Jul 01, 2024, 05:30:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Grudi  (Pročitano 26665 puta)

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Grudi
« Odgovor #105 poslato: Mart 16, 2011, 05:34:53 posle podne »
Shvatam i hvala na korisnim informacijama  ;)
Shut the fuck up and train

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Grudi
« Odgovor #106 poslato: Mart 17, 2011, 10:35:59 pre podne »
e sto jeste jeste,tamo dje si vjezbao mogao si nauciti druze moj Aco,jedno VELIKO I NAOPAKO NISTA(jer kako nazvati drugacije bjesomucno nazovi vjezbanje samo grudi i bicepsa svaki drugi dan kojim se bave "iskusni vjezbaci" u tom klubu) tako da tebi svaka cast na dosad ulozenom trudu jer izgledas tako upravo zato sto ih nijesi slusao iako si mladji i sa kracim (al daleko kvalitetnijim) stazom u teretani. Sorry na off-u
Pozdrav
Κύριε ἐλέησον

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Grudi
« Odgovor #107 poslato: Mart 21, 2011, 01:49:46 pre podne »
Brate moj znas i sam kakvo je znanje onix momaka tamo dje sam prije trenirao i zalosno je sto ce 90% njih ostati na tome jer su tvrdoglavi i nedokazani al dbr. Svak neka radi kako mu odg i kako misli da mu je najbolje, tebi hvala na podrsci to mi puno znaci...
Shut the fuck up and train

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Grudi
« Odgovor #108 poslato: Jun 09, 2011, 03:00:26 posle podne »
Kada se radi bench ili potisak buchicama, da li ramena treba da stoje prilepljena za klupu ili treba da se dizu dok se i ruke dizu odnosno kada se teg gura na gore?

Imam problem da pogodim grudi. Sve ostale vezbe dok radim osecam kako mi mishic radi i "peche" me i osetim posle kada izadjem iz gym-a kako mi je mishic umoran. I tako sve sem grudi, i ne znam vishe shta da radim :)
Dobijem ja posle dan/dva upalu grudi ali ipak ne osetim da ih u gym-u pogodim lepo.
Probao sam svashta. I shipkom i buchicama, i da guram tekg na unutra i da guram pravo, stavljao manje kilaze, i ruke stavljao i ovako i onako i nishta :|
Isto i pullover kada radim, ne osecam da mi rade grudi tj da ne rade kako bi trebalo da rade :)
Moze mala pomoc :)
Dont hate the player, hate the game

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Grudi
« Odgovor #109 poslato: Jun 09, 2011, 03:35:00 posle podne »
teach moras jednostavno da se skoncentrises na grudi dok ih radis, izoluj ih, radi tezine koji ti dozvoljavaju da ih dobro pogodis i na pravom si putu.
Koliko dugo vec ides u teretanu, treba malo vremena da se stvori obavezna "mind and muscle" konekcija. nadam se da sam ti bar malo pomogao, nema tu neke velike tajne kako da se pogode grudi :)
« Poslednja izmena: Jun 09, 2011, 03:52:34 posle podne roki123 »

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Grudi
« Odgovor #110 poslato: Jun 09, 2011, 03:35:44 posle podne »
nego nateraj onog vladimira rajica nekako da krene u teretanu, osusice se pored komp-a i xbox-a a ima potencijal :D
« Poslednja izmena: Jun 09, 2011, 03:55:19 posle podne roki123 »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Grudi
« Odgovor #111 poslato: Jun 13, 2011, 05:58:24 posle podne »
Kada se radi bench ili potisak buchicama, da li ramena treba da stoje prilepljena za klupu ili treba da se dizu dok se i ruke dizu odnosno kada se teg gura na gore?

Imam problem da pogodim grudi. Sve ostale vezbe dok radim osecam kako mi mishic radi i "peche" me i osetim posle kada izadjem iz gym-a kako mi je mishic umoran. I tako sve sem grudi, i ne znam vishe shta da radim :)
Dobijem ja posle dan/dva upalu grudi ali ipak ne osetim da ih u gym-u pogodim lepo.
Probao sam svashta. I shipkom i buchicama, i da guram tekg na unutra i da guram pravo, stavljao manje kilaze, i ruke stavljao i ovako i onako i nishta :|
Isto i pullover kada radim, ne osecam da mi rade grudi tj da ne rade kako bi trebalo da rade :)
Moze mala pomoc :)
Ja imam ili sam imao isti problem sa grudima. Nikako da ih pogodim jos pogotovo sto su moja najaca partija prednje rame i onda sm uvek osecao da guram ramenima. E sad pokusavao sam na sve nacine da pogodim grudi tj da se skoncentriem na njih. Pomoglo mi je jedino kad sam provalio da kad radim bucicama ne mislim na bucice vec se skoncentrisem na laktove. Njih najblizom putanjom dizem ka gore i primetio sam da mi onda sav teret odlazi na grudi. E sad svako je gradjen drugacije moras naci nacin koji funkcionise za tebe. Probaj sa malim kilazama bas svaki moguci pokret i svaki moguci hvat dok ne osetis da je to to.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti