Septembar 30, 2024, 03:33:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: HVALA VAM!!!  (Pročitano 2120 puta)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
HVALA VAM!!!
« poslato: Decembar 06, 2009, 07:26:14 posle podne »
Evo jednostavno moram vam nesto napisati od srca.Radi se o tome da ne znam kako da vam zahvalim na svemu tome sto ste mi pomogli i usmjerili me na pravi put ka pravom znanju o BB-u.Mislim da je rijec HVALA ono sto ipak najmanje zasluzujete. :)Odgovarati na svakojaka pitanja, pa cak i ona banalna, sto na forumu, sto na pm je zaista uspjeh i veliko djelo.Prvo da napisem na koga se to sve NAJVISE odnosi i koji su promjenili moje misljenje o BB-u za 180 stupnjeva, naravno na puno bolje. :)
To su:PEDJA PETROVIC, SASACQ,THE BULLDOG I SPARTAK. ;), evo ti ljudi su uvijek imali vremena odgovarati na moja pitanja i usmjeravali su me na pravi put.
Rezultati svega toga su da sam ja jednostavno zaprepascen rezultatima nakon 5 tjedana dijete, a bez ovih ljudi ja to nebi ni uspio. :)
Ma svaka rijec je suvisna, ali rijec HVALA nikada nece biti suvisna!


                                                 HVALA!!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.347
Odg: HVALA VAM!!!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2009, 07:42:31 posle podne »
Siguran sam da nam je svima zadovoljstvo pomoci nekome i uputiti ga u skladu sa nasim znanjem na pravi smer, bili to admini/modovi ili clanovi foruma...A jos sigurniji sam da i ostali admini zasluzuju reci pohvale, jer su nebrojeno puta iznosili tekstove i pomagali stotinama clanova. Mozda je neko nekad vise zauzet, te im to ne bi trebali uzimati za zlo.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HVALA VAM!!!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2009, 07:43:08 posle podne »
Nema na cemu majstore :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: HVALA VAM!!!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2009, 07:49:53 posle podne »
Da se i ja zahvalim...svim clanovima foruma, a i prvenstveno ovima koje je IGI nabrojao, ima njih josh dosta da ne naprajam sada i Vladara, Polomca i ostale sampione koji su ovdje i dalje dijele svoje savjete...sami ce se prepoznati vec.  ;D

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: HVALA VAM!!!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2009, 07:52:35 posle podne »
Siguran sam da nam je svima zadovoljstvo pomoci nekome i uputiti ga u skladu sa nasim znanjem na pravi smer, bili to admini/modovi ili clanovi foruma...A jos sigurniji sam da i ostali admini zasluzuju reci pohvale, jer su nebrojeno puta iznosili tekstove i pomagali stotinama clanova. Mozda je neko nekad vise zauzet, te im to ne bi trebali uzimati za zlo.

Pa naravno, ali nema nikakve ljutnje sto nisam nabrojao ostale admine, jel sam nabrojao samo one kojima sam se obracao kada sam trebao neku pomoc.
Ali kada su u pitanju odlicni tekstovi,koje ja redovito i sa velikom paznjom citam i usvajam, kao i odgovore koje su iznosili ovdje na forumu da bi pomogli clanovima onda su to sigurno:POLOMAC, VLADAR, MR.BIG I EXTREME e ako sam sada nekoga zaboravio nema ljutnje.  ;)

Znaci njima isto jedno veliko HVALA!!!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: HVALA VAM!!!
« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2009, 09:00:33 posle podne »
Evo i ja da se zahvalim, dosta sam naucio iz njihovih postova, ali dosta ....

Stvarno jaka ekipa .....
Samsung NX1000

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: HVALA VAM!!!
« Odgovor #6 poslato: Decembar 07, 2009, 08:52:09 pre podne »
Tu smo koliko nam vreme dozvoli da podelimo sa vama korisne informacije.Pozz