i sve zivo
a to sto dete jedva prolazi sa dva u skoli sto mu je tablica mnozenja veliko mozdano opterecnje..to nema veze...trener je rekao da ce on biti rukometas IZ RAZLOG JEL JE VISOK....

elem..
pa greka je u tome prijatelju sto ne dozvoljvas ni jednom trenutnku da ti se bas taj antognoist odmara kada bi trebalo da se domara.
vebzati male misice kao antagnoiste na masi i ima smisla,ali to je zbog i manjeg broja serija is vega ostalog
prevedeno
ti da bi uradio antagnoiste za grudi i ledja trebalo bi da uradis 20 serija grudi aj neka bud de 16 i isto toliko za ledja..
to je sve skuoa 32 serije za misice antagniste...MNOGO razlog za to je da je i jedan i drugi misic angazovan u pokretu prilikom rada onog drugog ili onog prvog..
znaci,ukoliko radis grudi,veruj da su ti i ledja sigurno angaozvana,naravno ne u toj meri kaao kada vezbas ledja ali sigurno jesu i obratno
kada spojis ta dva elemtna dolazis do toga da u stvari radis duple serije sa mozda malo smanjenim intezitom u odnosu na vezbani misic i to onda ispada mnogo vise od 32 serije.
raditi ovaj trening u manjem broju serija nema smisla iz razloga jer nije pravlno onda koncipiran kao trening za misicnu masu iz razloga sto opet dolazimo da su u pitanju npr DVA VELIKA MISICA NA JEDNOM treningnu sto je nemgouce kvalitetno odraditi.
a da po strani stavimo da je ovakva vrsta treninga veoma zahtevna i veoma snazno uttice na povecanje pulsa gde veoma lako mozes da udjes u aerobnu zonu i veoma lako je moguce doci do katabolizma
kazem.
koncpet treninga ima smisla sa malo vecim brojem ponavljnja.manjim serijaima za neke druge sportove gde se ovde moze postici neki nivo explozivnosti i izdrzljivosti ali kada opet pogledam vezbe...NIJE TO TO i veoma tesko mi jedan sprotista u drugom sportu imao neke koristi od ovog treninga
sve u svemu..da te ne gnjavim mnogo..
najbolje je da ti probas pa vidis na sebi
ja sam ti preneo moje iskustvo u radu sa misicima antagnositma i veoma sam ljut sto sam cak to probao i da radim
sada sam ostao samo na tric+bic i to je to

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #16 poslato: Januar 14, 2010, 03:46:57 posle podne »
hvala na komplimentu(bar za mene jeste),a to sto ste rekli je nazalost sve jedna velika istina...a i talenat je samo 10-20% a ostalo je sam rad rad trud!znamo to iz iskustva!samo ja sam isao na ono sto sam ja zeleo,a ne sto su me terali na to.!ali,srbija je to!hvala na objasnjenju,veoma si mi sad razjasnio te famozne super serije i sad cu biti mirniji,posto kad me nesto zanima uradicu sve da to otkrijem..tnx pedja...i nema ljutis zbog moje glupave burne reakcije :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #17 poslato: Januar 14, 2010, 06:56:39 posle podne »
naravno
sve 5
IDEMO DALJE

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #18 poslato: Januar 15, 2010, 02:01:53 posle podne »
A to za dif si potpuo u pravu,nazalost 80 posto je onih koji nemaju blage veze o tome...ja cu ti dovesti samo iz moje grupe njih 20 koji neznaju razliku izmedju aerobnog i anaerobnog treninga..mislim haos...


kolega :) u ovome te 100% podrzavam posto sam se i sam u to uverio i dosta puna iznenadio stavovima kolega pa cak i asistenata! stvarno da se covek zapita...

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #19 poslato: Januar 15, 2010, 02:26:02 posle podne »
hvala kolega :) i ja sam se isto bas zapitao i kad ovako malo bolje razmislis koliko ima ljudi vrednih da ih neko  nazove "profesore"?MALO!!! Jbt,juce odem u teretanu na faxu gde idu dif--ovci i kad sam vide sta ljudi rade  kako rade ostao sam bez reci!!BTW ekstra ti je slika :)

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #20 poslato: Januar 15, 2010, 02:39:24 posle podne »
trebamo otvoriti novu temu u kojoj cemo pisati bisere sa difa haha! salu na stranu. nisam nikad bio u toj teretani,cuo sam da ima jako malo sprava i da nisu bas u nekom stanju i da bude pretrpano. hvala na komentaru za sliku,mogao bi ti staviti neku svoju eight pack fotku :D
da ne idemo dalje u Off, srecno sa treninzima i nabacivanju mase :) poz

Van mreže ceburaska

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #21 poslato: Januar 15, 2010, 05:36:37 posle podne »
slazem se sa vama kolege,na difu ima raznih,neznalica ne znam ni ja sta...balvana raznih itd, svaka cast izuzetcima. a mislim da bi vecina nasih profesora trebala do cita po forumu dosta,dosta...
sport je spor i napreduje iz dana u dan,treba ici u korak sa vremenom a ne ostajati na ta znanja koja su oni sticali,70,80-ih godina...
recimo tip iz moje grupe tada na ispitu pravi razliku izmedju proteina i bjelancevina...proteini su kao losi a bjelancevine su kao dobre,zdrave...ima ih u mesu...itd,itd... ??? ??? >:( ;D ;D ;D
to je strasno....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #22 poslato: Januar 15, 2010, 08:14:19 posle podne »
o boze............

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #23 poslato: Januar 15, 2010, 08:22:56 posle podne »
Boze nemogu da verujem.....i sta sad covek da kaze?nista!!!!!!!!!!

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Moj trening :)
« Odgovor #24 poslato: Januar 16, 2010, 09:04:23 pre podne »
slazem se sa vama kolege,na difu ima raznih,neznalica ne znam ni ja sta...balvana raznih itd, svaka cast izuzetcima. a mislim da bi vecina nasih profesora trebala do cita po forumu dosta,dosta...
sport je spor i napreduje iz dana u dan,treba ici u korak sa vremenom a ne ostajati na ta znanja koja su oni sticali,70,80-ih godina...
recimo tip iz moje grupe tada na ispitu pravi razliku izmedju proteina i bjelancevina...proteini su kao losi a bjelancevine su kao dobre,zdrave...ima ih u mesu...itd,itd... ??? ??? >:( ;D ;D ;D
to je strasno....

Pa barem je 50% u pravu , samo da jos shvati kako su bjelancevine i proteini jedno te isto, gdje bi mu bio kraj. :D