Jul 05, 2024, 03:25:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Kai Greene potpisao ugovor s Weiderom  (Pročitano 3570 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Kai Greene potpisao ugovor s Weiderom
« poslato: April 29, 2010, 10:14:51 pre podne »
Kai Greene potpisao ugovor s Weiderom

Nakon dugogodišnje suradnje s Muscular Development magazinom, najveći bodybuilder današnjice, Kai Greene je potpisao ugovor s Weiderom. "Jako sam uzbuđen, a svaki dan mi se čini da sam bliže ciljevima koje sam si zacrtao", izjavio je Greene za Suplement Genius.

Prvi bodybuilding magazin koji sam čitao je bio Muscle and Fitness, a nedugo nakon toga u ruke mi je došao i prvi Flex. Postati Weiderov sportaš i biti dio velike Weiderove obitelji je poput ostvarenja dječačkih snova", rekao je Greene i dodao kako su on, ali i cijeli njegov tim presretni zbog svega što je dosad postigao. Ipak, Greene je najavio da velike pobjede tek dolaze. "Ipak, nismo ispunili sve snove još uvijek. Mislim da još puno moram raditi i sretan sam zbog toga što će biti u budućnosti. Drago mi je da ću u budućnosti snove ostvarivati kao Weiderov sportaš", zaključio je Greene.

Greene je istinski sportaš koji je, da bi postigao svoj vanserijski uspjeh, morao iskoračiti iz neimaštine i loših uvjeta u kojima je odrastao. Danas je Kai najveći favorit za osvajanje titule Mr. Olympia.

"Sve kroz što je Kai Greene mora proći u svojem životu da bi ostvario svoje snove i postao jedan od najboljih bodybuildera današnjice je nevjerojatno", rekao je glavni urednik magazina Flex, Allan Donnelly. "Njegova je životna priča istinska inspiracija svima koji se bave bodybuildingom. Ponosni smo što je upravo Greene novi član Weider obitelji. Ususret Olympiji, pojačali smo tim koji koji će nas dostojno predstaviti.", rekao je Donnelly i zaključio da je upravo Kai na čelu najboljih koji ove godine "doživljava vrhunac svoje karijere".

Zorana Jagodić
www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Kai Greene potpisao ugovor s Weiderom
« Odgovor #1 poslato: April 29, 2010, 10:17:06 pre podne »
e sad nemam dilemu ko je mr.O ove godine
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kai Greene potpisao ugovor s Weiderom
« Odgovor #2 poslato: April 29, 2010, 10:18:34 pre podne »
Hm...ne mora znaciti 100 %, ali, ali... :D

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Kai Greene potpisao ugovor s Weiderom
« Odgovor #3 poslato: April 29, 2010, 10:45:36 pre podne »
e sad nemam dilemu ko je mr.O ove godine
Mislim da je morao korak vise za to,tj postati deo tima MUSCLETECH   ;D   ;D   ;D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Kai Greene potpisao ugovor s Weiderom
« Odgovor #4 poslato: April 29, 2010, 11:06:23 pre podne »
e sad nemam dilemu ko je mr.O ove godine
x2
:)