Septembar 30, 2024, 09:22:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: DA SE SMRZNES  (Pročitano 5836 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #15 poslato: Jun 03, 2006, 10:06:39 posle podne »
8O

Nisu mi jasni ovi ljudi... bolje bi bilo da su novac koji su potrosili na Synthol dali nekom dobrom psihoterapeutu, sigurno bi imali bolji zivot nego sto ga imaju sada...

Valentino je vjerovatno najpoznatiji od njih, za one koji ga vole, ako je uopste moguce da toga covjeka neko voli, ima mjesecnu kolumnu u MD-u, koja je nesto najodvratnije sto se igdje stampa, i zbog cega taj isti MD, kojeg smatram zaista casopisom iz kojeg se moze nauciti i procitati dosta dobrih stvari, i dalje objavljuje njegove iskompleksirane ispovjesti ne znam, ali vjerovatno ima svoju publiku sto mi je jos ludje, ali eto...

Nego sve je to ok, neka postoje i ti ljudi, nego je tragicno sto ce neki roditelj vidjeti sve to u novinama i polomiti se da svoje dijete odvrati od bavljenja b.b. da nebi bili kao Greg & co...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #16 poslato: Jun 03, 2006, 11:39:38 posle podne »
Ako cemo iskreno u konzervativnoj sredini kakva je nasa, vecina ljudi koja dodje u teretanu smatra i profi bildere za rugobe. Kod mene u teretani postoji poster sa nekim pro likom i maltene 9/10 ljudi su prokomentarisali "fuj, ovo je odvratno, nikad ne bih zeleo da budem takav, hocu malo da se zategnem". To sigurno nije merilo sta je ok.


Vladar je naveo bas lep primer, Greg pise za MD. Oni ili su odradili lose marketing istrazivanje ili im to donosi profit. Znaci Amerika koja trenutno hteli mi to ili ne diktira trendove, voli da vidi frikove. Meni je licno zanimljivo da procitam neki Gregov intervju, posto se lik zajebava sa novinarima koji ga intervjuisu. Mozda imam neki defekt, ali meni je smesno kada kaze "imam genetski dobre ruke, a i dobar sam na biceps pregibu". To je izjava koja ima za cilj da nasmeje ljude, ne znam ko bi poverovao u to.  


Ne moze neciji licni izgled da ugrozava neki sport. Nigde ne pise da su oni bodibilderi, ako cemo tako onda pro bilderi ugrozavaju manekene. A sto se roditelja tice, to su ti isti roditelji kojima je Milos odgovarao na pisma u onom drugom topicu. A i nisam cuo da se nekome od vas smetaju silikoni.  

Da sumiramo - sigurno nikada necu koristiti sintol, ne slazem se da takmicari koriste sintol, ali sintol kao sredstvo za postizanje licne satisfakcije - podrzavam. Naravno da mi nisu lepi takvi likovi - lepo se nasmejem ali ih ne sazaljevam. Mogu da sazaljevam samo one koji su tuzni ceo zivot, svakome nalaze mane osim sebi i cekaju da neko drugi bije njihove bitke. Ovi se barem bore da budu srecni, po meni na pogresan nacin ali i to je nesto.  

Sklonicu avatar, nije problem, stavio sam ga jer me slatko nasmeje kada vidim ali posto to po ogromnoj vecini to steti sportu kojem je ovaj forumn namenjen - ucinicu to za vise dobro  :D .

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #17 poslato: Jun 04, 2006, 12:34:32 pre podne »
Potuno se slazem sa tobom u nekim stvarima. To sto ti pricas je u stvari osnova modernog drustva u smislu licne slobode misljenja i izrazavanja...
Ali:
Citat: LDusan
Nigde ne pise da su oni bodibilderi.

Ovde prijatelju gresis...Licno sam cuo Valentina ,na klipu koji se moze naci i na nekom od topica na ovom forumu, kako kaze da su sterodidi ti koji su mu doneli takav izgled i plus da su svi bodibilderi dileri steroida...e to vec nije fer...
OK je to sto on radi i zasto to radi ali kad bar ne bi bio kukavica pa da lepo i otvoreno kaze kako...a ako vec nece, onda, ko sto bi mi u Nisu rekli, "nek si sedi na dupe i nek ne galami..."
pozdrav!
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #18 poslato: Jun 04, 2006, 12:35:48 pre podne »
Ovo je zaista  tužno , pogotovo oni klinci koji su sebi uradili takvu glupost ,a još su deca i nisu ni svesni posledica koje može da prouzrokuje sintol .

A što se onih matoraca tiče , to je sramota za sport !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #19 poslato: Jun 04, 2006, 01:01:21 pre podne »
Citat: LDusan
Ako cemo iskreno u konzervativnoj sredini kakva je nasa, vecina ljudi koja dodje u teretanu smatra i profi bildere za rugobe. Kod mene u teretani postoji poster sa nekim pro likom i maltene 9/10 ljudi su prokomentarisali "fuj, ovo je odvratno, nikad ne bih zeleo da budem takav, hocu malo da se zategnem". To sigurno nije merilo sta je ok.


Vladar je naveo bas lep primer, Greg pise za MD. Oni ili su odradili lose marketing istrazivanje ili im to donosi profit. Znaci Amerika koja trenutno hteli mi to ili ne diktira trendove, voli da vidi frikove. Meni je licno zanimljivo da procitam neki Gregov intervju, posto se lik zajebava sa novinarima koji ga intervjuisu. Mozda imam neki defekt, ali meni je smesno kada kaze "imam genetski dobre ruke, a i dobar sam na biceps pregibu". To je izjava koja ima za cilj da nasmeje ljude, ne znam ko bi poverovao u to.  


Ne moze neciji licni izgled da ugrozava neki sport. Nigde ne pise da su oni bodibilderi, ako cemo tako onda pro bilderi ugrozavaju manekene. A sto se roditelja tice, to su ti isti roditelji kojima je Milos odgovarao na pisma u onom drugom topicu. A i nisam cuo da se nekome od vas smetaju silikoni.  

Da sumiramo - sigurno nikada necu koristiti sintol, ne slazem se da takmicari koriste sintol, ali sintol kao sredstvo za postizanje licne satisfakcije - podrzavam. Naravno da mi nisu lepi takvi likovi - lepo se nasmejem ali ih ne sazaljevam. Mogu da sazaljevam samo one koji su tuzni ceo zivot, svakome nalaze mane osim sebi i cekaju da neko drugi bije njihove bitke. Ovi se barem bore da budu srecni, po meni na pogresan nacin ali i to je nesto.  

Sklonicu avatar, nije problem, stavio sam ga jer me slatko nasmeje kada vidim ali posto to po ogromnoj vecini to steti sportu kojem je ovaj forumn namenjen - ucinicu to za vise dobro  :D .
..NEMOJ SKLANJATI AVATAR...SAM KAZES..AKO TEBE CINI SRECNIM OND AJE TO OK.. :wink:

Van mreže SEXY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #20 poslato: Jun 04, 2006, 01:06:57 pre podne »
"nek si sedi na dupe i nek ne galami..." :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #21 poslato: Jun 04, 2006, 09:30:43 pre podne »
Ne vidim razlog zbog cega bi ti bilo sta mijenjao, pa ni avatar zbog mog posta! Mozda se nekome ne svidja ni moj avatar pa ga necu mijenjati!

Izrazio sam neko moje vidjenje i cudu se cudio kako Gregg ima uopste prodju, covjek prodaje neki svoj underground trening video, na kutijama je nekih suplemenata, ima kolumnu u vrlo citanom mjesecniku, znaci on je u toj i takvoj Americi uspjesan, to meni nije jasno...

Sto se tice srece kod ovih ljudi, znam ih koji su vrlo srecni kad povuku nekoliko crta kokaina pa opet ne mislim da je to nesto sto bi trebalo raditi da bi se bilo srecno...

Naravno da smo citali kako Milos odgovara roditeljima koji ne znaju dovoljno, ali vjerujem da on sa svojim pristupom, inteligencijom i izgledom ima mnogo bolju sansu da te ljude ubijedi u ispravnost svojih tvrdnji, a to svakako nece uraditi jedan freak, bivsi diler kakav je Valentino...

Nego evo i ja sam mu dao previse prostora...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #22 poslato: Jun 04, 2006, 12:17:03 posle podne »
koje sve bolesti mogu da se dobiju od ovog sranja..

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #23 poslato: Jun 04, 2006, 01:38:25 posle podne »
Citat: SteX
koje sve bolesti mogu da se dobiju od ovog sranja..
SMRT
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DA SE SMRZNES
« Odgovor #24 poslato: Jun 04, 2006, 01:45:49 posle podne »
triper

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: DA SE SMRZNES
« Odgovor #25 poslato: Novembar 30, 2009, 11:39:47 posle podne »
Evo naidjoh na neki link pa se setih da imamo vec temu o ovom djubretu i ovim nakazama ::)

http://manemoj.com/link_enc.php?id=21210