Jun 26, 2024, 05:24:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Trbusnjaci se ne vide a nizak nivo masti ??  (Pročitano 9826 puta)

Van mreže Ironman

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trbusnjaci se ne vide a nizak nivo masti ??
« Odgovor #15 poslato: Avgust 13, 2009, 08:26:08 posle podne »
Probacu,hvala na savetu...Pirat sta mislis o ishrani treba li nesto menjati? Do sada sam na 5 oborka dnevno trudim se da bude u svakom bar 30-40 g proteina ?

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Trbusnjaci se ne vide a nizak nivo masti ??
« Odgovor #16 poslato: Avgust 13, 2009, 08:28:48 posle podne »
kako ce znati kad nisi napisao kako ti izgleda ishrana...
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.582
Odg: Trbusnjaci se ne vide a nizak nivo masti ??
« Odgovor #17 poslato: Avgust 13, 2009, 10:59:03 posle podne »
nista ne menjaj sto se tice ishrane , naravno jos jedan obrok ako mozes sa po 30 -40 grama bilo bi extra , pokusaj da pojacas suplementaciju , dosta bi ti znacilo , nemam sad vremena ali nacicu ovih dana program za trbusnjake , znaci kao sto sam rekao ti treba jedan ceo dan da posvetis toj misicnoj grupi ... ma ima ovde na forumu sigurno taj program , samo treba ga search-ati  :) ali nije to neka velika mudrost , samo koristis i uklapas gotovo sve moguce vezbe , varijacije na klupi , sa raznim uglovima, kose trbusnjake , dizanje nogu isto za donje pa tu varijacije na klupi na vratilu , rad i sa dodatnim opterecenjema ali uz velike mere opreza , jer tu povrede nicu ko lude...

Van mreže Ironman

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trbusnjaci se ne vide a nizak nivo masti ??
« Odgovor #18 poslato: Avgust 13, 2009, 11:23:24 posle podne »
Pa nisam pisao naveo sam samo  koliko jedem pa ako bi trebalo da se menja  onda bi naveo sve... Ok probacu ja da nadjem taj program...ti ako nadjes postuj nece skoditi :) Hvala jos jednom svima na savetima!