Septembar 20, 2024, 12:21:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: promena programa - saveti  (Pročitano 13931 puta)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #60 poslato: Novembar 06, 2009, 04:35:52 posle podne »
Nisi dobro razumio. Obim nije isti... a biceps i zadnje ramene nakon ledja takodje nisam radio kako bi ih radio da radim na zasebnom treningu, niti im je potrebno toliko nakon ledja upravo zato sto se stimulisu vjezbama za ledja. I sasvim mi je malo nakon toga trebalo da dovrsim posao. I bez obzira na to sta ces reci ti ili neko drugi, meni je tako odgovaralo i to jako dugo...
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 453
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #61 poslato: Novembar 06, 2009, 11:59:10 posle podne »
Citat
Zasto da ne radis ledja i bicepse zajedno??

zato jel je GLUPOST da se rade 2 msiica na jednom trenigu
jer sada bi ja tebe pitao dali si ti ikada odradio dobar trneing sa nekim u toj meri da se posle jednom misica maximalno mozes skoncetraisti na drugi???
kad odradim ledja vrtoglava mi se na kraju i osjecam se ko krpa iscijedjen ne bi mogo dizati samu sipku za biceps a kamoli da ga rasturim hehe

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #62 poslato: Novembar 08, 2009, 03:03:27 posle podne »
Citat
Pedja nadam se da ovo pitanje nije postavljeno meni jer vidim da si citat izvadio iz mog posta

nezsnam zasto se NADAS da nisam kada JESAM i uvek cu da pitam nekoga ko zagovara da se rade dva msica na jednom trenuignu
ZASTO da mi objasni a ja cu veoma lako da objasnim da je TO GLUPOST
to moze da bude neki SCHOK terapy u nekom kratkom vremensko perdioud od recimo 10-14 dana ali da neko na tome zasniva OZBILJAN trening i ocekuje rezulatate JE GLUPOST iz milion razloga
trening za ledja moze da bude samo trening za ledja sa tim sto mogu da se menjaju vezbe,serije,broj pon i sl...
a ti ako ne ODRADIS TRENING ZA LEDJA kako treba zarad toga da bi imao snage da uradis jos jedan misic pa makar to bile o pdol;atkice JE GLUPOST
i zato je glupo reci da kada radis dva misica onda tim trening nije isti..
a ja cu da pitam.
kakav je to trening kada nije isti i kakvi su to rezulatati ako ti predjes na BRLJAVLJENJE sa super treninga...
ako meni neko dokaze da ja sada mogu da uradim mojim sistemom treninga ledja i ramena i da cu da ima bolje rezulatate STO JE NARAVNO GLUPOST ja cu sutra da se ostavim ovog sporta
i stvarno mi njije jasno.
trenirati dva misica je za mene  smesno i akos to rekoh,necu nazvati nekim imenima ljude koji to rade a trebalo bi jer to nije trening nego zabusavanje i sprdnja u nedostatku MOTIVACIJE
ako s nekome en trenira ovaj sport onda neka se bavi necikm drugim ane da pokusava izmisliti toplu vodu

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #63 poslato: Novembar 08, 2009, 03:48:55 posle podne »
Pa onda ti ocigledno nisi ni procitao sata sam ja napisao,a ako procitas onda ces videti da ja tu pisem da ledja i bicepsi ne idu zajedno kao ledja i noge i napisao jedan od razloga zasto ne idu zajedno.
Jedino sto nisam izdvoio je to da NISTA ne treba da se radi zajedno sa ledjima i da treba da se radi samo jedna misicna partija na jednom treningu sto ja u ostalom radim godinama u nazad.
Mada meni u tom posti nije ni bio cilj da to objasnjavam.

Citat
ZASTO da mi objasni a ja cu veoma lako da objasnim da je TO GLUPOST

I sta ja sad tu da objasnjavam kad se ustvari u potpunosti slazem sa tobom

Pogledaj jos jednom ko je sta pisao pa ces videti o cemu se radi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #64 poslato: Novembar 08, 2009, 04:29:40 posle podne »
Citat
Pa onda ti ocigledno nisi ni procitao sata sam ja napisao,a ako procitas onda ces videti da ja tu pisem da ledja i bicepsi ne idu zajedno kao ledja i noge i napisao jedan od razloga zasto ne idu zajedno.
Jedino sto nisam izdvoio je to da NISTA ne treba da se radi zajedno sa ledjima i da treba da se radi samo jedna misicna partija na jednom treningu sto ja u ostalom radim godinama u nazad.
Mada meni u tom posti nije ni bio cilj da to objasnjavam.

ondak moje IZIVNJENJE
malo sma zbrzao citanje.. :-* :-* :-*

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #65 poslato: Novembar 08, 2009, 04:32:27 posle podne »
Ma ok desava se. :) :) :) Pozzzz

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #66 poslato: Novembar 08, 2009, 04:36:33 posle podne »
drago mi je da smo sada sve razjasnili :)

a ne posle ja da budem kriv i optužen da sam bio nabusit prema igoru.

gde su meni poljupci? :)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: promena programa - saveti
« Odgovor #67 poslato: Novembar 08, 2009, 04:40:03 posle podne »
drago mi je da smo sada sve razjasnili :)

a ne posle ja da budem kriv i optužen da sam bio nabusit prema igoru.

gde su meni poljupci? :)


 :P :P :P :-* :-* :-* :-*