Jul 08, 2024, 06:48:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju  (Pročitano 4297 puta)

Van mreže uroshhh56

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« poslato: Maj 21, 2009, 03:37:04 posle podne »
Imam 17godina, 69kg i visok sam 179...u teretanu idem vec mesec dana, nesto vise i za to vreme sam se ugojio 4kg, ali se ne primecuje toliko...kada se opustim izgledam kao i svaki drugi covek koji ne ide u teretanu...zato bih vas zamolio da mi napisete neki program za misicnu masu, a ujedno i definiciju...takodje bih bio zahvalan ako biste mi napisali kako treba da se hranim i u kojim terminima...hvala

Van mreže blejn

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2009, 03:49:14 posle podne »
Druže, ja već godinu ipo dana čitam ovaj forum i učim, i najbolji savet koji ti mogu dati(a i ostali)-što se ishrane tiče imaš poglavlje Nutrition, tona informacija je na dohvat ruke, samo malo strpljenja ;)
Inace, ne verujem baš da si za mesec dana dobio 4kg i to mišica, pa uzmi i pomnoži- za 8 meseci ćes tim tempom nabiti 100kg!  ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definici
« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2009, 03:50:17 posle podne »
citaj forum... nemoj da si indijanac...

Van mreže uroshhh56

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2009, 04:27:24 posle podne »
hahahaha, citacu...samo sto sam se prijavio na forumu :D

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #4 poslato: Maj 21, 2009, 05:12:39 posle podne »
U prva 2 meseca treniranja sam i ja nabio kao 3-4kg...ali to je samo trenutno.
Napravi pauzu 10 dana i "ispumpaces se"...bukvalno.
Samo shvati da nema nista bez dobre ishrane i pravilno odradjenog treninga i naravno, NEMOJ OCEKIVATI NISTA PREKO NOCI !!!(a takvi smo svi mi tinejdzeri koji krenemo da treniramo, pa kad vidimo da ne ide smorimo se)
A jedno vece sedi lepo i procheshljaj forum...videces, ima dosta kvalitetnih tekstova koji mogu da ti pomognu.
I jos jedna stvar...tebi sudeci po ovoj slici treba masa. A masu  i definiciju ne mozes da radis istovremeno jer su to dva potpuno suprotna pojma.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #5 poslato: Maj 21, 2009, 05:44:15 posle podne »
U prva 2 meseca treniranja sam i ja nabio kao 3-4kg...ali to je samo trenutno.
Napravi pauzu 10 dana i "ispumpaces se"...bukvalno.
Samo shvati da nema nista bez dobre ishrane i pravilno odradjenog treninga i naravno, NEMOJ OCEKIVATI NISTA PREKO NOCI !!!(a takvi smo svi mi tinejdzeri koji krenemo da treniramo, pa kad vidimo da ne ide smorimo se)
A jedno vece sedi lepo i procheshljaj forum...videces, ima dosta kvalitetnih tekstova koji mogu da ti pomognu.
I jos jedna stvar...tebi sudeci po ovoj slici treba masa. A masu  i definiciju ne mozes da radis istovremeno jer su to dva potpuno suprotna pojma.

blago tebi kad se tako lako ispumpavas. :)
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #6 poslato: Maj 21, 2009, 05:48:33 posle podne »
Jbg matori...sklon sam katabolizmu :S....variram ko nenormalan :D

Van mreže uroshhh56

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #7 poslato: Maj 21, 2009, 06:49:41 posle podne »
ne, al dobri ste :D

Van mreže milos ilic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 185
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #8 poslato: Maj 22, 2009, 12:27:14 pre podne »
ajde urose nemoj da se brukas, zar te nisam ucio kako treba da radis ::)))
salim se, kad dođes u teretanu sklopicemo nesto

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #9 poslato: Maj 22, 2009, 08:33:56 posle podne »
Jbg matori...sklon sam katabolizmu :S....variram ko nenormalan :D

Voda... Ja mogu da ispisham i do 3 litre za 2-3 dana... :)

Van mreže SNAKE

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #10 poslato: Maj 23, 2009, 12:27:15 pre podne »
Imam 17godina, 69kg i visok sam 179...u teretanu idem vec mesec dana, nesto vise i za to vreme sam se ugojio 4kg, ali se ne primecuje toliko...kada se opustim izgledam kao i svaki drugi covek koji ne ide u teretanu...zato bih vas zamolio da mi napisete neki program za misicnu masu, a ujedno i definiciju...takodje bih bio zahvalan ako biste mi napisali kako treba da se hranim i u kojim terminima...hvala

masa i definicija pa to je skoro nemoguce i na aas!!!!!
nego aj ti polako u citanje i u jak trening,i pocni umesto bureka i nutele i palacinki da cepas pirinac,belo meso,ribu,salate ko blesav....i dok procitas ceo forum ti se vac malo izdefinisao!;);););)
ja citam 2-3 meseca i nisam ni do pla a vec mi se naziru plocice sta li ce biti kad procitam ceo forum;););););)

Van mreže uroshhh56

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #11 poslato: Maj 26, 2009, 12:45:35 posle podne »
ajde urose nemoj da se brukas, zar te nisam ucio kako treba da radis ::)))
salim se, kad dođes u teretanu sklopicemo nesto
hahaha, nisam znao da te ovde ima...preko raspusta cemo zajedno u Zokijevu teretanu, do tada vezbam u Nisu...ae sledeceg vikenda u grad ? pozZ

Van mreže milos ilic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 185
Odg: Molam vas, napisite mi neki program za misicnu masu, a ujedno i za definiciju
« Odgovor #12 poslato: Maj 26, 2009, 01:01:30 posle podne »
ajde vazi javi se pa se vidimoo!!!