Septembar 20, 2024, 12:42:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: sagorevaci i varikokela  (Pročitano 8419 puta)

Van mreže che gevara

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
sagorevaci i varikokela
« poslato: Avgust 05, 2009, 11:38:31 posle podne »
Ovo mi je prvi post! Hteo bih da skinem suvisne kilograme pa sam kupio sagorevac po imenu Rapidcuts! Takodje, imam utvrdjenu varikokelu (prosirena vena na testisu) koja mi podize temperaturu u testisima (sto ne odgovara spermatozoidima) sto moze da se zavrsi sterilitetom! Interesuje me sledece - s obzirom da sagorevaci podsticu termogenezu da li mi je uopste preporucljivo da uzimam sagorevace zbog testisa? U nadi da cu dobiti odgovor na svoje pitanje unapred se zahvaljujem svima!

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2009, 08:20:40 pre podne »
Nije varikokela vec varikocela :) sagorevac ti moze podici temperaturu za 1-2 stepena ne verujem da moze da utice nesto na to..Ja sam isto imao taj probem sto ti imas..Zasto nisi operisao?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2009, 10:35:20 pre podne »
operisi to , uopste rad u teretani i bilo kakv oblik takvog naprezana za tebe je stetan ... a operacija je smesna ...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #3 poslato: Avgust 06, 2009, 10:39:20 pre podne »
operisi to , uopste rad u teretani i bilo kakv oblik takvog naprezana za tebe je stetan ... a operacija je smesna ...

traje 20-30 min. slazem se sa tobom treba to da operise sto pre,jer se testisi zagrevaju zato sto nemaju normalan protok krvi sto uzrokuje sterilitet...

Van mreže che gevara

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #4 poslato: Avgust 06, 2009, 02:01:31 posle podne »
hteo sam da operisem ali mi je doktor rekao da nije toliko ozbiljno da bih morao na operaciju! Medjutim, ide mi se u teretanu i ako treba operisacu se! Interesuje me da li neko zna koliko kosta ta operacija?

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #5 poslato: Avgust 06, 2009, 03:04:34 posle podne »
Koliko ja znam to pokriva osiguranje....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #6 poslato: Avgust 06, 2009, 03:39:43 posle podne »
 pokriva osiguranje ...  ai ce se nacekati samo tako da dodje na red... pa brate idi na VMA pa se raspitaj plati pregled, pa zakazi ili tamo ili kod nekog doktora da ti to uradi u privatnoj klinici...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #7 poslato: Avgust 06, 2009, 03:51:19 posle podne »
hteo sam da operisem ali mi je doktor rekao da nije toliko ozbiljno da bih morao na operaciju! Medjutim, ide mi se u teretanu i ako treba operisacu se! Interesuje me da li neko zna koliko kosta ta operacija?


ja sam privatno uradio...cena je 2000e,to je bilo pre 2 god. sad pretprostavljam da je cena slicna..

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #8 poslato: Avgust 06, 2009, 04:06:52 posle podne »
hteo sam da operisem ali mi je doktor rekao da nije toliko ozbiljno da bih morao na operaciju! Medjutim, ide mi se u teretanu i ako treba operisacu se! Interesuje me da li neko zna koliko kosta ta operacija?
0_o 2000eura da ti podveze venu?! OMFG

ja sam privatno uradio...cena je 2000e,to je bilo pre 2 god. sad pretprostavljam da je cena slicna..

Van mreže che gevara

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #9 poslato: Avgust 06, 2009, 04:52:05 posle podne »
Bogami je cena momacka! Hvala na informacijama!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #10 poslato: Avgust 06, 2009, 07:06:25 posle podne »
da si ti nisi balo zajebao slucajno , cena ne moze da bude 2000 evra da ga jebes .... znaci nema teorije .... do hiljadu evra maksimalno cak je i to pitanje ...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #11 poslato: Avgust 06, 2009, 07:56:54 posle podne »
da si ti nisi balo zajebao slucajno , cena ne moze da bude 2000 evra da ga jebes .... znaci nema teorije .... do hiljadu evra maksimalno cak je i to pitanje ...

Oces racun da ti dam :D salim se..operisao me je Dr.Vukanic Dragan jedan od najboljih urologa u Srbiji...Opracija je bila na privatnoj klinicu na Dedinju...Sad da li je to moglo biti jeftinjije meni je nebitno.bitno je da je odradjeno kako treba..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #12 poslato: Avgust 07, 2009, 11:40:04 pre podne »
ako ti tako kazes , mada evo bas sam gledao neke cene krecu se oko 700 e ... e sad mozda su tebi ugradili jos neko jaje ili produzili nispe , nikad se ne zna hahahah salim se ... ma nebitno , bitno je da se to obavi ...

Van mreže ricin vs. abricin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: sagorevaci i varikokela
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2009, 01:41:38 posle podne »
"ugradili neko jaje".... xaxaxa, lud si. Mislim, nije smešna situacija u kojoj su se našla obojica čak šta više i ja sam imao problema sa time (mali broj spermatozoida) ali to je bilo u vreme kada sam imao i čir na crevu, želucu i ko-zna-šta-sve-ne, tako da je urolog rekao da je verovatno od toga. Ali moraću otići još jedared da proverim za svaki slučaj...Inače, šta su nispe!?  ::)

I da, skupa je cena 2000 evra, verujem ti. Ali i na Dedinju je rađen mis'im... Moj drug je radio za 400-500 evra.